קרא את התיאור הרשמי

במשך 23 שנים, מכללת אבן הראשה, לשעבר מכון קריירת Adelante, כבר קריירת מתן ממוקדת תוכניות חינוך בתעשיות בקצב גבוהה כוללים בריאות, עסקים ואת החימום / מיזוג אויר וענפים. אנחנו מסורים ומחויבים כדי לעזור לתלמידים שלנו להגשים את חלומות הקריירה שלהם מקבלים אותם עבודה מוכנה לשוק העבודה מהר ככל האפשר. אחד מסימני ההיכר של אבן הראשה מכללה היא ההיסטוריה שלנו של תשומת לב אישית וסביבה נטויה תומכת מאוד. אנו גאים לספק את הרמה הגבוהה ביותר של חינוך ומסמיכים את הסטודנטים שלנו עם הידע, מיומנויות עבודה ספציפית והתנהגויות עבודה צפויות ידי מעסיקים, כדי שתוכל במהירות בהצלחה להיות מועסק בקריירה הנבחרת שלהם.

המשימה של אבן הראשה המכללה היא להציע חינוך לקריירה ממוקד והכשרה כישורים טכניים, שירותים תומכים וחינוך לכל החיים הדרושים כדי לאפשר את תלמידינו להיות מועסק בהצלחה בתחום הנבחר שלהם ולהשיג את הפוטנציאל הגבוה ביותר שלהם. על ידי לימוד לתלמידים את הכישורים והידע הנדרשים על ידי התעשייה, ואת התנהגויות העבודה צפוי על ידי מעסיקים, אנחנו להעצים את התלמידים בהצלחה לרדוף מטרות הקריירה האישית שלהם. זה יאפשר להם להיות חלק בלתי נפרד של הקהילה שלהם ותורמים חיוביים לחברה שבה הם חיים.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Certificate

Capstone College

תוכנית טכנאי HVAC נועד להקנות לתלמידים את הידע הבסיסי, מיומנויות, הרגלי עבודה, וכן יישומים מעשיים של מערכות HVAC / R הנדרשים לתעסוקה ברמת הכניסה בענף R HVAC / של היום. ... [+]

תכנית תיאור

תוכנית טכנאי HVAC נועד להקנות לתלמידים את הידע הבסיסי, מיומנויות, הרגלי עבודה, וכן יישומים מעשיים של מערכות HVAC / R הנדרשים לתעסוקה ברמת הכניסה בענף R HVAC / של היום. תכנית טכנאי HVAC מכינה תלמידים לבצע ביעילות מתמחה בהתקנה, התחזוקה והשירות של מערכות HVAC / R בענף HVAC / R הביקוש.

המשימה ואת תוכנית יעדים

המשימה והאובייקטיבית של תכנית טכנאי HVAC היא להקנות לתלמידים עם הכשרת חימום, אוורור, מיזוג אוויר, מערכות קירור כולל נהלי בטיחות לשימוש כלים וציוד בדיקה, חשמל בסיסי, רכיבים חשמליים, תאוריה והיישומים המעשיים של חימום, אוורור, מיזוג אוויר, מערכות קירור, התקנת מתכת, שרטוטים, הלחמת הלחמה, תחזוקה ושירות, פתרון בעיות, תיקון והתקנת מערכות HVAC / R. סטודנטים יסופקו האימון ויישומים מעשיים על תהליכי HVAC / R בסיסיים של עולם אמיתי, ידות על סביבת מעבדה באותו והציוד המשמשות עסקים והתעשייה כדי להיות מסוגל לבצע את תפקידיו ברמה הבסיסית ביעילות הנדרשת של HVAC / R התעשייה.... [-]

ארצות הברית פסדינה
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
36 שבועות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

HVAC Technician - HVAC School