Alexander College

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

על Alexander College

Alexander College היא מוסד פרטי על-תיכוני המשרת כ -2,000 סטודנטים מדי שנה. Alexander College מציעה מגוון של תכניות לתארים ראשונים ולהעברה [ראה תכניות] כולל העברה אוניברסיטאית, עמית לאוניברסיטה לאמנויות ותואר שני למדעים.

תכנית משולבת אנגלית למטרות אקדמיות זמינה גם היא כדי לסייע לדוברי אנגלית שאינם ילידים במעבר שלהם ללימודים ברמת האוניברסיטה בשפה האנגלית.

Alexander College מוכרת ומוסמכת על ידי משרד החינוך המתקדם לפנה"ס, מועצת הבטחת איכות התואר (DQAB), תוכנית הבטחת איכות חינוך לפנה"ס (EQA), ומשתתפת בגאווה במערכת העברת BC, המאורגנת על ידי מועצת BC לפיתוח ו העברה (BCCAT).

השנה האקדמית כוללת ארבע קדנציות: סתיו (ספטמבר-דצמבר), חורף (ינואר-אפר), אביב (מאי-יולי) וקיץ אינטנסיבי (יולי-אוגוסט).

130089_downtown_campusshot22.jpg

משימה

Alexander College שואפת למצויינות בחינוך הגבוה לסטודנטים מרקע תרבותי ויכולות שפה באמצעות מתן קורסים העבריים להעברת אוניברסיטאות ותוכניות תואר, שירותי תמיכה פרטניים ופעילויות בקמפוס כדי לטפח מעורבות קהילתית מקומית וגלובלית.

ערכות נושא הליבה

 • הקניית סביבת למידה תומכת לתלמידים עם רקע תרבותי ויכולות שפה רבות.
 • הצע קורסים ותוכניות תואר אוניברסיטאיות המוכרות בינלאומית.
 • תומכים בצמיחה והתפתחות אינדיבידואלית דרך הישגים אקדמיים ומעורבות קהילתית, הכנת התלמידים ללימודים וקריירה עתידית.

130094_campus.jpg

שאלות נפוצות (שאלות נפוצות)

איזה מסמכים אני צריך כדי להגיש את בקשתי?

המסמכים הבאים נדרשים בכניסה:

 • תעתיק רשמי של בית הספר התיכון, באנגלית, או עם תרגום אנגלי רשמי או נוטריוני, המציג את התוצאות בשלוש השנים האחרונות לתיכון. סטודנטים שעדיין בכיתה יב 'רשאים להגיש מועמדות לפני סיום הלימודים, וברגע שהם מסיימים את לימודיהם נדרשים להגיש תמליל רשמי סופי לפני הרשמת הקורס.
 • תעודת סיום רשמית ללימודי תיכון, באנגלית, או עם תרגום לאנגלית רשמי או נוטריוני.
 • תוצאות בדיקה באנגלית (TOEFL, IELTS או שווה ערך) אם ישים.
 • כל שאר התמלילים הרשמיים העל-תיכוניים ממוסדות קנדיים אחרים, אם ישים.
 • כניסה עם טופס מסמכים לא רשמיים, אם ישים
 • דף תמונות ומידע של דרכון
 • היתר לימוד / ויזת סטודנט / כרטיס יחסי ציבור / אזרחות קנדית
 • כיסוי ביטוחי רפואי

אני סטודנט בינלאומי. האם עלי להגיש מסמכים מיוחדים?

כן. סטודנטים בינלאומיים דורשים מספר מסמכים נוספים.

 • נדרש היתר לימודים לפני רישום הקורס.
 • יש צורך בתרגום לאנגלית מוסמך לכל מסמכי בקשה שאינם בשפה האנגלית.

מתי מועד הגשת הבקשה?

הכניסה נותרה פתוחה עד סוף השבוע השני של השיעורים בקדנציה רגילה, וסוף השבוע הראשון של השיעורים בקדנציה האינטנסיבית באביב ובקיץ. תאריך זה נקרא מועד / הוספה / ירידה / שינוי. קורסים מסוימים יכולים להתמלא במהירות, ואנחנו מעודדים סטודנטים חדשים להגיש בקשות בהקדם האפשרי בכדי לקבל את מבחר הקורסים הגדול ביותר.

מתי מתחילים שיעורים?

השנה האקדמית מחולקת לארבע קדנציות: סתיו (ספטמבר-דצמבר), חורף (ינואר-אפר), אביב (מאי-יולי) וקיץ אינטנסיבי (יולי-אוגוסט).

אני סטודנט בינלאומי בחו"ל ואני צריך להגיש בקשה להיתר לימודים כדי להגיע לקנדה. כמה כסף אני צריך לשלם פיקדון שכר לימוד?

הפיקדון בשכר הלימוד שווה ערך לשכר עבור 15 נ"ז (קדנציה אחת / 5 קורסים). סכום זה הוא 7,200.00 $

כיצד אוכל להגיש בקשה לסיוע פיננסי?

הלוואות לסטודנטים חינוכיים זמינות לסטודנטים מבית Alexander College מהממשלה הלאומית של קנדה, כמו גם ממחוז קולומביה הבריטית.

130093_transfer-students.jpg

העברה באוניברסיטה

קבל קבלה לאוניברסיטה ולתכנית שתבחר

באמצעות תוכנית העברת האוניברסיטה, הסטודנטים מסוגלים לחקור את תחומי העניין שלהם באמצעות קורסים אוניברסיטאיים בשנה השנייה והשניה העשויים להיות מועברים לקולג 'או אוניברסיטה בשנת התוכנית השנייה או השלישית. תואר ראשון אורך בדרך כלל ארבע שנים ומוצעים על ידי כל האוניברסיטאות הציבוריות והפרטיות הגדולות בקנדה.

אוניברסיטאות אלה משתמשות במערכת מבוססת אשראי, עם מגמות (התמחות) ותוכניות תואר המחייבות השלמת מספר מוגדר של נקודות זכות. תכנית לתואר ראשון רגיל מחייבת השלמת 120 נ"ז בסך הכל. אפשר לסטודנטים להיכנס לאוניברסיטה לאחר שסיימו נקודות זכות מסוימות במכללה. בקולומביה הבריטית, מרבית המכללות והאוניברסיטאות המוסמכות הציבוריות והפרטיות מאפשרות לסטודנטים להעביר את נקודות הזכות התיכוניות שלהם לתכנית לתואר ראשון לבחירתם במסגרת מערכת מועצת הקבלה וההעברה הבריטית בקולומביה.

130103_IMG_1407.jpg

סטודנטים שנכנסים לאוניברסיטה דרך מכללה (להבדיל מכניסה לאוניברסיטה ישירות לאחר סיום התיכון) נקראים סטודנטים להעברה. כדי לקבל קבלה לאוניברסיטה, סטודנטים להעברה צריכים למלא את דרישות הקבלה של האוניברסיטה. בנוסף סטודנטים עשויים להידרש למלא את דרישות התכנית להתקבל לפקולטות, מחלקות או בתי ספר מסוימים. Alexander College מציעה מגוון רחב של קורסים אוניברסיטאיים בשנה א 'ושניה הניתנים להעברה במערכת BCCAT ומחוצה לה.

זה מאפשר לסטודנטים לקבל נקודות זכות עבור קורסים שנלקחו Alexander College באוניברסיטה לפי בחירתם. כדי לסייע לסטודנטים בבחירת קורסים שיאפשרו להם לעבור בהצלחה לאוניברסיטה, Alexander College מציעה שירותי ייעוץ אקדמי לכלל הסטודנטים שלה. יועצים אקדמיים מסייעים לסטודנטים להבין את דרישות הקבלה באוניברסיטה והפקולטה וליצור תוכנית לימודים שתביא אותם לדרך של מילוי דרישות לתואר ראשון.

תלוי במצבו הייחודי של כל סטודנט, יועצים אקדמיים מסייעים לסטודנטים להעריך את תנאי התנאי שלהם ואת עבודות הלימוד הקודמות במכללה על מנת לפתח תוכנית למעבר חלק לאוניברסיטה לפי בחירתם.

מיקומים

בורנאבי

כתובת
#101 - 4603 Kingsway
Burnaby, BC, Canada V5H 4M4

בורנאבי, קולומביה הבריטית, קנדה

ונקובר

כתובת
#100 - 602 West Hastings Street
Vancouver, BC, Canada V6B 1P2

ונקובר, קולומביה הבריטית, קנדה

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך