Delaware County Community College

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

חזית DCCC

המכללה הקהילתית של מחוז דלאוור (DCCC) היא מוסמכת, ציבורית המכללה שנתיים הממוקם תקשורת, פנסילבניה. המכללה משרתת 12,500 סטודנטים, כולל יותר מ 200 סטודנטים בינלאומיים מעל 50 מדינות. DCCC התלמידים נהנים מקמפוס בטוח, הייטק מוקף בטבע, עם גישה קלה אל העיר הדינמית וההיסטורית של פילדלפיה, במרחק של 22 ק"מ משם. ה מכללה הצעות 40+ תוכניות לסטודנטים בינלאומיים. סטודנטים יכולים להשלים תואר אקדמי של שנתיים ולהעביר לתוכנית לתואר ראשון 4 שנים, אם ירצו בכך. משרד ההעברה שלנו שיתף פעולה עם למעלה מ -40 מכללות ואוניברסיטאות כדי ליצור הסכמי כניסה כפולה ומובטחת והסכמי הסכמה הליבה לליבה. המיקום שלנו בפרברים פילדלפיה מעניק לתלמידים הזדמנות לבקר בבתי ספר אלה ובבתי ספר רבים אחרים בחוף המזרחי של ארה"ב

DCCC נותן לסטודנטים בינלאומיים גישה מצוינת תוכנית ESL; תשומת לב אישית מפרופסורים בגדלים קטנים (20 תלמידים בממוצע); ואת אחד על אחד המייעץ אקדמי, הגירה, וכן בעיות אישיות.

פתח את מדיניות הקבלה

כדי להתקבל למכללה, ציוני ה- TOEFL, IELTS, SAT ו- ACT אינם נדרשים. במהלך אוריינטציה, התלמידים ייבדקו ויוכנסו לרמות המתאימות לשיעורי אנגלית ומתמטיקה. אנו מציעים תוכנית ESL לסטודנטים אשר עשויים להזדקק ללימודי אנגלית נוספים. למרות שהם אינם נדרשים להתקבל, אם יש לך ציונים הבדיקה, הם עשויים לשמש למטרות מיקום. ציוני חייב להיות הנוכחי בתוך 5 שנים.

  • ציון TOEFL iBT של 80 +, ציון TOLL PBT של 550 +, או ציון IELTS של 6.5 + יהיה זכאי לך לקחת את מבחן המיקום אנגלית (ולא מבחן מיקום ESL.) - ציון קריאה SAT של 500 או קריאה ACT ציון של 18 מקנה תלמידים להירשם לאנגלית הרכב I (ENG 100).
  • ציון מתמטיקה SAT של 500 או ACT מתמטיקה ציון של 20+ מוסמך התלמידים להירשם לשיעורי מתמטיקה ברמה המתאימה.
סטודנטים

חיי הקמפוס

מדיה, פנסילבניה היא קהילה פרברי נוח המכונה "עיר של כולם". זה בטוח ושקט עם קניות נוח, תיאטראות, מסעדות ודירות. תחבורה ציבורית קלה לשימוש ממדיה מקשרת אותך לעיר התוססת של פילדלפיה. פילדלפיה מפורסמת בהיסטוריה שלה והיא אחד המרכזים החשובים בעולם של אמריקה לעסקים, בריאות, חינוך ותרבות. העיר מציעה אוצרות היסטוריים ותרבותיים כגון פעמון החירות ומוזיאונים ברמה עולמית, כולל מוזיאון פילדלפיה לאמנות, מרכז החוקה וקרן בארנס. מ DCCC, התלמידים יכולים לחקור את ניו יורק (2 שעות), וושינגטון הבירה (2.5 שעות), בולטימור, ובוסטון, כמו גם חופים יפים והרים.

חינוך מעוגל הכולל פעילויות, ספורט ומעורבות קהילתית מרשים בתי ספר להעברה פוטנציאליים, מגדיל את ההזדמנויות להעברת מלגות ופניות למעסיקים עתידיים. זו הסיבה קאונטי קהילת דלוור מציעה מגוון של פעילויות כדי לעזור לשפר את חווית הלמידה שלך, לחזק את הביטחון ולתת לך תחושה אמיתית של הקהילה. פעילויות מחוץ לבית, מאתלטיקה ועד מועדונים אקדמיים וממשלות סטודנטים, מביאות אתכם יחד עם אנשים מכל תחומי החיים - אנשים כמוכם שממירים את חייהם ואת ההזדמנויות שלהם באמצעות רדיפה של ידע ומיומנויות חדשים.

קמפוס DCCC

מעונות סטודנטים

DCCC גאה להציע מספר אפשרויות דיור לסטודנטים, כולל סיוע של מתאם השיכון שעובד במשרד הסטודנטים הבינלאומי.

סטודנטים שרוצים ניסיון אמריקאי אמיתי לחיות עם משפחה יכולים לבחור את תוכנית Homestay. תלמידי התכנית יחיו עם משפחה מארחת, ויהיה להם חדר שינה מרוהט פרטי, שימוש במתקני הבית ואינטראקציה עם המשפחה המארחת. מצעים, מגבות, כל השירותים ו -2 ארוחות ליום כלולים. בנוסף למיקומי משפחה קבועים, יש מספר מצומצם של מקומות לינה ללא ארוחות. מיקומים אלה מספקים את כל האמור לעיל מלבד ארוחות. התלמיד יהיה אחראי על קניות המכולת שלו ובישול.

חלק מהתלמידים מעדיפים לגור בדיור עצמאי, משותף עם תלמידים אחרים ולא מארח - אשר ידוע בתור תלמיד בית לשתף. הבית מרוהט ומאובזר. לכל תלמיד יש חדר שינה פרטי ומשתף את כל החדרים האחרים, כולל חדרי אמבטיה, פינת אוכל ופינת אוכל ומטבח. התלמידים אחראים על הארוחות שלהם. ההסדר הספציפי והעמלה החודשית נקבעים על ידי בעל הבית. יש גם אפשרויות רבות למגורים בדיור הקהילות המקיפות את המכללה. ערים ליד המכללה כוללים מדיה, Newtown סקוור, Broomall, ו Havertown.

קמפוס DCCCקמפוס DCCC

מיקומים

פילדלפיה

Delaware County Community College - Marple Campus

כתובת
901 S. Media Line Rd, Media
PA 19063 פילדלפיה, פנסילבניה, ארצות הברית
אתר אינטרנט
טלפון
+1 610-359-5050

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

תכניות

Associate of Applied Science
Associate of Arts
מוסד לימודים זה גם מציע: