קרא את התיאור הרשמי

קריירה שעושה הבדל

מכללת נובה סקוטיה לחינוך לגיל הרך היא סביבה חינוכית ללא כוונת רווח שמבצעת דירקטוריון. במכללת נובה סקוטיה לחינוך לגיל הרך, אנו גאים להניח את הבסיס להתפתחות האישית והמקצועית של תלמידינו.

NSCECE מציעה שנתיים של חינוך לגיל הרך (ECE) דיפלומה התוכנית שנוסדה כמה עשורים של מחקר ופיתוח נאותה בפועל. התלמידים הרשומים בתכנית מוצגים בקורסים שונים העוסקים בילדים, במשפחות ובמקצועות ECE וירכשו את הידע, המנהגים והכישורים שיפתחו הערכה עצמית גבוהה, עצמאות ותחילת אחריות חברתית.

מוקד הלימודים שלהם יהיה עיצוב, יישום והערכה של רעיונות הלימוד המתאימים מבחינה התפתחותית במאמץ לתמוך בצמיחה ובפיתוח של ילדים מינקות ועד גיל 12. התוכנית כוללת 870 שעות לימוד ו -600 שעות מעשיות. סטודנטים הדורשים גמישות בלוח הזמנים שלהם יכולים להירשם לקורסים בערב על בסיס משרה חלקית.

הבוגרים מוצאים עבודה במגוון תחומים, כולל מעונות יום, בתי ספר, ימי גמר פרטיים, גני ילדים, מרכזי התפתחות. מעל 95% מבוגרי NSCECE מוצאים תעסוקה של ECE לאחר סיום הלימודים.

בוגרי NSCECE אינם זכאים להגיש בקשה לבוגר עבודה לאחר אישור עם סיום הלימודים. בוגרי הבינלאומי שלנו יכולים לעבור זרמים אחרים כגון אטלנטיק פיילוט התוכנית אם הם רוצים לעבוד ולהישאר בקנדה

התוכנית ניתן לקחת על בסיס מלא במשרה חלקית או במשרה חלקית. סיוע כספי זמין.

118217_pexels-photo-1462630.jpegאנסטסיה גפ / פיקסל

הִיסטוֹרִיָה

ב -1970, מרכז הילדים של סנט ג'וזף הקים את התוכנית האטלנטית הקנדית הראשונה בחינוך לגיל הרך. התוכנית התפתחה מתוך קורס בן שלושה חודשים לתכנית דיפלומה של עשרה חודשים. במאי 1997 הפכה מכללת סנט ג'וזף לחינוך לגיל הרך ליישות נפרדת ממרכז הילדים של סנט ג'וזף.

בשנת 2000, על מנת להבטיח כי הדיפלומה הוכר על פני גבולות המחוז, התוכנית הוארך קורס של שנתיים. תוכנית דיפלומה מורשה על ידי מחלקת נובה סקוטיה של עבודה וחינוך מתקדם ואושרה על ידי מחלקת נובה סקוטיה לחינוך והתפתחות ילדות מוקדמת .

בשנת 2008, מכללת סנט ג 'וזף של חינוך לגיל הרך שינתה את שמה למכללה נובה סקוטיה לחינוך בגיל הרך (NSCECE).

מוסד לימודים זה גם מציע:

Diploma

Nova Scotia College of Early Childhood Education (NSCECE)

NSCECE מספקת תעודה של שנתיים בחינוך לגיל הרך. התוכנית ניתן לקחת על בסיס מלא במשרה חלקית או במשרה חלקית. תכנית הלימודים המעודכנת כוללת תיאורי הקורסים לתלמידים המעוניינים ב ... [+]

5 סיבות להצטרף לתוכנית ECE של NSCECENSCECE יש 50 שנות ניסיון הכשרה מקצועית לגיל הרך מחנכים.דיפלומה NSCECE יכול לפתוח דלתות קריירה מתגמלת במרכזי טיפול בילדים, מרכזי משאבים משפחתיים, תוכניות טרום יסודי בבתי ספר ציבוריים, יום הבית המשפחה, וכו 'מעל 95% מהבוגרים שלנו מחפשים עבודה ECE הם שכרו עם סיום הלימודים.כי NSCECE הוא מוסד במימון פרטי, שכר הלימוד הוא פחות מאשר מוסדות אחרים.בוגרי NSCECE יכול להעביר 6.5 נקודות כדי הר סנט וינסנט אוניברסיטת כדי לקבל תואר ראשון בלימודי ילדים ונוער מחקרים.... [-]
קנדה Halifax
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Early Childhood Education at NSCECE

כתובת
Halifax, Nova Scotia, קנדה