קרא את התיאור הרשמי

ברוכים הבאים לבית ספר ביי מדינת הטכנולוגיה

בית הספר למפרץ מדינת הטכנולוגיה (BSST), Inc הוא אחד מבתי ספר ההכשרה הטכניים המובילים באזור, הכנת גברים ונשים למגוון מרגשת ידיים על קריירה, מעבודות חשמל למכשיר לתיקון.

בBSST, אנחנו מאמינים בגישה אישית להוראות. הכיתות שלנו הן קטנות. התלמידים שלנו ללמוד על ידי עושה -מה שאנחנו מלמדים בבוקר, אנחנו להוציא לפועל במעבדות שלנו בשעתי אחר הצהריים. יש המדריכים שלנו עשרות שנים של ניסיון בתעשייה מוצלח.

BSST מציע הכשרה מואצת, מקיפה ב: תיקון מכשירי חשמל וחשמל בסיסי; מחשבים; קירור מקומי, חימום, אוורור, מיזוג אוויר (HVAC); קירור, מיזוג אוויר, HVACR המסחרי ואלקטרוניקה. אנו מציעים גם קורס מקוון בחשמל בסיסי וסמינר התאוששות פריאון יום אחד ואחריו מבחן הסמכת EPA.

בין אם אתם מחפשים העבודה הראשונה שלך או להזין מחדש את כוח העבודה עושים משהו חדש, אנחנו יכולים יש לך מאומנים ומוכנים לעבודה מתגמלת בפחות משנה. אם אתה רוצה לעבוד באופן עצמאי, לפתור בעיות ולעזור לאנשים, קריירה טכנית עשויה להתאים לך. בואו בית ספר ביי מדינת הטכנולוגיה להכין אותך להיות הטוב ביותר!

BSST מציע הכשרה מואצת, מקיפה עם: תיקון מכשירי חשמל וקורסי חשמל בסיסיים; מחשבים ברשת קורסים; קורסי קירור מקומיים, קורסי HVAC (חימום, אוורור, מיזוג אוויר); קירור, מיזוג אוויר, קורסי HVACR מסחריים וקורסי אלקטרוניקה.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורס

Bay State School Of Technology

בכל בית, בכל עסק, וכמעט כל בניין בעולם יש כמה מכשירי חשמל גדולים בשימוש. דסקיות בגדים, מדיחי כלים, מייבשי כביסה, מקררים, תנורי מיקרוגל, תנורים ומימושים הם חלק מאלה הנפוצי ... [+]

מכשירי חשמל גדולים / קורס חשמל בסיסי

בכל בית, בכל עסק, וכמעט כל בניין בעולם יש כמה מכשירי חשמל גדולים בשימוש. דסקיות בגדים, מדיחי כלים, מייבשי כביסה, מקררים, תנורי מיקרוגל, תנורים ומימושים הם חלק מאלה הנפוצים יותר. הם נשברים מדי פעם וצריכים לתקן. האם יש מישהו שאתה יודע שאין לו איזה סוג של סרן מכשיר?

טכנאים הגדולים Appliance צריכים את הכישורים דרושים לשירות המכונות האלה, כגון לומדים לאבחן ולפתור בהצלחה. תלמידים הלומדים בתכנית Appliance סרן במפרץ המדינה לומדים מיומנויות אלה על ידי עובדים על החתיכות בפועל של ציוד בסדנות המעבדה. במשך כמעט 30 שנים, ההכשרה "על הידיים" של מפרץ המדינה עבדה עבור אלפי תלמידים. מחצית זמנם של התלמידים בבית הספר היא בכיתת לימוד התאוריה של איך המכשירים עובדים ואת החצי השני הוא בילה בסדנות צוברות ידיים על ניסיון.... [-]

ארצות הברית Canton
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Bay State School Of Technology

הכותרת של תכנית זו, האלקטרוניקה הטכנאי, יכולה להיות קצת מפחידה לאדם הממוצע, אבל למי שאוהב לעבוד עם הידות, זה ידיים על תכנית אימונים יכולות להיות הבסיס לקריירה מתגמלת. ... [+]

אלקטרוניקה תכנית טכנאי

הכותרת של תכנית זו, האלקטרוניקה הטכנאי, יכולה להיות קצת מפחידה לאדם הממוצע, אבל למי שאוהב לעבוד עם הידות, זה ידיים על תכנית אימונים יכולות להיות הבסיס לקריירה מתגמלת. מועמדים ללא ידע מוקדם בתחום האלקטרוניקה היו מאוד מוצלחים בהשלמת התכנית.

התכנית מורכבת משלושה מודולים:

בסיסי חשמל ואלקטרוניקה אנלוגית אלקטרוניקה דיגיטלית וחכמים טכנולוגיות תיקון מחשבים ורשת ... [-]
ארצות הברית Canton
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Bay State School Of Technology

ידע של יסוד חשמל ואלקטרוניקה ויסודות של טכנולוגיית קירור הוא תנאי הכרחי לקירור המסחרי ומיזוג אוויר התכנית. ... [+]

קירור מסחרי ומיזוג אוויר (HVACR)

ידע של יסוד חשמל ואלקטרוניקה ויסודות של טכנולוגיית קירור הוא תנאי הכרחי לקירור המסחרי ומיזוג אוויר התכנית. רוב הסטודנטים שיירשמו לתכנית מכשירי חשמל הגדול וביתי קירור ומיזוג אוויר תוכניות בם הם לומדים חשמל בסיסי וקירור בסיסי, בדרך כלל גם להירשם לתכנית זו. תלמידים לומדים לעבוד על מערכות מיזוג אוויר מרכזי, משאבות חום, מערכות / C גג, הליכה, ובלהגיע-במקררים ומקפיאים, מכונות קרח וציוד קירור מסחרי אחר.... [-]

ארצות הברית Canton
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית