קרא את התיאור הרשמי

CA שירותי ניהול תעופה

CA תעופה שירותי ניהול בע"מ הינה חברת התעופה הוקמה המציעה) שירותי ייעוץ B2B מקיפה ב) קורסים הכשרה מתאימים ליחידים וחברות באמצעות Crew Academy CA שלה.

כצוות, יש לנו ידע רקע מגוונים בכל ההיבטים של תעשיית התעופה ואנחנו מוכנים לשתף אותו. אנחנו יכולים להציע קורסים מחוייט בחצרים שלנו או לאן הרצון לקוחות יכול למלא את כל הדרישות של חברת התעופה.

CA תעופה שירותי ניהול מציעה פתרונות הדרכה חסכונית לחברות תעופה ואנשים עבור צוות הבקתה, טייסים אימון צוות הקרקע הקרקע. שירותי גיוס זמינים גם עבור מנוסה ולא ניסיון דיילים.

CA Crew Academy הוא ארגון אימון מאושר (ATO 007) על ידי מחלקת התעופה האזרחית של קפריסין בהתאם לתקנות EASA. CA Crew Academy מציעה קורסים הכשרה מוסמך כי הם מוכרים ברחבי העולם.

Crew Academy עובר לשלב הבא של פיתוח על ידי הצגת הטייס טיסה סימולטור פעילות שלה בתוך השנה.

צוות ניהול

אנחנו צוות של מקצועני תעופה מיומנים מאוד מונע על ידי המטרה המשותפת שלנו לחלוק את הידע והניסיון שלנו. אנחנו אוהבים לעזור לאנשים להשיג סטנדרטים אישיים גבוהים וחברות לשפר את יכולותיהם. הצוות שלנו התאחד כדי להשיג רמות גבוהות של בטיחות באמצעות הכשרה ושירותים איכותיים. אנו מאמינים ביצירת סינרגיות עם לקוחותינו על מנת להשיג מצוינות!

href = "https://www.cacrewacademy.com

טלפון: 0035724323288

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורס

Crew Academy

הקבינים הצוותים אשר מחוץ למטבע בשל היעדר חובות טיסה במשך תקופה של יותר מ 5 שנים, צוותי הבקתה המחזיקים לא האירופי ההסמכה צוות הבקתה יכול עכשיו להמיר בקלות EASA CABW CREW A ... [+]

הקבינים הצוותים אשר מחוץ למטבע בשל היעדר חובות טיסה במשך תקופה של יותר מ 5 שנים, ו Cabins צוות אשר מחזיק לא מוסמך האירופית צוות ההסמכה יכול בקלות להמיר EASA CABIN CREW אטסטציה.

להשתתף בקורס אינטנסיבי בן חמישה ימים לאחר תקופת הכנה קצרה עצמית.

הקורס כולל את כל ההכשרה התיאורטית והמעשית לפי האיחוד האירופי 290/2012, נספח V, ונספח 1 לחלק CC.

הידע התיאורטי הכללי של תקנות התעופה והתעופה מכסה את כל האלמנטים הרלוונטיים לתפקידים והאחריות הנדרשים מצוות הבקתה וכוללים:... [-]

קפריסין לרנקה
הרשמה פתוחה
אנגלית
תכנית מלאה
5 ימים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Crew Academy

הקורס כולל את כל ההכשרה התיאורטית והמעשית לפי האיחוד האירופי 290/2012, נספח V, ונספח 1 לחלק CC. ... [+]

הקורס כולל את כל ההכשרה התיאורטית והמעשית לפי האיחוד האירופי 290/2012, נספח V, ונספח 1 לחלק CC.

הידע התיאורטי הכללי של תקנות התעופה והתעופה מכסה את כל האלמנטים הרלוונטיים לתפקידים והאחריות הנדרשים מצוות התא.

תקשורת עם צוות טיסה, כולל טכניקות תקשורת, שפה משותפת ומינוח. במהלך ההדרכה יושם דגש על החשיבות של תקשורת יעילה בין צוות התא.

קורס מבוא על גורמי אנוש (HF) בניהול משאבי אנוש ואנשי צוות (CRM)... [-]

קפריסין לרנקה
הרשמה פתוחה
אנגלית
תכנית מלאה
15 ימים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית