קרא את התיאור הרשמי

IFALPES - בית ספר לשפות בהרי האלפים הצרפתיים על החוף של יותר מ -20 שנות ניסיון אגם אנסי בהוראה צרפתית כשפה זרה. המרכז שלנו הוא קטן. אתה לא הולך לאיבוד, והמורים שלנו תמיד יהיו זמינים עבורך. IFALPES נמצא במרחק 15 דקות הליכה ממרכז העיר. בית הספר ממוקם באותו הבניין כבית ספר IPAC של ניהול. מ170-200 תלמידי בוגרים מ -50 מדינות בכל חודש באים ללמוד צרפתית בIFALPES. באווירה נעימה, אתה יכול לשלב את לימוד השפה הצרפתית בצרפת בהרי האלפים וליהנות מהתרבות והטבע של ההרים ואגמים.

לינה

שירות אירוח IFALPES מתחייב להתאים הסוג של לינה שלך בהתאם לרצונך לכל תקופת השהות שלך.

במשפחה: עם ארוחת בוקר או חצי פנסיון, דירה משותפת עם תלמידים אחרים סטודיו סטודנט מגורים Residence ממוקם במרכז העיר או בקרבתו. מבית הספר לכל מקומות מגורים ניתן להגיע באוטובוס, אופניים או ברגל.

כל חדרי המלון הזמינו מיום ראשון עד יום שבת.

עלות שירותים לבחירה וההזמנה לאירוח סוכנות תשלומים היא 40 € לכל תלמיד לשהייה של פחות מחודש ו -70 € לשהייה ארוכה יותר מאחד בחודש. להזמין מקום מגורים חייבים לבצע תשלום מראש של 200 €. דיור סוכנויות גיוס שירותי תשלום מנוכה מיתרת תשלום מראש ותשלום מראש (160 € 130 € או) מנוכה כתשלום שכר הדירה לחודש 1 של. שירותי סוכנות לבחירת הדיור משולמים בכל שינוי מגורים (40 €)

איך היא ההגעה?

לא משנה איפה אתה גר - משפחת צרפתית או בדירה - זה טוב לארגן ההגעה שלך, להודיע ​​מראש משפחה או מגורי בעל בית / סטודנט במועד ובזמן ההגעה שלך.

התוכניות מועברות ב:
  • צָרְפָתִית

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורס

IFALPES - Institut Francais des Alpes

תלמידים עובדים על שיפור הדקדוק ואת אוצר המילים שלהם, כמו גם הבנת כתב ובעל פה. דגש נעשה על התקשורת בצרפתית. ... [+]

תלמידים עובדים על שיפור הדקדוק ואת אוצר המילים שלהם, כמו גם הבנת כתב ובעל פה. דגש נעשה על התקשורת בצרפתית. הם גם ללמוד את תרבות הצרפתית וייקחו חלק בפעילויות מגוונות בשיעורים שלהם: יין וגבינה טעים, ביקורים בשווקים מקומיים וכו '..

שירות אירוח IFALPES יהיה למצוא את הסוג המתאים ביותר של דיור כדי להתאים את הבחירה שלך. Homestays, משותף דירות, אולפנים או מעונות נמצאים במרכז העיר או בפאתי העיר. מבית הספר, הם נגישים באוטובוס, באופניים או ברגל.... [-]

צרפת אנסי
הרשמה פתוחה
תכנית מלאה
1 - 52 שבועות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

IFALPES Summer in Annecy, France

IFALPES Winter in Annecy, France