קרא את התיאור הרשמי

American Hotel Academy נוסדה בשנת 2007 בברשוב, רומניה כבית הספר הבינלאומי הראשון לניהול בתי ספר בארץ, שמטרתו העיקרית היא מתן חינוך

אנו מאמינים בשילוב של חינוך מקצועי עם הכשרה מיומנויות שימושיות במסגרת בינלאומית במגוון תחומים של ניהול האירוח שאינם זמינים במוסדות להשכלה גבוהה מסורתית. זהו הבסיס שעליו נבנה בית הספר וכך אנו מסייעים לתלמידים שלנו להשיג את מטרות הקריירה שלהם.

התלמידים שלנו לומדים כיום מ 30 פקולטות בינלאומיות, כל אנשי מקצוע מנוסים או מאסטר ודוקטורט. מורים משכילים. הכיתות והמפגשים המעשיים מתקיימים בבית הספר, במרכז העיר בראסוב, עיר בינונית יפה הממוקמת בלב ליבה של המדינה, ואילו מיקומים בתעשייה מוצעים בעיקר בארצות הברית ובאירופה.

לאחר יישום מוצלח של תכנית ההשכלה הגבוהה הבינלאומית הראשונה בניהול האירוח ברומניה, בית הספר מגביר את ההתמקדות הבינלאומית בכך שהוא פותח את שעריו בפני סטודנטים בינלאומיים ומקים מרכז מחקר שני בניו יורק.

התוצאה הסופית שאנו שואפים לה היא קבוצה עולמית של בוגרים אשר יהפכו את מנהיגי החברה ויזמים עתידיים אשר ירחיב עוד יותר וימציא מחדש את תעשיית האירוח.107647_pexels-photo-1438072.jpegBuro Millennial / Pexels

משימה

המשימה של האקדמיה האמריקנית הוטל לקדם חינוך מקצועי והכשרה מיומנויות יישומיות עם פרספקטיבה בינלאומית במגוון של תחומי ניהול האירוח שאינם זמינים במוסדות להשכלה גבוהה מסורתית רבים. אנו מחויבים להכין את התלמידים שלנו להצליח בשוק העולמי.

מטרה זו מושגת על ידי מיזוג קפדנות אקדמית עם הכשרה מקצועית ומגוון תרבותי תוך התמקדות בצמיחה המקצועית והאישית של תלמידינו.

המשימה שלנו קוראת לנו לעודד קשרים הדוקים עם התעשייה, לקדם מסירות לשירות, להנחיל מנהיגות, לעורר תשוקה ליצירתיות ויזמות ולחגוג את המגוון הרב-תרבותי.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Diploma

American European Education

הדיפלומה שלנו בשיווק דיגיטלי מציעה מידע עדכני הניתן להחלה מספקי חינוך מובילים ואנשי מקצוע ידועים ברחבי העולם ואחריה ניסיון מעשי בניו יורק. ... [+]

התוכנית המקוונת שלנו מכוונת כלפי סטודנטים לתואר שני המעוניינים לרכוש ידע רלוונטי בתחום השיווק הדיגיטלי להתניע את הקריירה שלהם באמצעות התמחויות בעיר הבירה של עסקים ופיננסים: מנהטן, ניו יורק.

צבר ידע מ- 360 שעות של תכני קורס המוצעים על ידי המכון לשיווק דיגיטלי, סיסקו וסטוקנט. החל את הידע שלך על פרויקטים עבור חברות מרובות שיושמו ויקבלו שכר עבור עבודתך.

חונכות המוצעות על ידי אנשי מקצוע ידועים (סקוט הולויד, ג'ונתן בנט ורבים אחרים). למדו מהניסיון שלהם, מהטעויות שלכם ולקבל השראה מההצלחה שלהם!... [-]

ארצות הברית ניו יורק
הרשמה פתוחה
אנגלית
תכנית מלאה
360 שעות
מקוון
למידע נוסף באנגלית