קרא את התיאור הרשמי

עלינו

מכון אקסל באנגלית מעצים את התלמידים לשלוט במורכבויות השפה האנגלית תוך כדי למידה לשגשג בתרבות האמריקנית, הן מבחינה אקדמית והן מבחינה מקצועית. הגישה האינטראקטיבית שלנו, שפותחה משנים של ניסיון בכיתה, מותאמת כדי לענות על הצרכים של הלא ילידי דוברי השפה האנגלית.

מורים ותיקים של ESL, סינדי גורדון ומלוס רוהאני, שירתו יחד כמתכנני תכנית הלימודים ומתכנני התוכנית בבית הספר הישן בשפה האנגלית בדאלאס, טקסס, שם עיצבו תוכנית ESL, אשר לימדה בהצלחה מאות תלמידים באנגלית. עכשיו הם שיתפו פעולה כדי ליצור אפילו יותר מעוגלות היטב, תוכנית מגרה ויעילה לעזור שאינם ילידי דובר לשלוט בכל מרכיבי השפה האנגלית.

מה שמבדיל בין Excel הוא שמדריכי השפה המנוסים שלנו יודעים כיצד לשמור על מעורבות התלמידים בכיתה ולקבל תוצאות מהמציאות. גב 'גורדון וגב' רוהני יש מורים דינאמיים ומנוסים נבחרים, אשר כמוהם מוקדשים בלהט להצלחתו של כל תלמיד.

הצהרת כוונות ויעדים

המשימה שלנו ב- Excel המכון באנגלית היא לספק שאינם דוברי אנגלית עם רכישת השפה האנגלית בתוכניות בעלות מבנה טוב על ידי טיפוח סביבת לימוד טבילה מלאה. התוכניות של Excel משלבות הטבות השגת שפה עם מיומנויות תרבותיות ובינאומיות חיוניות כדי להכין ולהעצים את התלמידים לתקשר בהצלחה ולשגשג בסביבות חברתיות, אקדמיות ומקצועיות.

כדי להשיג משימה זו, המטרות הבאות הוקמו על ידי מכון אקסל באנגלית: לשפר את כישורי השפה האנגלית של התלמידים שלנו כדי להכין אותם ללימודים במכללה או באוניברסיטה אמריקאית, לספק להם יתרונות מקצועיים במקום העבודה, או לעזור להם לממש את מטרות אישיות ופרטיים.

לספק לתלמידים את הידע והמודעות התרבותיים הדרושים למעבר מחיים וללמוד בארצותיהם לארה"ב. לספק לסטודנטים שירותי תמיכה ומנהלים ברמה הגבוהה ביותר. לציית לסטנדרטים הגבוהים ביותר של הוראה בשפה האנגלית על ידי משיכה ופיתוח של סגל מוכשר ומנוסה.

לפתח אווירה אינטלקטואלית שבה פיתוח מקצועי ומצוינות אקדמית מוערך, נתמך, רדוף בכל עת.

מוכר על ידי CEA

מכון אנגלית Excel מוכר על ידי הוועדה על הסמכת תוכנית אנגלית בשפה לתקופה אפריל 2017 עד אפריל 2018 ומסכים לקיים את תקני CEA עבור תוכניות ומוסדות שפה אנגלית. CEA מוכר על ידי מזכיר החינוך האמריקאי כסוכנות מוכר מוכר ארצית עבור תוכניות ומוסדות בשפה האנגלית בארה"ב

תוכניות אנגלית אינטנסיבית

קורסי השפה המקיפים שלנו מפתחים את שליטת התלמידים במרכיבים השונים של השפה האנגלית - דקדוק, כתיבה, קריאה, דיבור / הקשבה.

סגל מנוסה

הגישה האינטלקטואלית של הפקולטה המנוסה שלנו, המושלמת באמצעות שנים של ניסיון בכיתה, מותאמת לצורכיהם של דוברי השפה האנגלית שאינם ילידי הארץ.

מיקום נוח

אנחנו ממוקמים בדאלאס, טקסס עם גישה נוחה מן הקו האדום DART.

התוכניות מועברות ב:
אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורס

Excel English Institute

הקורס משקף את המגמות האחרונות בעסקים ומסייע לתלמידים להכיר את התרבות העסקית האמריקנית, לפתח מיומנויות דקדוק כדי להצליח בסביבה העסקית האמריקאית ולפתח את מיומנויות התקשורת ... [+]

הקורס משקף את המגמות האחרונות בעסקים ומסייע לתלמידים להכיר את התרבות העסקית האמריקנית, לפתח מיומנויות דקדוק כדי להצליח בסביבה העסקית האמריקאית ולפתח את מיומנויות התקשורת הדרושות כדי לשגשג במקום עבודה מקצועי אמריקאי.

[-]
ארצות הברית Dallas
ספטמבר 2019
תכנית מלאה
2 - 6 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Excel English Institute

לסטודנטים אשר שואפים להיכנס לאוניברסיטה, Excel מציעה קורס מבחן הכנה TOEFL. קורס זה של שלושה חודשים נועד לספק אסטרטגיות אימון כדי להשיג ציונים אופטימליים על מבחן TOEFL. ... [+]

לסטודנטים אשר שואפים להיכנס לאוניברסיטה, Excel מציעה קורס מבחן הכנה TOEFL. קורס זה של שלושה חודשים נועד לספק אסטרטגיות אימון כדי להשיג ציונים אופטימליים על מבחן TOEFL. התלמידים שלנו TOEFL נבדקים באופן קבוע כדי לקבוע אילו תחומי לימוד צריך תשומת לב נוספת על מנת למקסם את תוצאות הבדיקה. התוכנית מחולקת לשלושה חלקים של 4 שבועות, אשר ניתן לקחת באופן עצמאי.

סוג התלמיד דמי הרשמה שכר לימוד: תוכניות ... [-]
ארצות הברית Dallas
הרשמה פתוחה
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 3 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Excel English Institute

התוכנית המתקדמת שלנו היא תוכנית אינטנסיבית אנגלית. תוכנית זו מחולקת לשלוש רמות של הוראה - התחלה, ביניים, מתקדם. ... [+]

התוכנית המתקדמת שלנו היא תוכנית אינטנסיבית אנגלית. תוכנית זו מחולקת לשלוש רמות של הוראה - התחלה, ביניים, מתקדם. כל רמה מחולקת לששה חלקים של 4 שבועות. בתוך כל מקטע, התלמידים לוקחים קורסים בדקדוק, כתיבה, קריאה, הקשבה ודיבור, אשר נועדו לסייע לתלמידים לפתח מיומנות לתקשר עם דוברי אמריקה הן בעל פה והן בכתב. מטרת התוכנית היא לסייע לתלמידים להתקדם מבחינה אקדמית ומקצועית. כל מפגש מורכב 72 שעות של הוראה בכיתה. מבוצעת בדיקת מיקום כדי לקבוע רמת מיומנות של הסטודנט. התוכנית מתוכננת להסתיים תוך 6-18 חודשים. ... [-]

ארצות הברית Dallas
הרשמה פתוחה
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 18 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית