קרא את התיאור הרשמי

ברכות! כנשיא מכללת Bellevue, אני שמח שאתה צריך לקחת את הזמן כדי לבקר באתר האינטרנט שלנו וללמוד על המכללה הנפלאה שלנו, הממוקמת בקמפוס מיוער יפה בלב Bellevue. BC נוסד לפני כמעט 50 שנים, כחלק מתנועה על מנת לספק חינוך סביר ונגיש לאזרחי Eastside וסביבה, ואנו גאים להמשיך במסורת זו היום.

נשיא מכללת Bellevue

BC הוא המוסד השלישי בגודלה של השכלה גבוהה במדינת וושינגטון. אנחנו מוסד גישה פתוחה המתמקד בתלמיד ששמה דגש על הוראה מעולה וגודל כיתות קטנות. בשנה שעברה, קבוצה מאוד מגוונת של 37,000 תלמידים בחרה לפנה"ס למלא מגוון רחב של מטרות חינוכיות ומקצועית.

רוב התלמידים שלנו תלמדו באחד משש תוכניות העברה - הם להשלים את השנתיים הראשונות של לימודיהם כאן ולאחר מכן להעביר לאוניברסיטה כדי להשלים התואר הראשון שלהם. אנו שולחים יותר תלמידי העברה לאוניברסיטת וושינגטון מכל קהילה אחרת או במכללה טכנית במדינה.

קבוצה נוספת של תלמידים לפני הספירה היא ממוקד קריירה - אנו מציעים קרובים ל -100 תוכניות מקצועיות וטכניות בתחומים קריירת ביקוש שמכינים את התלמידים שלנו למשרות של היום ואת ההזדמנויות של מחר.

אחרים בוחרים לפנה"ס ללמוד אנגלית או לשפר את הכישורים הבסיסיים שלהם; לשפץ את כישוריהם בתכנית אימון מחדש עובד שלנו; להמשיך את לימודיהם לקידום בקריירה עם מחלקה ללימודי המשך; או להרוויח אשראי מכללה בעודו בבית ספר תיכון עם התכנית תתחיל לפעול. אנחנו עובדים קשה כדי להבטיח לפנה"ס מצוידים כדי לענות על הצרכים של תלמידים לעתיד. בשנים הבאות, אנו מצפים להוסיף ארבעה תואר ראשון נוסף, בנוסף לתוכניות שלוש אנחנו כבר מציעים. אנחנו בתהליך של פיתוח קמפוס מזרח חדש בIssaquah שיהפוך את השיעורים שלנו לנגישים יותר לאנשים במחוז קינג מזרח. ואנו מתכננים לפרוץ הדרכים במדינה של מתקן-the-art שיאכלס תוכניות למדעי בריאות הגדלות שלנו, לחנך את האנשים למשרות במגזר הבריאות.

לאחר הסיור באתר זה, אני מזמין אתכם לבקר בקמפוס שלנו כל כך מהר שאתה יכול לראות בעצמך מה עושה את Bellevue מכללה כל כך מיוחדת. באפשרותך לתזמן סיור בקמפוס, להיפגש עם יועץ אקדמי או לדון מטרות הקריירה שלך עם יועץ. או, אם אתה גר רחוק מקמפוס או מעדיף לוח זמנים גמישים, ללמוד יותר על ההנפקות באינטרנט הנרחבת שלנו. שוב, תודה לך על הזמן שהקדיש כדי ללמוד עוד על Bellevue מכללה, ואני מקווה שתנצל את ההזדמנויות מדהימות שאנו מציעים.

דייב כלל נשיא, Bellevue מכללה

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Associate Degree

Bellevue College

תכנית זו מציעה אפשרויות אקדמיות מצוינות לתלמידים להיכנס לתחום הצומח של חשבונאות באמצעות תוכניות תואר ותעודה. נקודות שנצברו לתעודות תחולנה על התכנית לתואר. ... [+]

תכנית זו מציעה אפשרויות אקדמיות מצוינות לתלמידים להיכנס לתחום הצומח של חשבונאות באמצעות תוכניות תואר ותעודה. נקודות שנצברו לתעודות תחולנה על התכנית לתואר.

תיאור קצר

חבר בתואר מדע יישומים-T חשבונאות משלב קורסים טכניים הנדרשים לקורסי חינוך כללי עבודת הכנה ורמת מכללה. מעלות אלה נועדו למטרה הכפולה של תעסוקה והכנה לשנה הזוטרה ברווק מדינת וושינגטון של מדע היישומי תכנית לתואר (BAS) מיידיות. התואר בחשבונאות AAS-T מספק רקע חזק בחשבונאות, הכנת תלמידים למגוון רחב של אפשרויות קריירה בתחום החשבונאות. יש מידת האפשרות להרוויח שני אישורים לאומיים, כמו גם כמה תעודות תכנית משובצות, ובמקביל להרוויח התואר.... [-]

ארצות הברית Bellevue
ספטמבר 2019
אנגלית
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Bellevue College

קורסים עשויים להיות כפופים לתנאים מוקדמים ודרישות ציון מינימליות ... [+]

קורסים עשויים להיות כפופים לתנאים מוקדמים ודרישות ציון מינימליות. חבר באמנויות בעיסוק תעודת ההישגים במיומנויות תעסוקתיות וחי תואר

קבלה לתכנית

תעסוקתי ומיומנויות חיים העמית בתואר אמנויות הוא תכנית סלקטיבית-קבלה. כדי להיחשב לקבלה לתכנית, תלמידים חייבים לעקוב אחר הנחיות הודאה ספציפיות.

הערכה

OLS משתמש במערכת דירוג המודדת מדדי ביצוע קשורים באופן ישיר למיומנויות המאה ה -21 ובלווי מכללה אישרו את תוצאות כמובן. כל הקורסים לOLS מדורגים עובר / נכשל.... [-]

ארצות הברית Bellevue
ספטמבר 2019
אנגלית
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Bellevue College

הדרישות לתואר הבאים לסטודנטים למנהל עסקים שבכוונתם להעביר להשתתפות מוסדות של 4 שנים במדינת וושינגטון. ... [+]

הדרישות לתואר הבאים לסטודנטים למנהל עסקים שבכוונתם להעביר להשתתפות מוסדות של 4 שנים במדינת וושינגטון.

דרישות השכלה BELLEVUE COLLEGE כלליות

דרישות השכלה כלליות חבר בעסקי תואר תכנון גיליון עבודה כולל את כל מידע דרישה ספציפי מידה וכמובן לBellevue מכללה. אם אתם מתכננים להשלים את התואר שלך לחלוטין עם קורסים מקוונים, הבא הם אלה שעומדים בדרישות לימודים.

כל תארי Bellevue המכללה יכולים לכלול גם שילוב של בקמפוס וקורסים אקדמיים אשראי באינטרנט.... [-]

ארצות הברית Bellevue
ספטמבר 2019
אנגלית
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית

Bellevue College Information

Office of International Education at Bellevue College

BC Celebrates the 12th Man!