Community College of Philadelphia

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

למה לבחור בנו?

מכיוון הנתיב שלך לאפשרויות מתחיל כאן

ברוכים הבאים לקהילה המכללה פילדלפיה, שבו יותר מ 685,000 אנשים החלו בשיתופי דרכם לאפשרויות מאז 1965. אנו משרתים אוכלוסייה מגוונת של תלמידים, מתוך בוגרי התיכון האחרונים החלו כאן בדרך לתואר ראשון, הוא בקרב מבוגרים מחפשים לשנות קריירה. בקמפוס שלנו הראשי או בכל משלושה המרכזים האזוריים שלנו בתוך פילדלפיה, אנו מציעים את נוחות תלמידינו צריכים להתאים כיתות לתוך לוח הזמנים העמוסים שלהם.

אנו שואפים להעצים את הקהילה שלנו באמצעות חינוך, אדם אחד בכל פעם. יותר מ -90 אחוז מהבוגרים שלנו להישאר באזור ולחזק את הכלכלה המקומית שלנו. זוהי משימתנו להכין פילדלפיה קריירה חדשה או העברה מכללה של ארבע שנים, כך שהם יכולים להשיג את המטרות הלימודיות והמקצועיות.

הזדמנויות העברה

Community College של פילדלפיה עושה את זה קל לך להעביר זיכויי מכללה של ארבע שנים ולשמור על דולרי שכר לימוד, הודות לשותפויות הקבלה הכפולות שלנו והסכמי תכנית ההעברה.

שותפויות העברה

לבלות את השנים הראשונות כאן ולהרוויח התואר הראשון שלך עבור פחות - הרבה פחות. שותפויות ההעברה שלנו, שנקראו הסכמי קבלה כפולה, עם 12 מכללות ואוניברסיטות באזור מקלים להעביר למכללה אחרת לאחר שסיים לימודי התעודה שלך כאן. בנוסף, השותפויות הללו כוללות מלגת הזדמנויות נהדרות!

הסכמי העברה נוספים

חקור את הסכמי העברת רבים אחרים שיש לנו במקום עם מכללות רבות ואוניברסיטאות מרחבי באזור ומחוצה לו. מה מטרות העברה שלך יכולות להיות, אנחנו יכולים לעזור לך להגיע לשם.

יתרונותיו של קבלה כפולה

שמור על שכר הלימוד על ידי להרוויח תואר שותפתך כאן לפניכם להעביר תשים אגרת בקשה או עונשים אם תחליט שלא להשתתף להעפיל מלגות ואולי חיסכון אחר קבלת שירותי תמיכה פה על הבחירה במכללת ההעברה שלך פגוש את דרישות התכנית להזמין המקום שלך במכללת ההעברה זן המכללה שבחרה עם מעמד זוטר

אפשרויות קריירה

המכללה הקהילתית של פילדלפיה נותן לך את הכלים הדרושים כדי להצליח בשוק העבודה של היום. התוכניות שלנו להכין אותך דרישה גבוהה, תעשיות קיימא הכוללות שכר טוב, יציבות תעסוקתית ואפשרויות קידום. תוכל ליהנות מן ההתנסות, פיתוח מיומנויות תקשורת מילולי וכתוב, תרגילי חשיבה ביקורתיים. כל התוכניות שלנו לומדים בכיתות קטנות על ידי סגל ייעודי, נותן לך את תשומת הלב האישית שמגיע לך. ותוכניות רבות מעוצבות ומשופרים ידי השתתפות מקצוע מעסקים מקומיים אשר להבטיח כי כל מה שאתה לומד רלוונטי ומתגמל.

סיפור הצלחה המכללה

מאז פתיחת שער בשנת 1965, קומיוניטי קולג 'של פילדלפיה הפך להיות חלק בלתי נפרד של העיר, ומספק גישה להשכלה גבוהה והכשרה לגוף מגוון של סטודנטים אשר ייכנס לשוק העבודה האזורי לחזק את הכלכלה המקומית. המכללה נהנתה צלחות רבות ואבני דרך לאורך הדרך. בעזרת הקהילה שלנו תלמידינו, אנו ממשיכים לספק חינוך איכותי לאנשים המבקשים הוא תעסוקה טובה יותר ואיכות חיים טובה יותר.

סטודנטים בינלאומיים

המכללה הקהילתית של פילדלפיה מציעה מספר יתרונות לסטודנטים מרחבי העולם, המייצגים כיום ביותר מ -50 מדינות. כאן תוכל לגלות סביבת אכפתיות, אישית תוך התנסות ההתרגשות, התרבות וההזדמנות של עיר ברמה עולמית שמאזנת היסטוריה עם נוחיות מודרנית.

המכללה היא מוסד לשייך הענקת תואר מציע יותר מ -70 תוכניות תואר ותעודה. אנחנו מוסד תואר-הענקה הגדולה בפילדלפיה, עדיין בסביבה בכיתה האינטימית שלנו מאפשרת סגל לתת לך תשומת לב אישית. היועצים שלנו נמצאים כאן כדי לענות על השאלות והחששות שלך, כמו גם לעזור לך להסתגל לחיים בארצות הברית.

כל תלמיד הוא חלק מיוחד של קהילת המכללה שלנו. הצוות המנוסה שלנו יעשו כל שביכולתם כדי לסייע להפוך את המעבר שלך לארצות הברית, פילדלפיה ומכללת מוצלח אחד.

למה סטודנטים בינלאומיים לבחור בנו

חסכוני, איכות החינוך

Community College של פילדלפיה מספק חינוך סבירים יהיה להכין אותך לקריירה או להעברה מכללה או אוניברסיטה של ​​ארבע שנים. רבים מהסטודנטים הבינלאומיים לבחור להרוויח תואר עמית לפני העברת מכללה של ארבע שנים, כדי לאפשר זמן להתרגל החיים בקולג ', להרוויח נקודות זכות במכללה ולחסוך כסף.

תלמידים בכיתות קטנות

גודל הכיתה הממוצע של המכללה הוא 22 אנשים, כלומר יותר זמן כי סגל יכול לבלות איתך. המדריכים שלנו אכפת לך לקחת חלק פעיל בעזרה לפתח עוצמות מטרותיך.

שים לב פרטני

כל תלמיד הוא חלק מיוחד של קהילת המכללה שלנו. אנחנו נעזור לך להבין איך להירשם לקורסים ולמצוא את הדרך שלך ברחבי הקמפוס. הקמפוס המרכזי של המכללה ניתן לשליטה בגודל, הוא נגיש בקלות באמצעות תחבורה ציבורית. הצוות המנוסה שלנו יעזור להפוך את המעבר שלך לארצות הברית, פילדלפיה ומכללת מוצלח אחד.

אנגלית כשפה שנייה (ESL) תוכנית

זה עשוי להיות מועיל עבורך כדי להשלים כמה שיעורים באנגלית כדי להיות יותר נוח עם השפה. לאחר מבחן המיקום ודנים התוצאות שלך עם יועץ, אנחנו נעזור לך לבחור שיעורים המתאימים ביותר לצרכים שלך. תכנית ESL שלנו תהיה לשפר את הכישורים האנגלים שלך ולאפשר לך להפיק את המרב של החוויה שלך בארצות הברית.

הקהילה הבינלאומית שלנו

יש המכללה הקהילתית של פילדלפיה לאוכלוסיית תלמידים מגוונת תרבותית עשירה, עם יותר מ -150 סטודנטים בינלאומיים מיותר מ -50 מדינות שונות, וכן סטודנטים אזוריות המייצגים מרקעים אתניים רבים. ייתכן להצטרף לארגון הסטודנטים הבינלאומי, אשר מתכנן טיולי יום ופעילויות אחרות ברחבי המכללה. כדי לחגוג גיוון, פסטיבל בינלאומי שנתי חושף את קהילת המכללה לתרבויות אחרות. פסטיבלים ואירועי סרטים הכוללים לאומים ספציפיים גם מתקיימים לאורך כל השנה.

משהו תמיד קורה בקמפוס. האם אתה אוהב לשחק ספורט, או מועדוני תלמיד יותר הסגנון שלך?

יש עשרות דרכים להסתבך ולפגוש אנשים חדשים במכללה. אנו מציעים מגוון רחב של ספורט לגברים ולנשים, בנוסף ליותר מ -40 מועדוני סטודנט וארגונים.

מיקום אידיאלי

ממוקם ליד הלב של העיר וקרובה מחוז המוזיאון של פילדלפיה, הקמפוס הראשי שלנו הוא נגיש בקלות באמצעות רכבת, אוטובוס או רכב, ואתם יכולים ללכת בקלות בין בתיו. המכללה יש גם שלושה מרכזים אזוריים בצפון מזרח, מערב ומערב פילדלפיה, בנוסף לכמה אתרים השכונה, בצורה הטובה ביותר לשרת את התלמידים שלנו.

פילדלפיה, הממוקם בין ניו יורק ווושינגטון, היא אחת הערים ההיסטוריות, ואת החמישית בגודלה בארצות הברית. כאן בעיר השנייה בגודלה בחוף המזרחי, היא מגילת העצמאות ואת החוקה של ארצות הברית נכתבו. מלבד המערך העשיר של פעילויות תרבות, פילדלפיה גם מציעה מטבח ברמה עולמי, מחוז תיאטרון ואמנויות חריג, וחיי לילה תוססים. בין אם אתם מעוניינים לחקור את העבר, חווה בחוץ או השתתפות אירוע ספורטיבי מקצועי, האזור הזה מרגש יש הרבה מה להציע לך.

מיקומים

פילדלפיה

כתובת
1700 Spring Garden Street
19130 פילדלפיה, פנסילבניה, ארצות הברית