CBT College - Miami

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

לסטודנטים שגרים מחוץ ארצות הברית (ארה"ב) ורוצים להרוויח תואר ממכללה שממוקמת באחת הערים הדינמיות ביותר ומגוונות מבחינה תרבותית בעולם, CBT מכללה היא בכושר המושלם בשבילך.

CBT המכללה היא ארצי מוכרת ובעל שם בינלאומי במכללה בארה"ב עם חמישה קמפוסים ברחבי אזור מיאמי רבתי, העיר המאוכלסת ביותר בפלורידה. כל אחד מהקמפוסים של המכללה הם דקות בלבד מהחופים של מיאמי המפורסמים הנוצצים חול הלבן.

יתר על כן, CBT מכללה מציעה לסטודנטים בינלאומיים עם חינוך מעולה, כמו גם הזדמנות לצבור ניסיון בקריירה שיש ביקוש גבוה בכל רחבי העולם.

יש CBT מכללת מגוון רחב של מעלות, כי כדי לספק כל העניין של פרט או לוח זמנים. בחר כדי להשלים את התואר שלך מבית הספר למנהל עסקים, בית הספר לטכנולוגיה, בית הספר לבעלות הברית בריאות, בית הספר לאמנות מודרנית או בבית הספר לשפות שלנו. הגישה שלנו מיושמת הוראה וידיים על אימונים, להכין את התלמידים להיות דמויות דומיננטיות בשוק העולמי.

CBT מכללה מציעה לסטודנטים שלנו:

15: תלמיד 1 ליחס מורה. 5 מקומות בלב מיאמי. סיוע פיננסי (למי שזכאי). קריירה שירותי תמיכה במהלך ולאחר סיום לימודים.

היסטוריה של מכללת CBT

המכללה לעסקים והטכנולוגיה (CBT המכללה) נוסדה בשנת 1988 על ידי פרננדו Llerena וגלדיס Llerena. CBT המכללה הוכרה בשנת 2000, על ידי לשכת מיאמי רבתי מסחר כאחד Top 100 העסקים היספניים בפלורידה. בשינה 2002 CBT מכללה החלה להציע תוכניות תואר עמית ושינתה את ההסמכה לACICS (מועצת Accrediting לעצמאי מכללות ובתי ספר) כדי להמשיך מעלות השכלה גבוהות. CBT הוא רווח ל, פרטי, של שנתיים קריירה מכללה המציעה תוכניות תואר עמית בעסקים, בריאות, טכנולוגיה ולהתנפח בנייה כללא תואר-התוכניות הקודמות. בשנת 2005, CBT מכללה פתחה שני קמפוסים סניף במיאמי וHialeah ובשינה 2008, CBT פתח סניף במפרץ קטלר. בשנת 2010, CBT יפתח סניף המערב קנדל. CBT המכללה היא מוכרת על ידי המועצה לAccrediting עצמאית מכללות ובתי הספר (ACICS) לתעודת הפרס ותואר עמית אקדמי. CBT הוא גם מורשה על ידי הוועדה לחינוך עצמאי (CIE) ומאושר על ידי ארצות הברית מחלקת החינוך. בנוסף, CBT הוא תחת הרגולציה של מערכת המספור ברחבי המדינה של פלורידה שמאפשרת העברת הקורסים בין מוסדות המשתתפים. תעודת הוקרה כאם חד-הורית בת 21, זה כבר מאוד קשה לי לתמרן בין בית ספר, עבודה, והילד בן 2 השנים שלי. למרבה המזל, CBT היה לעזר רב עובד איתי במקבל תואר Associates שלי במנהל עסקים. היתרון שיש למורים לעזור לי להבין כל נושא ולוח זמנים גמישים, נתן לי את העזרה שאני תמיד נחוץ על מנת לשמור זורם דברים. הלכתי לכיתה בלילה ועבדתי במהלך היום ועכשיו אני סוף סוף סיים את לימודיו בחודש זה! כל העבודה הקשה והמסירות היה שווה את כל הזמן שלי במלואו! תודה CBT מכללה!

-Eliexa ליאון, בוגר בספירה שנייה במנהל עסקים (Class of 2010) ____ Desde מיל llegada este פאיס decidí estudiar סעיף tener una Mejor calidad דה וידה פסק Mi y mi familia. Ingresé ser סעיף CBT מכללת Tecnico דה Aire Acondicionado לה cual Gracias profesores לוס הוא aprendido todo lo relacionado esta Industria y siento preparado סעיף empezar trabajar קומו Tecnico. También decidí incorporarme en las clases דה אינגלס (ESL) פסקה continuar מיל Desarrollo académico. שלי siento satisfecho con la preparación y dedicación de los profesores y del "קולקטיב" דה trabajadores סידי דה-גרן ayuda en mi preparación Academica האן CBT לוס cual לוס דה. Ahora, מיל hijo y mi בן הסנדקות של ingresaron también CBT después דה Ver אי resultados.

-רונלדו איסקיירדו, בוגרת לימודי תעודה ב/ C טק (תכנית ספרדית) וכיום לומד בתכנית ESL. ____ תודה שנתן לי CBT מיומנויות וידע שאני צריך כדי להפוך למתכנת רפואית מוסמכת וילר. CBT הוא מכללה מדהימה. מהרגע שהגעתי, התקבלתי על ידי צוות מקצועי שהציע לי הדרכה וייעוץ אני. הכיתות קטנות, כך אנו מקבלים יותר תשומת לב אישית ממה שאתה עושה ברוב המכללות. הפרופסורים שנתקלתי היו בקיאים ומאוד נגישים גם בקמפוס ומחוץ לי. לאורך כל המסע הזה, שפגשתי אנשים נפלאים רבים שהעשירו את חיי מאוד. הייתי תעסוקה לרכוש מסוגלת במשרד מאוד בולט רופאים בשל המומחיות וידיים על אימונים שקבלתי. אני, ללא ספק ממליץ CBT כמכללה לבחירתך.

-מריה גומז, בוגרת לימודי תעודה בקידוד וחיוב רפואיים ____ היי שמי גלוריה. הניסיון שלי במכללת CBT היה מתגמל. אפילו עם מחסום השפה שלי למרות שהשיעורים הונחו במדריכי אנגלית עזר לי בספרדית, שהפכה את הלימודים מוצלחים. בעוזר הרפואי כמובן הייתי בעיקר התרשמתי האנטומיה ולקיחת דם בגלל האיכות של ידי כיתת גישה ב.

-גלוריה ולאסקז, AD בסיוע רפואי ____ התחלתי לקחת את תכנית הסיוע הרפואית ולאחר מכן החלטתי להמשיך את הלימודים שלי ולהרוויח את התואר של חבר. להיות סטודנט במכללת CBT נפתח הרבה הזדמנויות עבורי להרחיב את המחקרים שלי להכין לי עוד יותר לעתיד הטכנולוגי. חוץ מזה מקבל חינוך מצוין, אני לא צריך ללכת רחוק, כי מכללת CBT נכונה בשכונה שלי ומספקת תכנית לימודים שווה לאם לא טוב יותר מכל מכללה גדולה. החלטה לחזור לקולג 'היה החלק הקשה, מקבלת ובשמירה על קשר עם כל הפעילויות הייתה חוויה מתגמלת. אני לא מאמין שאני לא עשיתי את זה מוקדם יותר. תודה לכל המרצים וצוות על כל העבודה הקשה שלהם ועזרה שהם סיפקו.

-Roselynd וינפילד, AD בסיוע רפואי ____ Gracias CBT llevo 2 Anos trabajando y progresando en mi presente empleo. Primero, דה Aire Acondicionado y Refrigeracion teniendo en la cuenta calidad דה לה Escuela, profesores לוס, "קולקטיב" gradué (Asociado) todo y el האישי, volví nuevamente לה Escuela para estudiar מיל Asociado en Electricidad. דה esta פורם הוא conseguido expandir mis en este conocimientos ראמה. Mientras Tenga לה oportunidad דה estudiar y superarme, Siempre pensaré en CBT קומו לה פורם דה salir אךלאנטה." y progresar en este פאיס.

-מנואל סילבה, בוגרת לספירה בC טכנולוגיה & AD / בטכנולוגית החשמל

מיקומים

מיאמי

CBT College of Business & Technology

כתובת
Main Campus,
8700 W. Flagler St,
Suite 420

33174 מיאמי, פלורידה, ארצות הברית