קרא את התיאור הרשמי

Community Colleges of Spokane

נוסדה בשנת 1963, Community Colleges of Spokane הוא דינמי קהילה מכללה המשרתים מעל 30,000 סטודנטים בשנה במזרח וושינגטון. CCS היא קהילת למידה תוססת ומקיפה - עם הזדמנויות חינוכיות לתלמידים מכל הגילאים והיכולות.

אנחנו מחוז מכללה קהילתית המורכבת משני מכללות מוכר, ספוקיין קהילה קולג '(SCC) ו ספוקיין פולס Community College (SFCC). בנוסף לשרת אוכלוסייה עירונית פרברית גדולה יותר ב Spokane, מחוז מספק שירותי חינוך לקהילות כפריות לאורך 12,302 קילומטרים רבועים באזור במזרח וושינגטון. אזור זה כולל את כל Spokane, סטיבנס, וויטמן, מעבורת, ו Pend Oreille מחוזות, כמו גם חלקים של לינקולן קאונטי.

שתי המכללות של CCS הם מוכר על ידי הנציבות המערב על מכללות ואוניברסיטאות נשלט על ידי מועצת מדינת וושינגטון של הקהילה ואת מכללות טכנית.

 • 1144 ילדים ומשפחות הוגשו על ידי ראש התחלה ו התחלה ראשונית בשנה האחרונה
 • סטודנטים המבקשים פרס
 • 87.2% תעסוקה
 • 2,899 מעלות הוענקו

114384_114312_CCSscc-sfcc-Blue-vert-.png

מכללת ספוקיין

ספוקיין קהילת קולג '(SCC) הוא אחד משני המוסדות המוכרים של Community Colleges of Spokane ואחת המכללות הקהילה הגדולה ביותר במדינה. SCC ידועה בתכניות מובילות בתחום כלי הרכב, התעופה, הקוסמטיקה, האמנויות הקולינריות, שירותי הבריאות, המכונות והריתוך, רק לשם כמה. אנחנו גם הרכבת ולאשר אנשי מקצוע רבים באמצעות החניכות שלנו ואת Journeyman מרכז הדרכה ואת פופולרי Avista / SCC Lineworker הספר. SCC מספק תארים עמיתים תוכניות מוכן להעביר לפתוח את הנתיב שלך למכללה ארבע שנים או באוניברסיטה. הקמפוס הראשי ממוקם ספוקיין, עם מרכזים קולוויל, ניופורט, הרפובליקה, Ione ו Inchelium.

ברוכים הבאים לקהילת ספוקיין

ספוקיין קהילת קולג '(SCC) ידועה קריירה / תוכניות טכניות לקבל עבודות בוגר מקצועות הביקוש גבוהה, כמו גם אפשרויות העברה יוצאת דופן. אנחנו משרתים יותר מ -20,000 תלמידים מדי שנה בקמפוס הראשי שלנו במזרח ספוקיין ומרכזים קולוויל, Inchelium, Ione, ניופורט רפובליקה, מה שהופך SCC אחת המכללות הקהילה הגדולה ביותר במדינה.

SCC המשימה ואת הליבה ערכות נושא

משימה

ספוקיין קהילה קולג 'מציעה הזדמנויות חינוכיות בנכונות המכללה, הכשרה כוח אדם, העברת האוניברסיטה שעונה על הצרכים של קהילות מגוונות אנו משרתים. אנו מחויבים להצלחת התלמיד באמצעות למידה פעילה, יחסים דינמיים וסביבות תומכות.

ערכות נושא הליבה

המכללה זיהתה ארבעה נושאים עיקריים כדי להגדיר עוד יותר את המשימה המשמשת להערכת מימוש המשימה.

 • פיתוח כוח אדם
  • התעודה המקצועית של SCC ותכניות תואר הם תקן בתעשייה, הכנת תלמידים עבור עמדות ברמת הכניסה שלהם משמעת.
 • העברה אקדמית
 • סטודנטים הלומדים בקורסים להעברה אקדמית מוכנים היטב ומוצלחים כאשר הם מעבירים את הקורסים שלהם ו / או תארים עמיתים במרדף אחר השלב הבא בתוכנית החינוך שלהם.
 • מוכנות המכללה
 • תוכניות מוכנות המכללות לענות על הצרכים של התלמידים ולהכין אותם עבור הקורסים ברמת המכללה תוך העצמת אותם להצליח מבחינה אקדמית, אישית, ומקצועית.
 • הצלחה סטודנטים
 • לסטודנטים ניתנת הזדמנות להצליח בסביבה נתמכת, המשפרת צמיחה אישית ומקצועית באמצעות פיתוח אקדמי, אישי ומקצועי.

חָזוֹן

מכללת ספוקיין קולג 'היא המקום בו התלמידים משנים את חייהם ומשיגים את מטרותיהם, מעשירים את הקהילות שלנו.

ערכי ליבה

הצלחה סטודנטים, מצוינות, נגישות, inclusiveness, שיתוף פעולה, כבוד הדדי, היענות, למידה לכל החיים

אתה שייך לכאן

לא משנה מה המטרה שלך, אנחנו יכולים לעזור לך להצליח. במשך יותר מ -50 שנה, אנחנו כבר עוזרים לאנשים לשנות מקומות עבודה, להרוויח מעלות ההעברה ולהתחיל חיים חדשים.

חקור את האפשרויות שלך

יש לנו יותר מ 120 תוכניות, כולל העברת מעלות ודרכים להכין אותך לאוניברסיטה. יש לנו גם תוכניות קריירה ותוכניות רבות כמו אדריכלות, IT, מדעי הסביבה ועוד.

מכללת ספוקיין פולס

ספוקיין פולס Community College (SFCC) הוא אחד משני המוסדות המוכרים של Community Colleges of Spokane . SFCC הוא מנהיג חינוכי, מתן תוכניות סבירים באיכות הגבוהה ביותר עם סגל וצוות המוקדש הדרכה מעולה הצלחה התלמיד. יש לנו אפשרויות עבור כל מי שרוצה להשיג קריירה / תואר טכני או תעודה, להעביר לאוניברסיטה ארבע שנים או להמשיך את השכלתם עם הרחבת מיושם עבור תוכניות לתואר ראשון. הקמפוס הראשי שלנו ממוקם במערב ספוקיין עם מיקומים פולמן, בסיס חיל האוויר פיירצ'יילד באינטרנט.

ברוכים הבאים למכללת ספוקיין פולס

ספוקיין פולס קהילה קולג 'הוא מנהיג חינוכי, מתן תוכניות סבירים באיכות הגבוהה ביותר עם סגל וצוות המוקדש הדרכה מעולה הצלחה התלמיד. יש לנו אפשרויות לתעודות קריירה טכנית, תארים להעברה ומספר הולך וגדל של רווקים של תוכניות מדעיות יישומיות. אנחנו משרתים יותר מ -8,000 סטודנטים מדי שנה בקמפוס הראשי שלנו הממוקם במערב ספוקיין, בקמפוס שלנו בפולמן ובאינטרנט.

המשימה שלנו, Core Theme,

משימה

המכללה הקהילתית ספוקיין פולס עונה על צרכי הקהילה שלנו על ידי קידום הישגי התלמידים באמצעות הזדמנויות למידה איכותיות נגישות, המאמצות מגוון, מקדמות הון ומודעות גלובלית לטפח.

ערכות נושא הליבה

אנו ממלאים את המשימה שלנו באמצעות חמישה נושאים עיקריים:

 • מצויינת הוראה / למידה
  • חברי הסגל, הסטודנטים והמנהל של SFCC מתחייבים למצוינות בהוראה ובלמידה.
 • הישג תלמיד
 • SFCC מספקת לתלמידים כלים והזדמנויות להשגת מטרותיהם.
 • גישה רחבה
 • SFCC פותחת גישה לכל התלמידים באמצעות מגוון שיטות הוראה, שיטות הוראה ושירותים, ומיקומים.
 • גיוון, הון, מודעות גלובלית
 • SFCC מקדם גיוון, מקדם הון, ומכין את התלמידים לחיות באחריות בציוויליזציה גלובלית הולכת וגוברת.
 • היענות לצרכים קהילתיים
 • SFCC עונה על הצרכים המשתנים של בעלי העניין בקהילה שלנו באמצעות שיתוף פעולה וחדשנות.

חָזוֹן

SFCC הוא מנהיג חינוכי ושותף עם הקהילה והאזור במתן גמישות, תוכניות תגובה באיכות הגבוהה ביותר. הפקולטה והפקולטה שלנו מוקדשים להצלחת התלמיד, להעשרה תרבותית וללמידה לאורך החיים בסביבה ממוקדת סטודנטים המעודדת צמיחה אישית ומקצועית.

ערכי ליבה

 1. מצוינות אקדמית שבה הלומד והמורה אחראים ללמידה המשקפת חיוניות אינטלקטואלית, סקרנות, יצירתיות וקשיחות.
 2. חופש אקדמי שבו אנו מכירים בחופש הביטוי, הביטוי והרעיונות וכן זכויותיהם של סטודנטים, סגל ועובדים המעורבים בחקירה אינטלקטואלית בפיתוח הידע.
 3. שיתוף פעולה במינהל ועבודה קולגיאלית בשותפויות שמכירות בסינרגיה הנובעת מהשתתפות רחבה והערכה של כל הקולות.
 4. גיוון בתלמידים, בפקולטה, בצוות ובקהילה שלנו מתוך אמונה שהיא מעשירה את הלמידה והצמיחה שלנו.
 5. מצוינות אישית אשר משקף שלמות וטיפול בכל העבודה של המכללה.
 6. לכבד זה את זה מתוך הכרה בחוויות חיים מגוונות ובקידום קולגיאליזם על בסיס האמונה בזכויות האדם וכבודו של כל אדם.
 7. הצלחה סטודנטים משופרת על ידי שירותי התמיכה המקיף שלנו נועד לעזור לתלמידים להצליח.
 8. סדרנות סביבתית שדרכה אנו מפגינים את הכבוד והאחריות שלנו לסביבה הטבעית.

114385_114316_16.SFCC.ForeignExchange345.JPG

התוכניות מועברות ב:
 • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Associate Degree

Community Colleges of Spokane

אם אתה אדם יצירתי שאוהב לבטא את עצמך באופן אמנותי, תואר באמנות יכול להוביל לקריירה המושלמת בשבילך. בתוכנית זו, תוכלו לגדול התשוקה שלך והערכה לאמנות, תוך השלמת קורסי היסוד ... [+]

אמנות

על התוכנית

אם אתה אדם יצירתי שאוהב לבטא את עצמך באופן אמנותי, תואר באמנות יכול להוביל לקריירה המושלמת בשבילך.

בתוכנית זו, תוכלו לגדול התשוקה שלך והערכה לאמנות, תוך השלמת קורסי היסוד הנדרשת להעביר לאוניברסיטה ארבע שנים, מכללה או אמנות בבית הספר. תוכלו לפתח את כישורי האמנות שלך וטכניקות באמצעות הדרכה סגל עבודת יד על עבודת סטודיו קרמיקה, ציור, ציור, printmaking או פיסול.

בין אם אתה רוצה להיות אמן מקצועי, מורה לאמנות, אוצר אמנות או מנהל אמנות, להרוויח תואר אמנויות יכול לעזור לך להפוך את הכישרון האמנותי שלך לתוך הקריירה.... [-]

ארצות הברית Spokane
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Community Colleges of Spokane

האם אתה מעוניין לקבל את התואר הראשון במנהל עסקים? SCC הוא מקום מצוין להתחיל בו. עם תואר AA שלנו או תואר ההעברה הישירה (DTA), אתה יכול להיכנס לתוכנית האוניברסיטה כמו זוטר ... [+]

על התוכנית

האם אתה מעוניין לקבל את התואר הראשון במנהל עסקים? SCC הוא מקום מצוין להתחיל בו. עם תואר AA שלנו או תואר ההעברה הישירה (DTA), אתה יכול להיכנס לתוכנית האוניברסיטה כמו זוטר להשלים תואר ראשון במנהל עסקים, כלכלה או לפני החוק.

בתוכנית זו, תוכלו לעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם יועץ או יועץ סגל, כך שאתה יכול להיות סמוך ובטוח שיעורים שלך יעביר את הדרך הרצויה. רוב הסטודנטים לוקחים סטטיסטיקה עסקית, כלכלה, עסקים בינלאומיים, קורסים חשבונאיים.... [-]

ארצות הברית Spokane
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Associate of Applied Science

Community Colleges of Spokane

בין אם אתה רוצה לעבוד בחווה משפחתית, עבור חברת אספקת לחקלאות, או עבור סוכנות מקומית, מדינה או פדרלית, תוכנית זו יכולה להכין אותך למגוון הזדמנויות קריירה בתחום החקלאות הרח ... [+]

על התוכנית

אם אתה מעוניין agribusiness וחקלאות, תוכנית העסק החקלאי יכול להיות בשבילך. בין אם אתם מחפשים להרחיב את הקריירה שלך לחקלאות לשלב הבא או רוצה הכשרה כדי לקבל תעסוקה ברמת הכניסה בערים החקלאות הגדולות של האזור שלנו ותעשיות החקלאות, הדרכה מקיפה של התוכנית נועד להכין אותך להצלחה.

בין אם אתה רוצה לעבוד בחווה משפחתית, עבור חברת אספקת לחקלאות, או עבור סוכנות מקומית, מדינה או פדרלית, תוכנית זו יכולה להכין אותך למגוון הזדמנויות קריירה בתחום החקלאות הרחב.... [-]

ארצות הברית Spokane
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Community Colleges of Spokane

בתוכנית זו, תלמד לבדוק, שירות ותיקון מטוסים ומסוקים בכל הגדלים. מינהל התעופה הפדרלית (FFA), קורסים מאושרים מספקים חינוך מעוגל היטב במכניקה כללית של תעופה. תוכל להרוויח על ... [+]

טכנולוגיה לתחזוקת תעופה

על התוכנית

אם אתה אוהב מטוסים וליהנות לתקן דברים עם כלים, קריירה כמו טכנאי תעופה יכול להיות בכושר טוב.

בתוכנית זו, תלמד לבדוק, שירות ותיקון מטוסים ומסוקים בכל הגדלים. מינהל התעופה הפדרלית (FFA), קורסים מאושרים מספקים חינוך מעוגל היטב במכניקה כללית של תעופה. תוכל להרוויח על הידיים ניסיון בעבודה עם מבנים מטוסים, מנועים, הידראוליקה, חיווט חשמלי, כלי טיסה ועוד רכיבים ומערכות תעופה.... [-]

ארצות הברית Spokane
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Community Colleges of Spokane

תוכנית ה- AAS של טכנולוגיית המידע מיועדת לספק לתלמידים יכולות בתחומים שונים של טכנולוגיית המידע. תואר זה מבטיח כי התלמיד ידע בקשת רחבה של נושאים טכנולוגיית המידע, כי לעתי ... [+]

טכנולוגית מידע

תוכנית טכנולוגית ה- AAS של טכנולוגיית המידע מיועדת לספק לתלמידים יכולות בתחומים שונים של טכנולוגיית המידע:

מחשב ורשת מיומנויות התקנה ותחזוקה.מיומנויות מחשוב עסקי כולל פעולות מערכות יומיומיות ותוכניות יישומים.מיומנויות אבטחה וזיהוי פלילי.אינטרנט ומיומנויות רשת שונות כולל עיצוב דפי אינטרנט, תכנות בצד הלקוח / שרת, התקנה ותחזוקת שרת אינטרנט.אפשרות העברה למוסד בן ארבע שנים.... [-]
ארצות הברית Spokane
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Community Colleges of Spokane

אם אתה מאורגן ויעיל גם כאשר עובדים תחת לחץ ו להטוטנות מגוון רחב של משימות, ליהנות ללמוד דברים חדשים, בכושר פיזי, כמו עבודה כחלק צוות המשרת את הציבור, יש אישיות נעימה מנה ... [+]

מלון וניהול מסעדה

האם אתה חולם לחיות במקום מרוחק, אקזוטי או מקום מילוט מועדף קרוב יותר לבית? שטחי הרים, חוף הים ואתרי הסקי - ואת עיר הולדתו - כולם צריכים אנשים מיומנים בניהול מלונות ומסעדות. הבוגרים שלנו נהנים מתפקידים כמנהלים תפעוליים, אנשי מכירות ושיווק, פקידי קבלה ומבקרי לילה. הם גם מנהלים מוטלים, מסעדות, משתה ושירותי קייטרינג, מרינות, ברים, חדרי אוכל וחטיבות חדרי מלון.

אם אתה מאורגן ויעיל גם כאשר עובדים תחת לחץ ו להטוטנות מגוון רחב של משימות, ליהנות ללמוד דברים חדשים, בכושר פיזי, כמו עבודה כחלק צוות המשרת את הציבור, יש אישיות נעימה מנה בריאה של השכל הישר, אז אתה המועמד המושלם עבור קריירה בתחום המלון וניהול מסעדה!... [-]

ארצות הברית Spokane
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Community Colleges of Spokane

אם אתה דמיון וליהנות יצירת חללים מקורה יפה, קריירה כמו מעצב פנים יכול להיות בכושר מושלם. בתוכנית זו, תלמד לשלב יצירתיות עם אלמנטים טכניים לעיצוב פנים מגורים ומסחר. ... [+]

עיצוב פניםעל התוכנית

אם אתה דמיון וליהנות יצירת חללים מקורה יפה, קריירה כמו מעצב פנים יכול להיות בכושר מושלם.

בתוכנית זו, תלמד לשלב יצירתיות עם אלמנטים טכניים לעיצוב פנים מגורים ומסחר. הקורסים במדע ובאמנות - בשילוב עם אימון מעשי באולפן - יבנו את הכישורים המקצועיים שלך בפתרון בעיות, ציור, טקסטיל וחומרים, נוהלי תכנון בר-קיימא, תכנון בעזרת מחשב ותחומים אחרים החיוניים להצלחה בתחום .

... [-]
ארצות הברית Spokane
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Diploma

Community Colleges of Spokane

אנו מציעים תיכון סיום (HSC) תוכנית לתלמידי תיכון בינלאומי מוסמך שרוצים לקבל יתרון על החינוך שלהם בקולג '. אתה יכול לחסוך זמן וכסף על ידי השלמת שתי תוכניות בבת אחת. סטודנט ... [+]

תוכנית סיום בית הספר התיכון הבינלאומי

אנו מציעים תיכון סיום (HSC) תוכנית לתלמידי תיכון בינלאומי מוסמך שרוצים לקבל יתרון על החינוך שלהם בקולג '. אתה יכול לחסוך זמן וכסף על ידי השלמת שתי תוכניות בבת אחת. סטודנטים בתוכנית זו יכולים להרוויח תעודת וושינגטון סטייט תיכון תואר באותו זמן.

אנחנו לא מציעים תעודת בגרות עצמאית. כל התלמידים בתוכנית זו חייבים להירשם לסיים את בית הספר התיכון שלנו לתואר עמית שלנו באותו זמן. השיעורים יקבלו נקודות זיכוי בשתי דרגות.... [-]

ארצות הברית Spokane
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Undergraduate Pathway

Community Colleges of Spokane

SFCC של STEM Pathway משרת תלמידים מחפשים קריירה מבוסס מדע, טכנולוגיה, הנדסה, ומתמטיקה, מתן להם את ההזדמנות להעביר לאוניברסיטה שנבחרו שלהם כמו ג'וניורס מוכן. ... [+]

מה זה STEM?

SFCC של STEM Pathway משרת תלמידים מחפשים קריירה מבוסס מדע, טכנולוגיה, הנדסה, ומתמטיקה, מתן להם את ההזדמנות להעביר לאוניברסיטה שנבחרו שלהם כמו ג'וניורס מוכן. נתמך על ידי מגוון של קורסים הכוללים פיסיקה מבוססי חצץ, כימיה באמצעות שנה שלמה של כימיה אורגנית, מתמטיקה באמצעות משוואות דיפרנציאליות, סטטיקה, דינמיקה ו קורסים דומים מבוססי הגדולות במדעי החיים, פיסיקלי המחשב, התלמידים יכולים לאמץ את היתרונות של הדגש שלנו על גישה ואיכות בהוראה תוך בניית בסיס מוצק עבור STEM קלאסי מעלות baccalaureate. עבור אותם סטודנטים המחפשים תעסוקה מיד לאחר השלמת תוכנית SFCC, אנו מציעים תואר 2 שנה בתחום טכנולוגיית המידע אשר יכול להוביל ישירות לתעסוקה ו 4 שנים תואר BAaccureate יישומי מ SFCC במערכות מידע וטכנולוגיה או Cyber Security. סטודנטים זכאים יכולים להשתתף בתוכנית ההנדסה במדעי המתמטיקה (MESA).... [-]

ארצות הברית Spokane
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

קורס

Community Colleges of Spokane

תוכנית אינטנסיבית אנגלית שפה (IELP) היא יוצאת דופן, תוכנית מוכרת בשפה מלאה המסייעת לתלמידים בינלאומיים מכל רחבי העולם לפתח את כישורי השפה האנגלית שלהם. הוא מוצע במכללת ספ ... [+]

אנגלית אינטנסיביתהאם ברצונך לשפר את האנגלית שלך?

תוכנית אינטנסיבית אנגלית שפה (IELP) היא יוצאת דופן, תוכנית מוכרת בשפה מלאה המסייעת לתלמידים בינלאומיים מכל רחבי העולם לפתח את כישורי השפה האנגלית שלהם. הוא מוצע במכללת ספוקיין פולס.

תוכלו לפתח את כישורי השפה האנגלית שלך במהירות לרכוש את הכישורים האקדמיים והתרבותיים אתה צריך להצליח.

כאשר אתה משלים את התוכנית, אתה יכול להזין קורסים בקולג 'רגיל ב SFCC או SCC.... [-]

ארצות הברית Spokane
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
7 - 11 שבועות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית