Glendale Community College

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

סקירה

המכללה המכללה הקהילתית גלנדייל, אשר נוסדה בשנת 1927 ו מוכר על ידי התאחדות בתי ספר ומכללות המערבית (WASC, ראשי תיבות באנגלית), היא מכללה קהילתית באוניברסיטאות מצב מערכת קליפורניה המציע קורסים שנתיים. גלנדייל CC מציעה את דרגות "עמית לאמנויות עמית במדעים" וקורסים קצרים מקצועיים לתלמידי מוסמך.

גלנדייל יש אחד השיעורים הגבוהים ביותר של העברת מערכת מכללה קהילתית בקליפורניה; סטודנטים רבים ללמוד במכללה להשתתף בשנים הראשונות של תואר ראשון לפני ההעברה לאונ' ארבע שנים תחרותית. יש כיום 15,000 תלמידים 600 מגיעים ממדינות אחרות על ויזת סטודנט. תמיכה והדרכה מלאה, וכן מדיניות קבלה גמישה זמינות כחלק מהתוכניות של המחלקה לסטודנטים בינלאומיים. המכללה מקבלת מועמדים מכל רחבי העולם.

"Fast Data"

 • שנים בבית הספר ציבוריים מעורב
 • 15,000 תלמידים כולל 600 תלמידים בינלאומיים מ -50 מדינות
 • הסמכה: איגוד בתי ספר ומכללות מערבי (WASC)
 • ממוקם בעיירה קטנה (בטוח ומכניס אורחים); 16 ק"מ צפונית למרכז העיר לוס אנג'לס
 • תארים מוצעים: עמית לאמנויות, עמית במדע (60 יחידות) וקורסים מקצועיים. קורסים באנגלית (ESL) המהווים אשראי זמין לסטודנטים חדשים
 • תנאי הקבלה: סיום ביה"ס התיכון או באמצע "C" (ממוצע 2.0 GPA) אם העברת ממכללה או אוניברסיטה בארה"ב הצהרה אישית
 • TOEFL: 450 על הגרסה המודפסת או 45 על בחינת iBT. או IELTS (בדיקה של המועצה הבריטית) עם 4.5 ציון
 • שכר לימוד ודמי (שנה אקדמית: 2016-2017): ארה"ב 6385 $. עמלת קורס "תושב חוץ" = ארה"ב 205 $ ליחידה
 • הוצאות העריכו את יוקר מחיה (מחוץ לקמפוס, עבור 10 חודשים): 12,000 $
 • לוח שנה אקדמית: מערכת חצי שנתית (תקופות של 16 שבועות) ו- "מפגשים" לטווח קצר. סמסטר הסתיו מתחיל בתחילת ספטמבר; סמסטר האביב מתחיל באמצע פברואר; מושב החורף מתחיל בתחילת ינואר; מושב הקיץ מתחיל בסוף יוני
 • גודל ממוצע של כיתות: 25 עד 30 תלמידים
 • יש מורים ומדריכים תואר שני דוקטורט
 • אנגלית כשפה שנייה נחשבת זיכויים שיכולים לשמש במהלך לימודים. הקורס כולל לימוד מתקדם של מיומנויות דקדוק, כתיבה, דיבור והאזנה
 • הקורסים הפופולריים ביותר הם: לאמנות ועיצוב אנימציה, תעופה (עם התמחות דיילת), מינהל עסקים, תקשורת, בישול, מדעי המחשב / מערכות מידע, ניהול בתי מלון מסעדות, מוסיקה, סיעוד, תיאטרון , הפקת טלביזיה ואמנות חזותית. ישנם 75 קורסים בסך הכל.
 • מודרני קמפוס הייטק הממוקם על גבעה של 40 דונם עם 18 מבנים קבעו
GCC

קורסים אקדמיים

המכללה הקהילה גלנדייל שימש גלנדייל וסביבתה מאז 1927 שבה רכש מוניטין מעולה עבור מצוינות אקדמית אשר עונה על הצרכים של עולם משתנה. כמוסד מוכר כדין, גלנדייל CC מציעה מגוון רחב של קורסים אקדמיים, מקצועי, וכן קורסים קצרים. וזה יותר מ 75 להשכלה גבוהה המציעה תואר עמית, יחד עם מבחר רחב של קורסי חינוך כלליים -allowing לסטודנטים הזדמנות להשלים את הדרישות של המכללה השנתיים הראשונות כדי להיות מסוגל להעביר השנה השלישית של אוניברסיטה . זה מאפשר לסטודנטים בינלאומיים כדי לחסוך זמן וכסף על השכלתו בארצות הברית.

יש תלמידים בינלאומיים גלנדייל פגישות אישיות עם מנטורים סטודנט המסייעים להם בתוכניות הלימודים שלהם ואת כישורי ההתמצאות הכללית הדרושים כדי להצליח, ולסייע להם בבחירת חומרים כמו סטודנטים במשרה מלאה (12 נקודות זכות בסמסטר) .

החינוך האקדמי במכללה מוצעת בכיתות קטנות, אישית; זמן נוח עם כיתות היום והערב המסתמכים על שיטות טכנולוגיה, ציוד, המעבדות ומודרניות ההוראה האחרונות.

תנאי קבלה

סטודנטים בינלאומיים להגיש את המסמכים הבאים כדי לבקש אשרת F-1: (1) טופס רישום בינלאומי של אגרת GCC ועיבוד של 60 $ (2) תמליל רשמי המתורגמת לאנגלית (3) הצהרה של תמיכה כספית תדפיס בנק מוכיח יתרה בארה"ב 20,800 $ - עלות הכוללת של שנה אקדמית או 10 חודשים (4) ציון TOEFL מינימום של 450 (גרסה מודפסת) או 45 בבחינת iBT החדשה (5) הצהרה / מאמר אישי

כניסת תקופות בקשה (סטודנטים בינלאומיים)

 • סמסטר סתיו (ספטמבר) = 1 ביולי
 • סמסטר האביב (פברואר) = 01 בדצמבר

שים לב: המועדים יכולים להיות גמישים נא ליצור קשר עם משרדי הסטודנטים הבינלאומיים לפרטים.

GCC

מיקום ואקלים

מכללת קהילת גלנדייל ממוקמת בגלנדייל, קהילת מגורים בטוחה כעשרה מיילים (20 קילומטר) צפוני מזרחית ללוס אנג'לס.

עם שילוב של מודרני ומסורתי, מכללת גלנדייל היא בתוך קמפוס יפה בגבעות של ההרים סן רפאל שבו אתה רואה את העמקים גלנדייל וחלקים של קו הרקיע של לוס אנג'לס. בקמפוס שלה מורכב 40 דונם ו 18 בניינים ובם "מרכז המדע" המורכב החדש פלנטריום ומרכז ספרייה המשופץ / סטודנט, מזללה ומתקנים לבישול.

שירותים ומתקנים נוספים כוללים ספרייה משופצת, מחשבים במעבדות מספר, מרכז בריאות תלמיד, מרכז העברה, מרכז מתמטיקה / מדע, מרכז טכנולוגיה מתקדם, אודיטוריום לאמנויות במה, סטודנטים לאמנות להציג, חדר כושר אתלטיקה לעקוב.

העיר גלנדייל בעלת אוכלוסייה של 200,000 תושבים. מזג האוויר בדרום קליפורניה הוא בדרך כלל מתון וחם בכל ימות השנה, עם ממוצע טמפרטורות שנעות בין 15 מעלות צלזיוס בחודשי החורף ב 35 מעלות צלזיוס בקיץ.

לחיי הסטודנטים הבינלאומיים

כל למתחילים סטודנטים בינלאומיים נדרשים להשתתף אוריינטציה מיוחדת לפני סמסטרים הסתיו והאביב. מומלץ כי התלמידים מגיעים לפחות שבועיים לפני תחילת השיעורים לקבל ייעוץ מיוחד, לעשות מבחן ולפתח את הסילבוס. סטודנטים מתקבלים בברכה על ידי רקטור המכללה, מספר מורים, עובדים ונציגי חברות ביטוח. הם מקבלים הוראות וסיוע מפורטים בתהליך הרישום. כל התקנות הרלוונטיות ואת הליכי הגירה מוסברות בפירוט. בדיקת מיקום זמינה עבור תלמידים אלה שלא יכלו להיבחן לפני האורינטציה. מידע על מחוץ לקמפוס דיור מוצע לתלמידים המעוניינים בדירות או שרוצים לחיות עם בן זוג או אולי עם המשפחה המארחת האמריקאי.

אוכלוסיית הסטודנטים הבינלאומית של גלנדייל היא חלק פעיל ובלתי נפרד של הקהילה במכללה. פעילות תרבותית וחברתית כוללת התאחדות הסטודנטים הבינלאומית הקשורות לממשלת סטודנט, ואת האביב "השבוע הבינלאומי" שנתי - להשלים עם תצוגת אופנה, מוסיקת עולם, מייצגים תרבותיים, למסיבת-הריקודים מזון הוגנים טיפוסיים. המשרד הבינלאומי גם מקדם שונים "סיורי שטח" לאטרקציות מקומיות של דרום קליפורניה.

מיקומים

גלנדייל

כתובת
1500 North Verdugo Road

91208-2894 גלנדייל, קליפורניה, ארצות הברית

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

תכניות

מוסד לימודים זה גם מציע: