El Camino College

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

האמנה

אל קאמינו קולג 'הוא מוכר על ידי ועדת Accrediting עבור הקהילה ואת ג' וניור מכללות של האיגוד המערבי של בתי ספר ומכללות, גוף מוסדי מוסמכת מוכר על ידי הוועדה על הכרה של הסמכה Postecondary ואת משרד החינוך האמריקני. אוניברסיטת קליפורניה, אוניברסיטת קליפורניה המדינה ומכללות אחרות ואוניברסיטאות לתת אשראי מלא עבור הקורסים המתאימים הושלמה ב אל קאמינו קולג '. אל קמינו קולג 'אושרה עבור ותיקים על ידי משרד החינוך postecondary, מדינת קליפורניה מחלקת החינוך.

חֲבֵרוּת

אל קאמינו קולג 'הוא חבר בקהילה מכללת הליגה של קליפורניה.

תעודה

המכללה הקהילתית של אל קאמינו מאשרת בזאת כי קטלוג זה נכון ונכון בתוכן כפי שנדרש על ידי חוזר DVB 20-76 84, נספח P, סעיף 6 (א), המחלקה לחינוך, מדינת קליפורניה.

טקס סיום

היסטוריה

בשנת 1946, לאחר המלצות חזקות על ידי צוות הייעוץ להקים במכללה שנתיים באזור אינגלווד דרום מפרץ, הלוחות המנהלים של עמק Centinela, Redondo, Inglewood ו El Segundo מחוזות הספר זכה 10-1 הבוחר אישור לבריאה של קולג' זוטר. טורנס הצטרף במהרה לקבוצה החדשה, ומרכז המכללה הקהילתית אל קאמינו הוקם רשמית ב -1 ביולי 1947.

ממוקם במרכז מפרץ דרום, אל Camino קהילה מכללה מחוזית מקיפה שבעה מחוזות מאוחדים תיכון, ותשע ערים - אוכלוסייה של כמעט 533,000 תושבים. כיתות הלימוד המוקדמות היו עודף של צריפי מלחמת העולם השנייה, שנסעו צפונה מבסיס חיל האוויר הישן של סנטה אנה במחוז אורנג '.

המבנה הקבוע הראשון להוראה בכיתה היה בניין החנות, שנפתח ב -1949. חדר הכושר של הנשים, בית השדה, בניין אחר ובניין מדעי החברה. הבנייה העיקריים היה סדר העסקים כמעט בכל שנה במהלך שנות הצמיחה של המכללה. בנייני המכללה של אל קאמינו מכסים 1,129,112 רגל מרובע ונבנו בעלות של 28 מיליון דולר. כלומר, 27 מבנים הושלמו ללא כל חבות מלוכדת למחוז.

בנובמבר 2002, הבוחרים של הקהילה אל קאמינו קולג 'המחוזי אישרה אמצעי תשלום האג"ח 394 מיליון דולר. המעבר המוצלח של מדד איגרות חוב ראשון זה יאפשר לרובע לבנות מספר מבנים חדשים, לעסוק בשיפוץ ושיקום של אחרים, ולנקוט צעדים לשיפור הבריאות והבטיחות של התלמידים והעובדים.

ההיסטוריה נעשתה שוב בנובמבר 2012, כאשר מצביעי המחוז אישרו את מדד E, אמצעי תשלום של 350 מיליון דולר. מדידה E תספק כספים עבור בטיחות, טכנולוגיה, חיסכון באנרגיה שיפורים בכיתה, מעבדות מתקני הוראה אחרים.

כסף Bond יכול לשמש רק על מתקנים וציוד. אף אחד מהם לא יכול לשמש משכורות או תוכניות. ועדת הפיקוח על הבנקים נותנת לציבור דו"ח שנתי על השימוש בקרנות.

משימה וחזון

הצהרת כוונות

אל קאמינו קולג 'עושה הבדל חיובי בחייהם של אנשים. אנו מספקים תוכניות חינוכיות מצוינות ושירותים מעולים לקידום הלמידה וההצלחה של התלמידים בשיתוף עם הקהילות המגוונות שלנו.

הצהרת חזון

אל קמינו קולג 'יהיה המכללה המועדפת על למידה מוצלחת של תלמידים אשר הופכת חיים, מחזקת את הקהילה, ומפיצה אנשים להצטיין.

הצהרה של ערכים

הערך הגבוה ביותר שלנו ממוקם על התלמידים שלנו ואת המטרות החינוכיות שלהם; השזורים זה בזה הוא ההכרה שלנו כי סגל וצוות של אל קמינו קולג 'הם היציבות של המכללה, מקור הכוח שלה ואת הכוח המניע שלה. לאור זאת, חמשת ערכי הליבה שלנו הם:

 • אנשים: אנו שואפים לאזן את הצרכים של התלמידים, העובדים והקהילה שלנו.
 • כבוד: אנחנו עובדים ברוח של שיתוף פעולה ושיתוף פעולה.
 • יושרה: אנו פועלים בצורה אתית וכנה כלפי תלמידינו, עמיתינו וקהילתנו.
 • גיוון: אנו מכירים ומעריכים את הדמיון שלנו ואת ההבדלים.
 • מצוינות: אנו שואפים לספק איכות ומצוינות בכל מה שאנו עושים.
לימוד

יעילות אפקטיבית מוסדית:

היעילות המוסדית כרוכה במאמצי המכללה לשיפור מתמיד באיכות המוסדית, בהצלחת התלמידים ובמילוי המשימה. תהליכי ההערכה המשולבים, ההערכה ותהליכי ההשתלבות של המכללה מופעלים עם התוצאה הסופית של יעילות מוסדית גדולה יותר - יותר תלמידים מקהילותינו המגוונות יגיעו להצלחה חינוכית ויעמדו ביעדים האקדמיים שלהם.

התוצאות הבאות ישמשו למדידת ההתקדמות על הישגי התלמידים ושיפורים ביעילות המוסדית במכללת אל קמינו.

 1. שיעור מוכנות הסטודנטים
 2. שיעור הצלחה מוצלח קורס
 3. שיעור סיום אנגלית
 4. Remedial מתמטיקה השלמת שיעור
 5. שיעור התמדה של שלוש שנים
 6. שיעור הישגים
 7. שער סיום
 8. קצב העברה
 9. תארים ותעודות שהוענקו
 10. מספר העברות

מטרות השיפור שיושגו עד סוף התוכנית האסטרטגית (שנת הלימודים 2019-2020) יפותחו באמצעות התייעצות עם מכללה, עם התקדמות שנתית לעומת שנת הבסיס. תוצאות האפקטיביות המוסדית יפקחו מדי שנה על התקדמות בכל מטרה. בנוסף, עדיפות עליונה היא לצמצם את ההבדלים הקיימים בהישגים על פי מאפיינים דמוגרפיים בכל האמצעים.

יוזמות אסטרטגיות

על מנת להגשים את המשימה ולהתקדם לקראת החזון, תתמקד מכללת אל-קאמינו ביוזמות האסטרטגיות הבאות. יוזמות אסטרטגיות מייצגות את תחומי השיפור הממוקד. יעדים הם מכללת תוכניות רחב כדי להתקדם על כל יוזמה. צעדים מעריכים את ההתקדמות במהלך תקופת התוכנית האסטרטגית (2015-16 עד 2019-2020).

הלמידה של התלמידים

תמיכה בלימוד התלמיד באמצעות מגוון שיטות הוראה יעילות, טכנולוגיות חינוכיות ומשאבים במכללה.

מטרות:

 1. לפתח תוכנית מקיפה לפיתוח מקצועי אשר קשורה עם תוכניות קמפוס ויוזמות לקידום הצלחה התלמיד.
 2. לשלב גישות הוראה כי הם קשורים באופן חיובי עם הצלחה התלמיד
 3. הַתמָדָה.
 4. לספק הכשרה טכנולוגית ספציפית ורלוונטית לתמיכה באינטגרציה עם טכנולוגיה
 5. הוראה.
 6. לספק את הציוד הדרוש כדי לתמוך בשימוש בסגל של הטכנולוגיה.
 7. השתתפות בתוצאות מבוססות תוצאות, עם מרכיב שיתוף נדרש לטובת המכללה הרחבה יותר, כאשר הדבר ישים.
טקס סיום

אפקטיבי מוסדי

לחזק תהליכים, תוכניות ושירותים באמצעות שימוש יעיל ויעיל של הערכה, סקירת תוכניות, תכנון, הקצאת משאבים.

מטרות:

 1. לפתח תוכנית משולבת סקירה כלי התכנון.
 2. קביעת אמות מידה ומטרות להשגת הישגי התלמידים.
 3. על בסיס קבוע, לאסוף מידע שוטף על הקהילה שלנו על מנת להבטיח כי אנו מגיבים לצרכים הקהילה.
 4. חיזוק שיתוף הפעולה בין תוכניות המשרתות תלמידים.
 5. להקל על מצב פיסקלי חזק כדי לאפשר תגובות מנומקות לאיומים הפיסקליים.
 6. הוסיפו את היוזמה הזו לדוח המטרה של כל ועדה המעורבת בתהליכי האפקטיביות המוסדית.

מוֹדֶרנִיזָצִיָה

מודרניזציה של תשתיות ומשאבים טכנולוגיים כדי להקל על סביבת למידה ועבודה חיובית.

מטרות:

 1. ליישם את תוכנית הטכנולוגיה כדי לענות על הצרכים המתפתחים טכנולוגיית המידע של הקמפוס.
 2. המשך יישום תוכנית המתאר של המתקנים למודרניזציה של מתקני הקמפוס ותשתיותיו, תוך התבוננות לפי הצורך.
 3. ליישם מצלמות בטיחות היבטים טכנולוגיים אחרים של תוכנית בטיחות בקמפוס.

תוצאות למידה התלמידים

תוצאות למידה מוסדיות

תוצאות הלמידה המוסדית (ILOs) מגדירות את הכישורים והידע שיש לתלמיד עם השלמת קורס לימודים במכללת אל קמינו.

המכללה האקדמית אל קאמינו (El Camino College) תוצרי הלמידה המוסדיים (ILO): סטודנטים המסיימים קורס לימודים במכללת אל קמינו ישיג את תוצאות הלמידה הבאות:

ILO 1 - חשיבה ביקורתית

התלמידים משתמשים במיומנויות קריטיות, יצירתיות ואנליטיות כדי לזהות ולפתור בעיות, לנתח מידע, לסנתז ולהעריך רעיונות ולהפוך רעיונות קיימים לצורות חדשות.

ILO 2 - תקשורת

התלמידים מתקשרים בצורה יעילה עם קהלים מגוונים ומגיבים אליהם בצורות כתובות, כתובות, חתומות ואמנותיות.

ILO 3 - פיתוח קהילתי ואישי

הסטודנטים הם חברה יצרנית ומעורבת בחברה, המעידים על אחריות אישית ועל מודעות קהילתית וחברתית באמצעות מעורבותם בתוכניות ובשירותים בקמפוסים.

ILO 4 - אוריינות מידע

התלמידים קובעים צורך במידע ומשתמשים באמצעי התקשורת השונים ובפורמטים שונים כדי לפתח אסטרטגיית מחקר ולאתר, להעריך, לתעד ולהשתמש במידע כדי להשיג מטרה מסוימת. התלמידים ממחישים הבנה של ההיבטים המשפטיים, החברתיים והאתיים הקשורים לשימוש במידע.

תוצאות הלמידה של התלמיד ותוצאות אזור השירות

תוצאות הלמידה של התלמידים (SLO) מגדירות את המיומנויות והידע שיש לתלמיד עם השלמת קורס מסוים.

Program Learning Outcomes (PLO) מגדירים את המיומנויות והידע שיש לתלמיד עם השלמת תכנית מסוימת.

תוצאות אזור שירות (SAOs) מודדות את רמת ההבנה, הכישורים ו / או הידע שיש לתלמיד במהלך אינטראקציה עם שירות תמיכה לסטודנט או שירות מנהלי.

הסטנדרטים להסמכה דורשים מכללות להעריך את הלמידה של התלמידים באופן שוטף ומתמשך על מנת להבטיח שהתלמידים ילמדו את מטרות הקורס והתוכנית ואת התוכן וכן רכשו את ההבנה, הכישורים ו / או הידע הרצוי על ידי שירותי התמיכה של הסטודנטים והשירותים המנהליים . באמצעות תהליך הערכה אפקטיבי של תוצאות הלמידה של התלמידים, חברי הסגל יכולים לבחון את הקורסים שלהם ולבצע התאמות לשיפור הישגי התלמידים, בעוד ששירותי התמיכה של הסטודנטים ואנשי השירותים המינהליים יכולים לבחון את יעילות השירותים הניתנים. המכללה נדרשת על ידי ועדת הסמכה למכללות קהילתיות וג 'וניור (ACCJC) תקנים להסמכה כדי לספק את ועדת הסמכה וסטודנטים עם ראיות כי תוכנית מתמשכת וקפדנית להערכת תוצאות הלמידה של התלמידים הוא במקום. המכללה מעריכה את תוכניות הלימוד ותמיכה בלוח זמנים קבוע כדי לשפר את הלמידה של התלמידים באמצעות סקירת התוכנית המתוכננת, הערכה של סילו, אש"ף, ILOs ו- SEO, וכן תכנון תוכניות והערכה.

הודאה

כל אדם מעל גיל 18 או בעל תעודת בגרות או שווה ערך מארה"ב או מאומה אחרת יתקבל, אלא אם כן אסור על פי חוק. אם מתחת לגיל 18, התלמידים זכאים אם יש להם 1) סיים בתיכון או 2) עבר את בחינות מיומנות בתיכון קליפורניה.

מיקומים

טורנס

כתובת
EL CAMINO COLLEGE
16007 Crenshaw Blvd.
Torrance, CA 90506

טורנס, קליפורניה, ארצות הברית