קרא את התיאור הרשמי

אודות DBU

DBU, שהוקמה בשנת 1898, היא בעלת משימה אחת - להפוך את חייהם של סטודנטים שיהפכו את העולם, הכל לתפארת האל.

אנו מציעים מגוון הזדמנויות חינוכיות עבור אנשים בכל הגילאים והרקע האקדמי - כולל תכניות לימודים לתואר ראשון, לתואר שני ודוקטורט, כמו גם לימודי המשך ותכניות תעודה.

דרך כל זה אנו מבקשים לשלב אמונה ולמידה ולפתח אנשים שרצונם הוא לשרת את העולם.

אנו מזמינים אתכם לגלות את DBU ולהצטרף אלינו למשימה שלנו.

עובדות מהירות

  • תכניות לתואר ראשון: 85
  • תכניות תואר שני: 44
  • תכניות דוקטורט: 2
  • גודל כיתה ממוצע: 13

ברכת הנשיא

" Dallas Baptist University היא Dallas Baptist University מדורגת ארצית, מקיפה, גלובלית, בעלת כריסטוס, עם משימה לייצר מנהיגים משרתים באמצעות שילוב אמונה ולמידה. אנו שמחים להיות בית עסק חינוכי של יותר מ -4,700 סטודנטים, המייצגים יותר מ 60 מדינות ברחבי העולם.

אנו מאמינים כי עולמנו זקוק נואשות למנהיגים נוצריים מתחשבים עם היכולת לפתור באופן יצירתי בעיות מורכבות תוך מעורבות ייחודית של תרבות באמצעות האמת המקראית. בוגרינו משרתים כמעט בכל הקשר מקצועי. בין אם זה כרופאים נוצרים, עורכי דין, מחנכים, מדענים, פוליטיקאים או תחומים רבים אחרים, אנו מבינים שהתלמידים שלנו מגוונים בקריאותיהם, ובכל זאת מאוחדים במטרה.

אנא נצלו את ההזדמנות להכיר אותנו דרך אתר זה או ביקור באתר הקמפוס. תוכלו לגלות קהילה של מנהיגים משרתים שליבם הוא ללמד ולטפל באחרים תוך הפקת מחקר בשלל תחומים אקדמיים. אנו מאמצים את ההנחה שכל האמת היא האמת של אלוהים, וביחד, אנו מחפשים ידע לצורך ביצוע השפעה נועזת בעולם כמתמיר תרבות.

הצטרפו אלינו כשאנחנו משרתים את העולם לתפארת האל! "

ד"ר אדם סי רייט

נשיא DBU

היסטוריה של DBU

מבשרו של DBU, מכללת Decatur Baptist, הוקם בשנת 1898 כמכללת הזוטר הראשונה בטקסס. במשך שנים כינה בית הספר את העיר הקטנה דצ'טור בית, והייתה צעירים וצעירות מצטיינים שמילאו כנסיות, כיתות לימוד, בתי חולים ועסקים ברחבי הארץ.

בשנת 1965 בית הספר עבר למרגלותיו הנופיות של דרום מערב דאלאס, והפך למוסד בן ארבע שנים ובסופו של דבר הוחלף שמו של Dallas Baptist University כשהחל להציע תארים מתקדמים.

כיום, ל- DBU מגוון תארים ברמת התואר הראשון, התואר השני והדוקטורט. הרבה למאה השנייה שלנו, DBU ממשיכה להתקדם במשימה שלנו לייצר מנהיגים משרתים שיהפכו את העולם.

124192_54e5d044495baa14f6da8c7dda7930791c3bd8e2554c704c722d72d4974fc651_1280.jpgStockSnap / Pixabay

הצהרת משימה

המשימה של Dallas Baptist University של Dallas Baptist University היא לספק השכלה גבוהה ובמרכז המשיח באיכות המשיח באומנויות, במדעים ובלימודים מקצועיים הן ברמת התואר הראשון והן בתארים מתקדמים לגיל המסורתי ולסטודנטים בוגרים על מנת לייצר מנהיגים משרתים שיש להם יכולת לשלב אמונה. ולמידה באמצעות שיחותיהם בהתאמה.

הצהרת חזון

בניית אוניברסיטה נוצרית נהדרת אשר נעימה לאלוהים על ידי הפקת מנהיגים משרתים מרוכזים במשיח ההופכים את העולם.

הַאֲמָנָה

Dallas Baptist University מוסמכת על ידי האיגוד הדרומי למכללות ובתי ספר למכללות למתן פרס לתואר שני, תואר ראשון ושני, ודוקטורט.

קַמפּוּס

בין אם תבחרו לגור בקמפוס או לנסוע לשיעורים, הקמפוס בגודל 368 דונם של Dallas Baptist University הוא מקום יפה לבלות בו את שנות האוניברסיטה. הקמפוס הראשי של DBU ממוקם בגבעות המתגלגלות של דרום-מערב דאלאס המשקיפה על אגם ההר Mountain Creek, ומספק קהילה בטוחה ומבודדת במטרופולין של יותר מ- 6 מיליון איש.

הקמפוס שוכן בנוחות רק 13 מייל מהדאון טאון במרכז העיר, מרחק 19 קילומטרים ממרכז העיר פורט וורת ', וממוקם במיקום מרכזי בסמוך לשדה התעופה הבינלאומי דאלאס / פורט וורת' ושדה האהבה.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורס

Dallas Baptist University

התוכנית האנגלית האינטנסיבית מספקת הדרכה לאנגלית איכותית ובמרכז המשיח לסטודנטים בינלאומיים לקראת כניסה לתכניות לתארים מתקדמים ותארים Dallas Baptist University ולמטרות אישי ... [+]

התוכנית האנגלית האינטנסיבית מספקת הדרכה לאנגלית איכותית ובמרכז המשיח לסטודנטים בינלאומיים לקראת כניסה לתכניות לתארים מתקדמים ותארים Dallas Baptist University ולמטרות אישיות אחרות לגיל המסורתי ולסטודנטים בוגרים על מנת לייצר מנהיגים משרתים שיש להם יכולת לשלב אמונה ו למידה דרך שיחותיהם בהתאמה.

התוכנית לאנגלית אינטנסיבית (IEP) היא הדרך האידיאלית ללמוד אנגלית ולהתכונן לחינוך ברמה האוניברסיטאית בארה"ב. התוכנית האנגלית האינטנסיבית מציעה הדרכה שבועית במשרה מלאה של מורים מקצועיים, בעלי כישורים גבוהים, שהם דוברי אנגלית. כישורי התקשורת שלך ישתפרו מאוד, ותפתח כישורי לימוד ומחקר טובים יותר. כמו כן מוצעת תוכנית חונכות בחינם, שתתן לך את העזרה האישית הדרושה בכדי להצליח אפילו יותר מהר! התוכנית האנגלית האינטנסיבית כוללת גם טיולי שטח תרבותיים תכופים וביקורים בבתים אמריקאים, שיעזרו לכם ללמוד יותר על התרבות האמריקאית. לאחר שתסיים בהצלחה את התוכנית באנגלית אינטנסיבית, תהיה זכאי להירשם לשיעורים אקדמיים ב- DBU מבלי להיבחן במבחני TOEFL או IELTS.... [-]

ארצות הברית דאלאס
ינואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
8 - 16 שבועות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
כתובת
3000 Mountain Creek Pkwy,
דאלאס, טקסס, ארצות הברית