קרא את התיאור הרשמי

האקדמיה בריסטו

בריסטו אקדמיה היא אחד הספקי אימון מסוק המסחריים הגדולים בעולם, עם בסיס לקוחות גלובלי כי משתרע על פני 120 מדינות. היא מבצעת רבה ככל 45,000 שעות טיסה הכשרה בשנה עם צי של יותר מ -50 מטוסים. הקמפוס המרכזי של האקדמיה נמצא טיטוסוויל, פלורידה. מתקני אימונים נוספים ממוקמים בקרסון סיטי, נבדה, גלוסטר, אנגליה.

בריסטו האקדמיה היא מוכרת על ידי ועדת Accrediting של בתי ספר ומכללות קריירה (ACCSC). ACCSC היא סוכנות accrediting מוכרת על ידי משרד החינוך האמריקאי. הסמכת ACCSC מקדמת אחריות מוסדית על ידי שיטתי ומקיף הערכת מוסדות בהתבסס על קריטריונים שנקבעו באמצעות הסטנדרטים של הסמכה. כמוסד ACCSC-מוכר, בריסטו האקדמיה מחויבת הערכה מתמשכת ושיפור איכות החינוך ושיפור מתמיד.

שמתמחה בהכשרת "מבראשית", הפילוסופיה של בריסטו האקדמיה היא שמה אחד לומד ראשון, אחד לומד בדרך הטובה ביותר. מנהיגי האקדמיה בריסטו לחזק את מערך ההדרכה על ידי ביצוע מצוין בטיחות חלק בלתי נפרד של כל הפעילויות. מההתחלה, בטיחות היא הליבה של כל תוכניות ההכשרה, והוא משולב עם דגש משופר על מקצועיות וידע תיאורטי. גישה זו מפתחת מנהיגי תעופה בעתיד על ידי הקניית יסודות של התנהגויות רגילות כי לטפח צמיחה מקצועית, שיפור מתמיד, וסטנדרטים אישיים שופר לאורך כל הקריירה שלהם.

כסטודנט באקדמיה בריסטו, תוכלו להפיק תועלת בסביבת אימון יוצאת דופן המשלבת מדריכי טיסה והקרקע מקצועיים במשרה מלאה עם צי גדול ומודרני של מסוקים מתוחזק היטב.

בריסטו בוגרי אקדמיה ליהנות קריירה מוצלחת, מתגמל בשמן offshore וגז, חיפוש והצלה, פעולות צבאיות, אכיפת החוק, שירותי צינור וקהילה, כיבוי אש, מדיה, תיירות, חקלאות ומשימות מטוסים רוטרי אחרות.

רשת של שירותי תמיכה

מרישום כדי לימודים ומעבר, תקבל הדרכה וייעוץ מומחה. לפני האימון מתחיל, אנשי האקדמיה בריסטו לספק הידיים על סיוע עם דרישות רילוקיישן שלך. במהלך האימונים שלך, אנו מציעים משאבים והדרכה שנועדו להפוך את החינוך שלך חלקה ומוצלחת.

קריירה ייעוץ ועזרה סיוע בהשמה שאתה מבין את השוק הנוכחי ואיך לנחות בעמדה בצורה הטובה ביותר מנצל את היכולות שלך. הרשת הרחבה של בוגרים בריסטו אקדמיה היא מקור חשוב של תמיכה לאחר סיום לימודים.

צי האקדמיה בריסטו כולל VFR- IFR- ומטוסים NVG מאובזר:

סיקורסקי 300CBi רובינסון R22 בל 206 JetRanger AS355 סנאי תאומים רובינסון R44 AgustaWestland 109E

אימון טיסה

בריסטו האקדמיה מציעה תוכניות אימון הטיסה המסחרית והצבאית המותאמים לענות על הצרכים האישיים של הלקוחות חוזה קבוצתי. תכנית הכשרה צבאית מתנהלת על-ידי גרעין של טייסי מדריך צבאיים לשעבר בעל ניסיון רב (IP), רבים עם מבצעים מיוחדים וניסיון עף לחימה.

בריסטו האקדמיה היא אושרה על ידי מינהל התעופה הפדרלי (FAA), הסוכנות לבטיחות תעופה אירופיות (EASA), המחלקה לביטחון המולדת (עבור הנפקת F-1 ו- M-1 ויזות סטודנט), ואת ותיקי המינהל (לאימונים של הוותיקים, אנשי מילואים וכן לזכאים אחרים לפי הוראות 38 כותרת, קוד ארה"ב).

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורס

Bristow Academy

רישיון הטייס המסחרי המשולב EASA של בריסטו אקדמית תכנית (CPL-H) מיועדת לתלמידים המעוניינים לקבל תעסוקה בתוך שוק הטיסה האירופי. ... [+]

רישיון הטייס המסחרי המשולב EASA של בריסטו אקדמית תכנית (CPL-H) מיועדת לתלמידים המעוניינים לקבל תעסוקה בתוך שוק הטיסה האירופי.

תכנית זו עונה על הדרישה המינימאלית של 135 שעות של אימוני טיסה כדי לעמוד בדרישות ניסיון העפות של EASA חלק FCL 1178/2011 נספח 1, נספחי 3 ו -4. חוגים להתחיל בינואר, מאי, וספטמבר מוגבלים ל -14 תלמידים בכל כיתה.

תעודה

רישיון טייס פרטי FAA (PPL) רישיון טייס מסחרי EASA (CPL-H)

משך

12 חודשים ... [-]
ארצות הברית טיטוסוויל הממלכה המאוחדת צ'סטרפילד
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
12 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Bristow Academy

בריסטו בשילוב של אקדמית FAA / EASA מקצועי תכנית הפיילוט מספקת הסמכה אירופאית מלאה על ידי שילוב CPL EASA (H) אימון עם רכיבי הכשרת FAA. קורס זה מאושר עבור היישום של שנה אחת ... [+]

בריסטו בשילוב של אקדמית FAA / EASA מקצועי תכנית הפיילוט מספקת הסמכה אירופאית מלאה על ידי שילוב CPL EASA (H) אימון עם רכיבי הכשרת FAA. קורס זה מאושר עבור היישום של שנה אחת של הכשרה מעשית אופציונלי שלאחר השלמת (OPT).

תעודה

רישיון טייס פרטי FAA (PPL) רישיון טייס מסחרי FAA (CPL) Instrument דירוג FAA (IR) רישיון טייס מסחרי EASA (CPL-H) מדריך טיסה מוסמך FAA (CFI) Instrument מדריך FAA מוסמך טיסה (CFII)

משך

20 חודשים

כ. שעות טיסה... [-]

ארצות הברית טיטוסוויל הממלכה המאוחדת צ'סטרפילד
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
20 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Bristow Academy

תכנית הפיילוט המקצועית FAA של בריסטו האקדמיה היא תכנית לימודים מקיפים של קרקע והדרכת טיסה שנועדה לפתח תלמידים לתוך טייסים מקצועיים. מדריך טיסה מוסמך (CFI) ו טיסת מנחה המו ... [+]

תכנית הפיילוט המקצועית FAA של בריסטו האקדמיה היא תכנית לימודים מקיפים של קרקע והדרכת טיסה שנועדה לפתח תלמידים לתוך טייסים מקצועיים. מדריך טיסה מוסמך (CFI) ו טיסת מנחה המוסמכת Instrument (CFII) זמינים כרכיבי הרחבה. תוכנית זו, בשילוב עם CFI וקורסים CFII, מאושר עבור היישום של שנה אחת של הכשרה מעשית אופציונלי שלאחר השלמת (OPT).

תעודה

רישיון טייס פרטי FAA (PPL) מעבר R44 Instrument דירוג FAA (IR) רישיון טייס מסחרי FAA (CPL) ... [-]
ארצות הברית טיטוסוויל הממלכה המאוחדת צ'סטרפילד
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
10 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית