קרא את התיאור הרשמי

אפוס טיסה האקדמיה הוא ממוקם אסטרטגית ב KEVB - New Smyrna ביץ 'מוניציפלי התעופה בפלורידה, ארה"ב. הכשרה טיסה כבר התמקדות שלנו באקדמיה לטיסה אפי מאז 1999, ואנחנו גאים על המשך הצמיחה שלנו ואת היכולת לספק לתלמידים מסלול להשגת חלומות טייס מקצועי. במהלך השנים, פיתחנו את הקורסים האישיים שלנו לחוויית חבילה מלאה, להבטיח לתלמידים שלנו להשלים הכשרה עם הדרישות הנדרשות כדי להגיע למטרות הקריירה שלהם טייס.

עם תלמידים נוסעים מיותר מ 70 מדינות ברחבי העולם כדי להמשיך בטיסה טיסה באקדמיה לטיסה אפי, אנו מבינים כי יש ציפיות גבוהות לגבי היכולת שלנו להגדיר אותם להצלחה להיות בקיאים הדרישות שלהם תעופה אזרחית. באקדמיה לטיסה אפית, הסטודנטים ימצאו קורסי הכשרה מלאים, שנוצרו במיוחד עבור רשויות התעופה האזרחית הבולטות בעולם: FAA, EASA, UAEAC, DGCA, CAAV, ANAC, AAC, GCAA, GACA ... ועוד רבים.

אנחנו מבינים שזה קשה כטייס סטודנט כדי להבין את כל ההכשרה הטיסה צורך, הרבה פחות יודעים אם הם על המסלול הנכון על פי המטרות שלהם. כמו רוב הטייסים הבוגרים שלנו יגידו לך, ללא אפיק כמובן מלא של אפשרויות אימון, הם יאבדו במסע הקריירה שלהם הטייס. להירגע ולתת צוות הקבלה שלנו מאומן להדריך אותך בכיוון הנכון לקריירה החלום שלך כמו טייס מקצועי.

אפוס טיסה אקדמיה אפשרויות אימון טיסה

בין אם אתה מחפש להיות טייס מסחרי, צריך רישיון טייס פרטי, או היה אימון טיסה הקודם, בית הספר לטיסה שלנו הוא בשבילך! הקמפוס שלנו מציע הדרכה בבית הספר טייס, כולל הן FAA ו EASA אימון עם תורת ATPL.

קורסים אמריקאיים ואזרחיים בארה"ב קורסים לקריירה: Epic מציעה קורס הכשרה טיסה מלא מ ניסיון אפס לטייס מסחרי רב מנועי. זמן הטיסה המשוער הוא 8-10 חודשים, בהתאם לשעות. את "אפס גיבור" טיסה קורס הכשרה מוגדר לסטודנטים כדי להשלים את הטייס הטיסה אימון להתחיל את הקריירה תוך פחות משנה!

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורס

Epic Flight Academy

תכנית הפיילוט המקצועי של האף היא החלק המוביל 141 אשר קורס טייס המסחרי FAA מואצת. ... [+]

תכנית הפיילוט המקצועי של האפים הוא קורס טייס המסחרי מואץ FAA מוביל חלק 141 האושר.

קורס זה נועד להימשך סטודנט עם ניסיון אימון טיסה אפס לרמת הפיילוט המסחרי מנוע הרב בתוך הזמן הקצר של 6 - 8 חודשים. ההתמקדות של קורס טייס מסחרי זה עבור התלמיד לקבל הראשונה יסודות איתנים בידע תעופה כללי. לאחר בקיאים ביסודות תכנית טבילה אסטרטגית, מלאה הוא הושק עבור סגנון למידה המסוים של התלמיד.

השלב הבא הוא לתלמידים לפתח מיומנויות הטיסה בפועל שלהם ולתרגל נהלי בטיחות חיוניים באמצעות סימולציה בזמן אמת פראסקה Tru Flite שלנו ורבו רמת 5 מכשירים שדאות. אימון תרחיש מבוסס בשילוב זה עם אימון מחשב מבוסס מאפשר לתלמיד את הנוחות של למידה מטעויות על הקרקע. זה מגביר את הביטחון שהם יודעים ויכולים לבצע הליכים ותמרונים בהצלחה לפני תחילת הטיסות בפועל המטוס, תוך חיסכון זמן וכסף במהלך אימון טייס מסחרי. מחק התכנית מקצועית הפיילוט שלנו לזו של הכשרת חברות תעופה גדולה, בהכנה לך על חברת התעופה מהיום הראשון.... [-]

ארצות הברית New Smyrna Beach
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
6 - 8 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Epic Flight Academy | Professional Pilot Training | Florida

Commercial Pilot Maneuvers | Epic Flight Academy | Female Pilot

360 Coastal Discovery Flight - Epic Flight Academy

Epic Flight Academy: Epic Aviation Inc.
כתובת
600 Skyline Drive New Smyrna Beach FL 32168
32168 New Smyrna Beach, Florida, ארצות הברית
Website
טלפון
+1 386-409-5583