קרא את התיאור הרשמי

למה לבחור בנו?

מכיוון הנתיב שלך לאפשרויות מתחיל כאן

ברוכים הבאים לקהילה המכללה פילדלפיה, שבו יותר מ 685,000 אנשים החלו בשיתופי דרכם לאפשרויות מאז 1965. אנו משרתים אוכלוסייה מגוונת של תלמידים, מתוך בוגרי התיכון האחרונים החלו כאן בדרך לתואר ראשון, הוא בקרב מבוגרים מחפשים לשנות קריירה. בקמפוס שלנו הראשי או בכל משלושה המרכזים האזוריים שלנו בתוך פילדלפיה, אנו מציעים את נוחות תלמידינו צריכים להתאים כיתות לתוך לוח הזמנים העמוסים שלהם.

אנו שואפים להעצים את הקהילה שלנו באמצעות חינוך, אדם אחד בכל פעם. יותר מ -90 אחוז מהבוגרים שלנו להישאר באזור ולחזק את הכלכלה המקומית שלנו. זוהי משימתנו להכין פילדלפיה קריירה חדשה או העברה מכללה של ארבע שנים, כך שהם יכולים להשיג את המטרות הלימודיות והמקצועיות.

הזדמנויות העברה

Community College של פילדלפיה עושה את זה קל לך להעביר זיכויי מכללה של ארבע שנים ולשמור על דולרי שכר לימוד, הודות לשותפויות הקבלה הכפולות שלנו והסכמי תכנית ההעברה.

שותפויות העברה

לבלות את השנים הראשונות כאן ולהרוויח התואר הראשון שלך עבור פחות - הרבה פחות. שותפויות ההעברה שלנו, שנקראו הסכמי קבלה כפולה, עם 12 מכללות ואוניברסיטות באזור מקלים להעביר למכללה אחרת לאחר שסיים לימודי התעודה שלך כאן. בנוסף, השותפויות הללו כוללות מלגת הזדמנויות נהדרות!

הסכמי העברה נוספים

חקור את הסכמי העברת רבים אחרים שיש לנו במקום עם מכללות רבות ואוניברסיטאות מרחבי באזור ומחוצה לו. מה מטרות העברה שלך יכולות להיות, אנחנו יכולים לעזור לך להגיע לשם.

יתרונותיו של קבלה כפולה

שמור על שכר הלימוד על ידי להרוויח תואר שותפתך כאן לפניכם להעביר תשים אגרת בקשה או עונשים אם תחליט שלא להשתתף להעפיל מלגות ואולי חיסכון אחר קבלת שירותי תמיכה פה על הבחירה במכללת ההעברה שלך פגוש את דרישות התכנית להזמין המקום שלך במכללת ההעברה זן המכללה שבחרה עם מעמד זוטר

אפשרויות קריירה

המכללה הקהילתית של פילדלפיה נותן לך את הכלים הדרושים כדי להצליח בשוק העבודה של היום. התוכניות שלנו להכין אותך דרישה גבוהה, תעשיות קיימא הכוללות שכר טוב, יציבות תעסוקתית ואפשרויות קידום. תוכל ליהנות מן ההתנסות, פיתוח מיומנויות תקשורת מילולי וכתוב, תרגילי חשיבה ביקורתיים. כל התוכניות שלנו לומדים בכיתות קטנות על ידי סגל ייעודי, נותן לך את תשומת הלב האישית שמגיע לך. ותוכניות רבות מעוצבות ומשופרים ידי השתתפות מקצוע מעסקים מקומיים אשר להבטיח כי כל מה שאתה לומד רלוונטי ומתגמל.

סיפור הצלחה המכללה

מאז פתיחת שער בשנת 1965, קומיוניטי קולג 'של פילדלפיה הפך להיות חלק בלתי נפרד של העיר, ומספק גישה להשכלה גבוהה והכשרה לגוף מגוון של סטודנטים אשר ייכנס לשוק העבודה האזורי לחזק את הכלכלה המקומית. המכללה נהנתה צלחות רבות ואבני דרך לאורך הדרך. בעזרת הקהילה שלנו תלמידינו, אנו ממשיכים לספק חינוך איכותי לאנשים המבקשים הוא תעסוקה טובה יותר ואיכות חיים טובה יותר.

סטודנטים בינלאומיים

המכללה הקהילתית של פילדלפיה מציעה מספר יתרונות לסטודנטים מרחבי העולם, המייצגים כיום ביותר מ -50 מדינות. כאן תוכל לגלות סביבת אכפתיות, אישית תוך התנסות ההתרגשות, התרבות וההזדמנות של עיר ברמה עולמית שמאזנת היסטוריה עם נוחיות מודרנית.

המכללה היא מוסד לשייך הענקת תואר מציע יותר מ -70 תוכניות תואר ותעודה. אנחנו מוסד תואר-הענקה הגדולה בפילדלפיה, עדיין בסביבה בכיתה האינטימית שלנו מאפשרת סגל לתת לך תשומת לב אישית. היועצים שלנו נמצאים כאן כדי לענות על השאלות והחששות שלך, כמו גם לעזור לך להסתגל לחיים בארצות הברית.

כל תלמיד הוא חלק מיוחד של קהילת המכללה שלנו. הצוות המנוסה שלנו יעשו כל שביכולתם כדי לסייע להפוך את המעבר שלך לארצות הברית, פילדלפיה ומכללת מוצלח אחד.

למה סטודנטים בינלאומיים לבחור בנו

חסכוני, איכות החינוך

Community College של פילדלפיה מספק חינוך סבירים יהיה להכין אותך לקריירה או להעברה מכללה או אוניברסיטה של ​​ארבע שנים. רבים מהסטודנטים הבינלאומיים לבחור להרוויח תואר עמית לפני העברת מכללה של ארבע שנים, כדי לאפשר זמן להתרגל החיים בקולג ', להרוויח נקודות זכות במכללה ולחסוך כסף.

תלמידים בכיתות קטנות

גודל הכיתה הממוצע של המכללה הוא 22 אנשים, כלומר יותר זמן כי סגל יכול לבלות איתך. המדריכים שלנו אכפת לך לקחת חלק פעיל בעזרה לפתח עוצמות מטרותיך.

שים לב פרטני

כל תלמיד הוא חלק מיוחד של קהילת המכללה שלנו. אנחנו נעזור לך להבין איך להירשם לקורסים ולמצוא את הדרך שלך ברחבי הקמפוס. הקמפוס המרכזי של המכללה ניתן לשליטה בגודל, הוא נגיש בקלות באמצעות תחבורה ציבורית. הצוות המנוסה שלנו יעזור להפוך את המעבר שלך לארצות הברית, פילדלפיה ומכללת מוצלח אחד.

אנגלית כשפה שנייה (ESL) תוכנית

זה עשוי להיות מועיל עבורך כדי להשלים כמה שיעורים באנגלית כדי להיות יותר נוח עם השפה. לאחר מבחן המיקום ודנים התוצאות שלך עם יועץ, אנחנו נעזור לך לבחור שיעורים המתאימים ביותר לצרכים שלך. תכנית ESL שלנו תהיה לשפר את הכישורים האנגלים שלך ולאפשר לך להפיק את המרב של החוויה שלך בארצות הברית.

הקהילה הבינלאומית שלנו

יש המכללה הקהילתית של פילדלפיה לאוכלוסיית תלמידים מגוונת תרבותית עשירה, עם יותר מ -150 סטודנטים בינלאומיים מיותר מ -50 מדינות שונות, וכן סטודנטים אזוריות המייצגים מרקעים אתניים רבים. ייתכן להצטרף לארגון הסטודנטים הבינלאומי, אשר מתכנן טיולי יום ופעילויות אחרות ברחבי המכללה. כדי לחגוג גיוון, פסטיבל בינלאומי שנתי חושף את קהילת המכללה לתרבויות אחרות. פסטיבלים ואירועי סרטים הכוללים לאומים ספציפיים גם מתקיימים לאורך כל השנה.

משהו תמיד קורה בקמפוס. האם אתה אוהב לשחק ספורט, או מועדוני תלמיד יותר הסגנון שלך?

יש עשרות דרכים להסתבך ולפגוש אנשים חדשים במכללה. אנו מציעים מגוון רחב של ספורט לגברים ולנשים, בנוסף ליותר מ -40 מועדוני סטודנט וארגונים.

מיקום אידיאלי

ממוקם ליד הלב של העיר וקרובה מחוז המוזיאון של פילדלפיה, הקמפוס הראשי שלנו הוא נגיש בקלות באמצעות רכבת, אוטובוס או רכב, ואתם יכולים ללכת בקלות בין בתיו. המכללה יש גם שלושה מרכזים אזוריים בצפון מזרח, מערב ומערב פילדלפיה, בנוסף לכמה אתרים השכונה, בצורה הטובה ביותר לשרת את התלמידים שלנו.

פילדלפיה, הממוקם בין ניו יורק ווושינגטון, היא אחת הערים ההיסטוריות, ואת החמישית בגודלה בארצות הברית. כאן בעיר השנייה בגודלה בחוף המזרחי, היא מגילת העצמאות ואת החוקה של ארצות הברית נכתבו. מלבד המערך העשיר של פעילויות תרבות, פילדלפיה גם מציעה מטבח ברמה עולמי, מחוז תיאטרון ואמנויות חריג, וחיי לילה תוססים. בין אם אתם מעוניינים לחקור את העבר, חווה בחוץ או השתתפות אירוע ספורטיבי מקצועי, האזור הזה מרגש יש הרבה מה להציע לך.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Associate of Applied Science

Community College of Philadelphia

תוכנית לימודים זו מיועדת לתלמידים המעוניינים לעבוד עם בני אדם נזקקים. סטודנטים יקבלו את ההזדמנות כדי ללמוד את ההתנהגות האנושית והתפתחות האדם בהקשר של סביבות פסיכולוגיות, ... [+]

תיאור:

תוכנית לימודים זו מיועדת לתלמידים המעוניינים לעבוד עם בני אדם נזקקים. סטודנטים יקבלו את ההזדמנות כדי ללמוד את ההתנהגות האנושית והתפתחות האדם בהקשר של סביבות פסיכולוגיות, חברתיות biophysical שבו אנשים חיים. הם יפתחו כישורים דרושים לעבודה עם אחרים הוא אחד על אחד ובקבוצות. הם יפתחו את בסיס הערך שממנו הם יתרגלו וללמוד את הסטנדרטים האתיים של המקצועות העוזרים. הם ילמדו להעריך ולעבוד בסביבה רב-תרבותית. כחלק עיקרי של המחקר שלהם, הם גם יקבלו את ההזדמנות לעבוד ישירות עם אנשים נזקקים על ידי מבקש לתחם שני מיקומי שדה עם סוכנויות ומוסדות בקהילה.... [-]

ארצות הברית Philadelphia
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
4 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Community College of Philadelphia

תכנית הלימודים בחשבונאות מובילה עמית למדע שימושי (AAS) תואר. תלמידים מקבלים הכשרה בתאוריה חשבונאית טכניקות חשבונאות מקובלים, כמו גם בניהול בסיסי בתחומים קרובים לה. ... [+]

תיאור:

תכנית הלימודים בחשבונאות מובילה עמית למדע שימושי (AAS) תואר. תלמידים מקבלים הכשרה בתאוריה חשבונאית טכניקות חשבונאות מקובלים, כמו גם בניהול בסיסי בתחומים קרובים לה. סטודנטים ערוכים למגוון קריירות הוא בתעשייה ובממשלה, כולל משרות כגון רואה חשבון זוטר, והיוו מתאמן, חשבונות חייב או זכאי טכנאי, או בוחן מס.

תוצרי למידה של תלמידים:

עם השלמת תכנית הלימודים בחשבונאות, התלמיד יהיה מסוגל:... [-]

ארצות הברית Philadelphia
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
4 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Associate of Arts

Community College of Philadelphia

התכנית במנהל עסקים היא תוכננה במיוחד כדי להכין את התלמידים להעביר לאלו בתי ספר עסקים אשר הוסמכו על ידי אגודת ספר קולגייט מראש של עסקים (AACSB). ... [+]

תיאור:

התכנית במנהל עסקים היא תוכננה במיוחד כדי להכין את התלמידים להעביר לאלו בתי ספר עסקים אשר הוסמכו על ידי אגודת ספר קולגייט מראש של עסקים (AACSB). עולה בקנה אחד עם התפיסה החינוכית של AACSB, תכנית זו דורשת בסיס חזק במתמטיקה ברמה גבוהה חשיבה כמותית העומד בבסיס במנהל עסקים.

(הערה: מומלץ שסטודנטים התאוות בסיס כוללני יותר בדיסציפלינות עסקים עם פחות דגש על מתמטיקה ברמה גבוהה יותר לבחור את התוכנית העסקית, בו גם תוכנית ההעברה.)... [-]

ארצות הברית Philadelphia
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
4 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Community College of Philadelphia

תכנית הלימודים לאמנות ועיצוב מוביל העמית לאמנויות (AA) תואר לסטודנטים מתכננים להעביר בגרות תוכניות או ספר לאמנות מקצועי לאחר לימוד Community College של פילדלפיה. ... [+]

תיאור:

תכנית הלימודים לאמנות ועיצוב מוביל העמית לאמנויות (AA) תואר לסטודנטים מתכננים להעביר בגרות תוכניות או ספר לאמנות מקצועי לאחר לימוד Community College של פילדלפיה. תוכנית לימודים זו שתכין את התלמידים או ראשון באמנות (ראשון לאמנות) או תואר ראשון (תואר ראשון) בתוכנית.

תוכנית הלימודים תוכנן להיות בקנה אחד עם תוכנית היסוד של ספר לאמנות ותוכניות אמנות במכללות ארבע שנים.

בגלל יכולת ההעברה היא חשובה ביותר, תלמידים יפתחו מיומנויות בהתאם וגם להכין תיק העברה מקיף.... [-]

ארצות הברית Philadelphia
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
4 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Community College of Philadelphia

התכנית לתואר בפסיכולוגיה מיועדת לסטודנטים מתכננים להעביר תוכניות בגרות בפסיכולוגיה אחרי לימודים בבית Community College של פילדלפיה לסטודנטים המתלבטים לגבי המטרות החינוכיו ... [+]

תיאור:

התכנית לתואר בפסיכולוגיה מיועדת לסטודנטים מתכננים להעביר תוכניות בגרות בפסיכולוגיה אחרי לימודים בבית Community College של פילדלפיה לסטודנטים המתלבטים לגבי המטרות החינוכיות ארוכת הטווח שלהם, אבל מעוניינים במדעי ההתנהגות. מכיוון מוסדות העברה דורשים קורסים ספציפיים שיש לנקוט לפני הכניסה, מומלץ מאוד שתלמידים לעיין בקטלוגים של בתי ספר שאליו הם עלולים להעביר ולהעביר גיליונות זמין הקריירה ולהעביר מרכז, כמו גם יועצים והמנחים שלהם, על מנת ולבחירה מתאימה קורסי הבחירה שלהם.... [-]

ארצות הברית Philadelphia
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
4 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Associate of Science

Community College of Philadelphia

החברה הכלולה למדע (AS) בתכנית תואר בביולוגיה מיועדת לסטודנטים המעוניינים להמשיך ללימודים בגרות במדעים הביולוגיים או מתכננים לקיים קורסי תנאי ספר מראש לתרופות או תוכניות כ ... [+]

תיאור:

החברה הכלולה למדע (AS) בתכנית תואר בביולוגיה מיועדת לסטודנטים המעוניינים להמשיך ללימודים בגרות במדעים הביולוגיים או מתכננים לקיים קורסי תנאי ספר מראש לתרופות או תוכניות כמו-וטרינרים מראש, מראש רפואיים, וטרום -dental. כדי לאפשר העברה חלקה, תוכנית לימודים זו נועדה במקביל המחקר השנתיים הראשונות המוצעות בתוכניות ביולוגיה במכללות ובאוניברסיטאות אחרות.

תוצרי למידה של תלמידים:

עם השלמת תכנית זו, בוגרים יוכלו:... [-]

ארצות הברית Philadelphia
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
4 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Community College of Philadelphia

החברה הכלולה למדע (AS) בתכנית תואר בכימיה מיועדת לסטודנטים המעוניינים להמשיך ללימודים בגרות במדעים הכימיים או פיסיים או שמתכננים להמשיך עם לימודים מקצועיים, כגון-מרקחת מר ... [+]

תיאור:

החברה הכלולה למדע (AS) בתכנית תואר בכימיה מיועדת לסטודנטים המעוניינים להמשיך ללימודים בגרות במדעים הכימיים או פיסיים או שמתכננים להמשיך עם לימודים מקצועיים, כגון-מרקחת מראש, מכינות קדם-רפואיות או טרום שיניים. תוכנית לימודים זו מקבילה המחקר השנתיים הראשונות המוצעות בתוכניות כימיה של מכללות ואוניברסיטאות אחרות.

תוצרי למידה של תלמידים:

עם השלמת תכנית זו בוגרים יוכלו:

להפגין מוכן להעביר בהצלחה לתכנית כימיה במוסד ארבע שנים. להפגין ידע יסוד של עקרונות כימיה לא אורגניים ואורגניים כלליים ומושגים על ידי יישום הידע הזה לפתרון בעיות וביצוע הניסויים. תוך הקפדה על כל כללי הבטיחות, לבצע משימות מעבדה שיגרתיות במיומנות במעבדת הכימיה באמצעות המכשור למדידה וניתוח כי הוא נפוץ זמין. ביעילות לאסוף, לפרש, להעריך ולתקשר נתונים מדעיים בפורמטים מרובים באמצעות טכנולוגיית מחשב לפי צורך. דרישות תכנית כניסה: ... [-]
ארצות הברית Philadelphia
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
4 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Community College of Philadelphia

תכנית הלימודים במדעי ההנדסה מספקת בסיס למחקר נוסף לעבר התואר הראשון בהנדסה. ככזה, הוא מקביל תוכניות הנדסיות השנתיים הראשונות המוצעות על ידי האוניברסיטאות הגדולות שלכם והי ... [+]

תיאור:

תכנית הלימודים במדעי ההנדסה מספקת בסיס למחקר נוסף לעבר התואר הראשון בהנדסה. ככזה, הוא מקביל תוכניות הנדסיות השנתיים הראשונות המוצעות על ידי האוניברסיטאות הגדולות שלכם והיא חלה על כל תחום הנדסה. תלמידים מתכננים להמשיך מעלות בגרות איירוספייס, ביו, כימית, אזרחית, חשמל, תעשייה, מכונית, הנדסה גרעינית או נפט לבחור תכנית זו. סטודנטים עם אינטרסים טכניים אחרים עשויים לשקול תוכניות לימודים טכנולוגיות אחרות.... [-]

ארצות הברית Philadelphia
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
4 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Community College of Philadelphia

תוכנית הלימודים במדעי המחשב מוביל עמית במדע (AS) תואר במדעי המחשב. המטרה העיקרית של התוכנית היא להכין את התלמידים עבור העברת תוכנית הבגרות במדעי המחשב. ... [+]

תיאור:

תוכנית הלימודים במדעי המחשב מוביל עמית במדע (AS) תואר במדעי המחשב. המטרה העיקרית של התוכנית היא להכין את התלמידים עבור העברת תוכנית הבגרות במדעי המחשב. ההתמקדות של תכנית הלימודים היא קבוצה של קורסים להתרכז את הכישורים הדרושים לניתוח בעיות מונחה מתמטית ופיתוח אלגוריתמים ומבני נתונים כדי לפתור את הבעיות האלה באמצעות מחשבים.

תוצרי למידה של תלמידים:

עם השלמת תכנית זו בוגרים יוכלו:... [-]

ארצות הברית Philadelphia
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
4 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Community College of Philadelphia

תוכנית זו מובילה תואר כמו במתמטיקה. המטרה העיקרית של התוכנית היא להכין את התלמידים עבור העברת תוכנית הבגרות במתמטיקה. ... [+]

תיאור:

תוכנית זו מובילה תואר כמו במתמטיקה. המטרה העיקרית של התוכנית היא להכין את התלמידים עבור העברת תוכנית הבגרות במתמטיקה. תכנית לימודים זו מספקת קורסי freshman- ואת השנייה ברמה בשתי מתמטיקה בדידה ורציפה.

תוצרי למידה של תלמידים:

עם השלמת תכנית זו, בוגרים יוכלו:

להוכיח משפטים מתמטיים. לפתור בעיות מתמטיות. Execute אלגוריתמים מתמטיים. דרישות תכנית כניסה:

התכנית פתוחה לסטודנטים מעוניינים אשר הוכיחו נכון אנגלית 101 ומתמטיקה 171, בין אם על ידי במבחן למיקום המתאים או על ידי עמידה בתנאי הסף לקורס. מתמטיקה נבחרת וקורסים אנגלים זמינות לאלו שאינם עומדים בדרישות סף. תכנית חינוכית שמובילה לקבלה לתכנית תפותח עבור כל מועמד אינו עומד בדרישות הסף.... [-]

ארצות הברית Philadelphia
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
4 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית