קרא את התיאור הרשמי

Gastronomicom מכון הקולינרי כבר להכשיר את הדור הבא של שפים הגסטרונומית לעשור האחרון בעיירה קטנה, שטוף שמש בדרום צרפת. סטודנטים מכל רחבי העולם למדו בישול גסטרונומית משפים מיומנים, מגלים טכניקות ובנייה חדשות על אלה שהם אולי כבר מחזיקים.

המטבח צרפתי הוא מפורסם בכל רחבי העולם לזה תשוקה לשואף לשלמות על ידי כיבוד בטכניקות מסורתיות, מחבקים את הטכנולוגיות חדשות ומבטיח רק את התוצרת הטובה ביותר משמש. זה מסיבה זו גסטרונומיה הצרפתית הוכרה על ידי אונסק"ו בשנת 2010 כחלק מ« המורשת תרבותית בלתי מוחשי »בעולם.

המשימה שלנו היא לספק לסטודנטים שלנו ברמה הגבוהה ביותר של חינוך הקולינרי ולזייף את כישוריהם כדי להגיע למצוינות על ידי מתן ידיים על קורסים במטבח וקונדיטוריה צרפתים.

יש אין סוף הזדמנויות ברחבי העולם לאמץ קריירה מצליחה במזון ואנחנו מוכנים לייצר את הדור הבא של שפים מובילים.

המורים המנוסים ומלאי תשוקה מאוד שלנו מספקים קורסי קנה אחד עם סטנדרטים מחמירים של מסעדות הוענקו כוכב מישלן.

מישלן הוא המדריך 'המסעדות האירופיות העתיקות ביותר ונחשב ביותר שפרסי הכוכבים מישלן למצוינות לכמה מוסדות נבחרים. להרוויח כוכבים מישלן הוא משהו כל השפים גורמה שואפים להחזיק יום אחד.

דירוגי הכוכבים מישלן:

כוכב אחד: «מסעדה טובה מאוד בקטגוריה שלה»

שני כוכבים: «בישול מצוין, מעקף שווה»

שלושה כוכבים: «מטבח יוצא דופן, מסע מיוחד בשווי» אם אתה מוכן להגיע למצוינות ולמלא את התיאבון שלך למיומנות קולינרית, לבדוק בתוכניות המותאמות שלנו ופנה אלינו היום.

Gastronomicom מכון נוצר בינלאומי בישול אקדמיה בשנת 2004 על ידי אנשי מקצוע בגסטרונומיה ומאפה צרפתי. כל המורים שלנו להתפאר שנים רבות של ניסיון ב- high-end היוקרתי, גסטרונומי מלון-מסעדות.

יחד יש לנו לתעל את הידע והכישורים שלנו כדי לפתח תוכניות מיוחדות המאוחדות בשיטות ההוראה הטובות ביותר בארבעת נושאים אלה.

תוכניות כאן, באקדמיה הבינלאומית הבישול שלנו, תאפשר לכם ללמוד את האמנות של בישול צרפתי ובית ספר לאמנויות מאפה ברמה אחת עם כוכב מישלן (ההתייחסות הטובה ביותר בעולם למלון-מסעדות באיכות גבוהה או מסעדות).

כל הקורסים נערכים באנגלית.

למה לבחור ברמה של אימונים?

בחירה לקחת שיעורים באקדמיה הקולינרית שלנו תפתח את הדלתות למקומות עבודה רבות במדינה שלך וגם בחו"ל. אנחנו גם יודעים שברוב המדינות יש חוסר רציני של אנשים מוכשרים בתעשיית המזון והמשקאות, במיוחד בגסטרונומיה!

יש בית הספר שני מטבחים, המדינה של האמנות בכל אישית כדי להתאים גם שיעורי בישול או מאפה גסטרונומית, עם כלים שנמצאו ברוב מטבחי מסעדות ומלונות.

המתכונים שלמדתם מבוססים על עונות השנה וכל שבוע אתה תתמקד באזור חדש של מטבח או מאפה, מהמנות הראשונות להמגואלת ודגי בישול ולחם לקינוחים מצופים מרהיבים.

בכיתת בישול, השף סמואל אלמד אותך הכל מהיסודות, כגון יצירת ביצה מושלמת ורוטב הולנדייז, להמצאה מחדש של קלאסיקה צרפתית כמו תבשיל לקהל מודרני. כמו כן, תוכל ללמוד את הסודות של חלוקה עד תכנית לעצור ארוחות באמצעות קצף, ג'לים וקצת מדע.

במאפה, השף סיריל מקנה הידע של העולם של בצק, שוקולד וקינוח שלו. תוכל ללמוד קלאסיקה צרפתית מאפייה כגון באגטים וקרואסונים, כמו גם שליטה באמנות ההרפיה שוקולד ויצירת עוגות שכבות שתרשמנה גם מארי אנטואנט.

בקומה העליונה יש מרחב קהילתי להסתובב לפני או בין מעמדות וכיתות שבו תוכל ללמוד לשלוט בשפה הצרפתית, עם דגש על אוצר מילים מטבח טכני. עבור אותם תלמידים שכבר מדברים צרפתית, כיתה מראש יותר נגיש לדחוף אותך עוד יותר.

בית הספר ממוקם במרחק הליכה קצרה ממרכז העסקים של Agde, עיר על הים התיכון, לא הרחק מהגבול הספרדי. Agde הוא עיר מימי הביניים, מלא בדרכים צרות נתיב ושוק יום ראשון פנטסטי שבו אתה יכול להרים תוצרת טרייה, לטעום מעדנים מקומיים ולתרגל הצרפתי שלך.

Cap d'Agde הוא השם שניתן ליישובים הגובלים-הים דרומית למרכז העיר ובו תוכל להתגורר בזמן הלימודים בGastronomicom. פופולרי עם תיירים בחודשי הקיץ, ניתן למצוא האירוח שלך בין אחד מחופי החוליים הגדולים ביותר בים התיכון והעיר הנמל הראשית, אשר מלא במסעדות, חנויות ופארקי שעשועים.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורס

Culinary and Pastry School in Miami

תכנית קצרה זה נוצרה עבור "חובבנים" או שאינם אנשי מקצוע שאינם נלהבים מאפה ורוצים לעבור לרמה הבאה. ... [+]

תכנית קצרה זה נוצרה עבור "חובבנים" או שאינם אנשי מקצוע שאינם נלהבים מאפה ורוצים לעבור לרמה הבאה.

המטרות שלנו הן שהתלמידים שלנו ללמוד הרבה מתכונים חדשים, יש לי חוויה מיוחדת וייחודית, ולהפיק את המירב עצת המדריכים המיומנים שלנו. אנחנו עושים את הערבות על ידיים באופן בלעדי שיעורים ועבודת צוות בזוגות לעזור אחד לשני.

יום שני - יום שישי, 04:00-20:00 תוכניות נושאיות יהיה מאורגן לכל שבוע ועומד לרשותכם על פי דרישה.... [-]

ארצות הברית Miami צרפת Agde
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
1 - 2 שבועות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Culinary and Pastry School in Miami

תכנית קצרה זה תוכננה עבור אנשי מקצוע או למתחילים ששואפים ללמוד או לשפר את הכישורים ואת הידע שלהם בבישול צרפתי גסטרונומית עם המורים המנוסים ביותר שלנו. ... [+]

אגרות של ההרשמה: $ 150 אגרות אספקה: $ 180

תכנית קצרה זה תוכננה עבור אנשי מקצוע או למתחילים ששואפים ללמוד או לשפר את הכישורים ואת הידע שלהם בבישול צרפתי גסטרונומית עם המורים המנוסים ביותר שלנו.

צריכת התאריכים להישאר שונים אם אתה מתחיל, מתקדם או מקצועי, אנא בדוק את הצריכה שונה כאן.

העדיפות שלנו היא שהתלמידים שלנו יכולים להפיק את המירב ההוראה אחת של רמת כוכב מישלן שלנו בתחומים שונים כמו יצירתיות, עבודת צוות, היגיינה וטכניקות בישול מקצועיות.... [-]

ארצות הברית Miami צרפת Agde
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
4 שבועות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Culinary and Pastry School in Miami

תכנית זו נוצרה כדי להתאים את רצון שניהם אנשי מקצוע ומתחילים ללמוד או לשפר את כישוריהם בבישול צרפתי, על ידי מתן ידיים על שיעורים בלעדיים ברמה של כוכב אחד מישלן עם מורים מנ ... [+]

אגרות של ההרשמה: $ 150 אגרות אספקה: $ 180

תכנית זו נוצרה כדי להתאים את רצון שניהם אנשי מקצוע ומתחילים ללמוד או לשפר את כישוריהם ב בישול צרפתי, על ידי מתן ידיים על שיעורים בלעדיים ברמה של כוכב אחד מישלן עם מורים מנוסים מאוד.

כתוצאת התלמידים שלנו יכולים לסמוך על תיק מתכונים מתובל, הרבה טכניקות בישול חדשות, כוללים טיפים הסודיים של המורה שלנו, פיתוח היצירתיות שלהם וחוויה של פעם בחיים במיאמי.... [-]

ארצות הברית Miami צרפת Agde
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
2 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Culinary and Pastry School in Miami

תכנית קצרה זו הוכנה במיוחד עבור "חובבנים" או שאינם אנשי מקצוע שרוצים לגלות את הסטנדרטים הגבוהים של הבישול הצרפתי. ... [+]

תכנית קצרה זו הוכנה במיוחד עבור "חובבנים" או שאינם אנשי מקצוע שרוצים לגלות את הסטנדרטים הגבוהים של הבישול הצרפתי.

המטרות העיקריות שלנו הן שהתלמידים שלנו ללמוד הרבה מתכונים טעימים חדשים, לשפר את כישוריהם, ליהנות לבשל עם ציוד מקצועי חדש וליהנות מהחוויה שלהם איתנו.

שבועות 1 או 2 עם 4 שעות ביום, 04:00-20:00, 5 ימים בשבוע של ידיים על שיעורים. כל סופי השבוע חופשיים. תוכניות מיוחדות המבוססות על נושאים שונים מאורגנות לכל שבוע ועומדות לרשותך על פי דרישה. ... [-]
ארצות הברית Miami צרפת Agde
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
1 - 2 שבועות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Culinary and Pastry School in Miami

קורס זה נותן לך את ההזדמנות ללמוד טכניקה גסטרונומית משפים בשני חלקים שונים מאוד של העולם, ומאפשרת לך לספוג לא רק כפול הידע, אלא גם לחקור תרבויות כפולות שאתה מתחיל את המסע ... [+]

אגרות של ההרשמה: 330 $

קורס זה נותן לך את ההזדמנות ללמוד טכניקה גסטרונומית משפים בשני חלקים שונים מאוד של העולם, ומאפשרת לך לספוג לא רק כפול הידע, אלא גם לחקור תרבויות כפולות שאתה מתחיל את המסע הקולינרי שלך.

זה כבר מוכן למתחילים, אנשי מקצוע ואנשים שמחפשים לשנות קריירה, ורוצה ללמוד או לשפר את הידע שלהם בבישול צרפתי או מאפה (רמת כוכב מישלן אחד). תכנית מיוחדת זה תיתן לתלמידים את ההזדמנות לגלות את עיר מיאמי היפה וגם לגלות את האזור לנגדוק רוסיון בדרום צרפת.... [-]

ארצות הברית Miami צרפת Agde
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
11 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Culinary and Pastry School in Miami

תכנית קצרה זו הוכנה במיוחד עבור אנשים שרוצים ללמוד או לשפר את הידע שלהם בקונדיטוריה צרפתית ברמה גבוהה יותר. זה מותאם למתחילים, כמו גם לאנשי מקצוע. בהתאם לרמה הקודמת סטודנ ... [+]

תכנית קצרה זו הוכנה במיוחד עבור אנשים שרוצים ללמוד או לשפר את הידע שלהם ב מַאֲפֶה צָרפָתִי ברמה גבוהה יותר. זה מותאם למתחילים, כמו גם לאנשי מקצוע. בהתאם לרמה הקודמת סטודנט ניסיון התאריכים 'הצריכה שונים.

אגרות של ההרשמה: $ 150 אגרות אספקה: $ 180

אנו שמים דגש על מתן התלמידים שלנו חוויה מיוחדת וייחודית ברמה מקצועית, ועושה את רוב מורי מאפה הניסיון רב שלנו עצות, טיפים וטריקים. אנחנו עושים את הערבות על ידיים באופן בלעדי כיתות המבוססות על הסטנדרטים של כוכב מישלן של מצוינות ועבודת צוות בזוגות לעזור אחד לשני.... [-]

ארצות הברית Miami צרפת Agde
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
1 חודש
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Culinary and Pastry School in Miami

אנחנו הרחבנו את התכנית לאנשי מקצוע והטבחים למתחילים שרוצים לשפר את כישוריהם ולכוונן בקונדיטוריה צרפתית ברמת כוכב מישלן אחד. ... [+]

אנחנו הרחבנו את התכנית לטבחים מקצועיות ומתחילים "שרוצים לשפר וללטש את כישוריהם ב מַאֲפֶה צָרפָתִי ברמת כוכב מישלן אחד.

אגרות של ההרשמה: $ 150 אגרות אספקה: $ 180

התוצאות של התלמיד תכלול תיק חדש מתכונים, יותר יצירתיות, הרבה טיפים וטריקים מועברים על ידי המורים המיומנים שלנו, היכולת לעבוד בצוות וחוויה בלתי נשכחת במיאמי.

8 שבועות, 5 ימים בשבוע של ידיים על שיעורי 11:00-03:00. כל סופי השבוע חופשיים.... [-]

ארצות הברית Miami צרפת Agde
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
2 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית