HIWASSEE COLLEGE

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

אנו שמחים שאתה חושב על להיות חלק מקהילת Hiwassee! אנחנו כאן כדי לעזור לך עם כל דבר וכל מה שאתה צריך. נשמח לענות על כל שאלה שיש לך על המכללה מאקדמיה לaffordability ומעבר.

ההשפעות של Hiwassee אינן מוגבלות לאזור המיידי. 10,000 בוגרים בתוספת תורמים לקהילות במדינות 44 ו -28 מדינות. חלק מהבוגרים המוצלחים של Hiwassee כולל: ראש ממשלת ירדן, נשיא בדימוס של פעולות BMW האמריקאי, מנתח לב אמורי, והופעה בברודווי. בתוך מספר שנים קצרות, אנו מקווים שנוכל לכלול את שמך בין חברי הבוגרים משגשגים שלנו.

הקמפוס שלנו גדל מעצם שבעה דונם לקמפוס גדול יותר, מורכב משמונה עשרה מבנים ממוקמים על 400 דונם. אנו מציעים מגוון רחב של מקביל באוניברסיטה וקריירה / תוכניות מקצועיות מובילות לחבר לאמנויות, חבר למדע, חבר למדע יישומים, התואר ראשון, והתואר ראשון במדע מעלות.

בשנים האחרונות, Hiwassee קיבל שבחים על סיועה הכספי, אקדמי, ותוכניות ספורט וכבר דורג כאחד מחמש המכללות פרטיות הזולה ביותר בטנסי. פרופסורים Hiwassee, סטודנטים, וצוותים אתלטי גם לעתים קרובות לקבל ואפילו הכרה ארצית, לאומיות, בינלאומית. אתה יכול להיות אחד מתלמידים אלה מצטיינים ומוכרים היטב ואילו כאן בHiwassee מכללה!

מוקף ההוד של הרי האפלצ'ים, תמצא את עצמך בהשראה בHiwassee מכללה. בהשראה להפוך ליותר, כדי להשיג את הגדולה, ולהגשים את החלומות. בHiwassee מכללה, תוכל לחוות את החיים אמיתיים, קהילה אותנטית, והרפתקה בכל פינה. כאן, תוכל לגלות במכללה שערכי חינוך, מצוינות, אינדיבידואליות, אותנטיות, אמונה, ומערכות יחסים.

החיים האמיתיים.

Hiwassee מכללה היא מקום שבו למידה מגיעה בכיתה, אבל יותר חשוב זה מגיע מניסיון בעולם האמיתי. אתה עלול להיות מופתע כמה מעט אתה רואה את השולחן לפניך. למידה היא יותר מאשר על ידיים. זה חיים אמיתיים.

קהילה.

אנו מאמינים בקהילה כאן. זהו מקום שבו תוכל למצוא מערכות יחסים בחיים לא רק עם בני גילך, אבל גם המדריכים שלך. רבים מהסטודנטים והמרצים שלנו מטרות דומות, אמונות, ותחביבים, יצירת חברויות שמעבר לכיתה.

הרפתקה.

עם כל פינה שאתה פונה, תוכל למצוא הרפתקה. אתלטיקת הדבר שלך? יש לנו כמעט בכל ספורט זמין ותמיד מחפשים ספורטאים מוכשרים חדשים. עוד הסוג לבחוץ? הנה, אתה עלול למצוא את עצמך רפטינג בנהר של מפלים, טיולי שביל מאתגר, או פשוט לוקח בהוד של אזור הכפרי היפהפה.

Hiwassee מכללה היא מכללה עם מורשת עשירה בחינוך, קהילה חזקה, יסוד אמונה, ורוח בלתי מרוסנת של הרפתקה. הלמידה היא שונה כאן. זה נוסד באמונה ומזויפת בהצטיינות.

יתרונות של השתתפות Hiwassee מכללה - אומנויות מכללה ליברלית קטן

Hiwassee מכללה כמכללה קטנה, מדעי רוח מספקת לתלמידים הזדמנויות לפיתוח כישורי מנהיגות כבר בשנת הלימודים הראשונה. תלמידים הזדמנויות ללבטא את עצמם דרך מוסיקה, תיאטרון, ספורט, כתיבה יוצרת, מועדונים, וארגונים, כל תוך הרחבת רמתם של ביטחון עצמי במה שהם יכולים להיות.

יצטרכו תלמידים יותר הזדמנות למגע אחד-על-אחד עם פרופסורים ועם יועצים אקדמיים שיכול לעזור לתלמידי עלילה כמובן שלהם דרך הקריירה האקדמית שלהם. סטודנטים הם לעתים קרובות בשיעורים מועברים על ידי היועצים האקדמיים שלהם נותנים להם הזדמנויות רבות לשאול שאלות על עניינים אקדמיים.

הפרופסורים Hiwassee מכללה אחראים לחלוטין להערכת התקדמות תלמידים בקורסים. מאז Hiwassee אינו מציע תוכניות לתואר שני, כמו במכללות גדולות, עוזרי הוראה אינם משמשים למשימות הוראה או ניקוד. במקום זאת, פרופסורים לקחת את הזמן כדי להכין את חומרי לימוד בעיון מרתקים, לקרוא עבודת תלמידים, להציע הערות מפורטות, ולתת משוב בונה לתלמידים.

גודל כיתה מוגבל מאפשר לפרופסורים להקצות ולהעריך את העבודה ופרויקטים נוספים בכתב, ובכך לתת לתלמידי הזדמנויות רבות כדי לפתח את כישורי חשיבה ותקשורת הקריטיים דרושים כדי להצליח בעולם המשתנה של היום.

בHiwassee, הוראה היא המוקד העיקרי של הסגל. למידה של תלמידים והצלחה תלמיד הן מה שאנו מעריכים ביותר.

תלמידים לעתים רחוקות להיות בכיתה עם יותר מ -25 תלמידים - רוב יהיה בשיעורים של פחות מ -20 תלמידים. סביבה זו מאפשרת הזדמנות גדולה להשתתף באופן פעיל בדיונים ויש אינטראקציה ישירה עם המרצים.

שמונה וחמישה לתשעים אחוזים מכל השיעורים מועברים על ידי חברי סגל במשרה מלאה.

אתלטיקה

אנו גאים בתכנית הספורט בHiwassee מכללה, ורוב הסטודנטים שלנו מעורבים בצוות או סוגי ספורט. אנחנו מגייסים סטודנטים מכל רחבי להיות חלק ממגוון רחב של גברים, ספורט נשים ובם: בייסבול, כדורסל, גולף, כדורגל, כדורסל, טניס, כדורעף, רכיבה על סוסים, דיג, ספורט ירי, ורודיאו. לספורטאים רבים שרוצים להמשיך במשחק ספורט אחרי התיכון, Hiwassee המכללה מספקת הזדמנות המושלמת להצטרף לתכנית הספורט שלנו. אנו מציעים מלגות רבות לספורטאים מוכשרים ברחבי הארץ. בוא להיות חלק מהצוות שלנו בHiwassee מכללה ו" נמרי Go! "

מיקומים

מדיסוןוויל

Hiwassee College

כתובת
225 Hiwassee College Dr.
37354 מדיסוןוויל, טנסי, ארצות הברית
טלפון
+1 800-356-2187