קרא את התיאור הרשמי

על ידי הקמת אקול Lenôtre בשנת 1971, גסטון Lenôtre הגיב על הצרכים האימונים של אנשי מקצוע צרפתים וזרים כאחד. כיום, יותר מ -3,000 מתמחים, גברים ונשים מגיעים מכל רחבי צרפת ויותר מ -100 מדינות, באים להגדלת הידע והמומחיות שלהם בתרבות המצוינות.
בכל שנה, רמות חדשות של פיתוח נוצרות כדי לענות טוב יותר על הציפיות של אנשי מקצוע בתעשיית המזון.


במשך כמעט 20 שנים, Ecole Lenôtre מציע תוכניות להישאר ארוכים המאפשרים לך לקבל הכשרה אינטנסיבית במטבח הצרפתי, מאפה:

מאפה שף דיפלומה: 23 שבועות
https://www.academiccourses.com/Pastry-Chef-DiplomaEcole-Lenôtre-23-weeks/France/Ecole-Lenôtre/
  • בישול שף דיפלומה: 23 שבועות

https://www.academiccourses.com/Cooking-Chef-Diploma-ECOLE-Lenôtre-23-weeks/France/Ecole-Lenôtre/

בהצטרפות תצורות אלה, תהיה לך הזדמנות להיות מוקף אנשי מקצוע רבים מן השפים הטובים ביותר בעולם.

תוכלו ללמוד ולתרגל בכיתה עם מקסימום של 12 תלמידים . ב Ecole Lenôtre , אנו מאמינים כי עבודה בקבוצות קטנות היא הדרך הטובה ביותר להשיג את המירב מן השפים שלנו. אתה תתרגל בעצמך וגם בקבוצות.

בבית הספר המקצועי שלנו בפלאסיר יש 10 כיתות וצוותי ציוד מקצועיים. אנחנו עובדים עם ספקים באיכות גבוהה הן מזון וחומרים מקצועיים כי תמצאו גם את המטבחים השף הטוב ביותר.

ב Ecole Lenôtre , אנחנו הרכבת לך להיות מקצועי ואנו מאמינים כי המומחיות שלנו יכול לגרום לך להיות אחד השפים הטובים ביותר של מחר.

Ecole Lenôtre גם פתח בית ספר חדש במרכז פריז, Quai Henri IV. הוא ממוקם בסירה מ יאכטות של פריז עם נוף יפה על הקתדרלת נוטרדאם דה פריז.

הוא מורכב מכיתה בישול בגודל 150 מ"ר עם כל החומרים והמתקנים החדשים. בצד השני, תוכלו למצוא חדר טרקלין לארגן ארוחות ערב, מצגות, טקסים.

במהלך תצורות שלך ב Ecole Lenôtre Plaisir, תהיה לך גם הזדמנות להגיע לשיעורים במיקום החדש הזה.

בואו בעקבותינו בדף הפייסבוק שלנו:

https://www.facebook.com/EcoleLenotre/

או באתר החדש שלנו:

href = "https://www.ecole-lenotre.com/

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית
  • צָרְפָתִית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Diploma

Ecole Lenôtre

אימון שף בישול נוצר עבור אנשים מוכנים להתאמן או להמציא את עצמם מחדש. עבור אלה שרוצים ללמוד מהבסיס לרמה גבוהה של המטבח הצרפתי טכניקות ב 25 שבועות. ... [+]

ECOLE LENÔTRE בישול שיף אימון

Ecole Lenôtre מספק לתלמידיו Ecole Lenôtre הכשרה חדישה על מנת להקל, לעודד, לתקשר ולתחזק סטנדרטים גבוהים וביצועים מצוינים. "בישול שף Ecole Lenôtre " אימון מיועד למבוגרים אשר נלהבים לבישול אם הם על מסלול ההמרה, ועל אנשי מקצוע המבקשים להגדיל את תחום ההתמחות שלהם.

זכאות לקורס הזה יש מראש הדרישות הבאות:

להיות בגיל 18 ומעלהכדי לקבל ידע בסיסי של השפה שבה הוא לימד את הקורס (רמה B1)כדי להיות מסוגל לקרוא ולכתובלדעת את היסודות של היגיינה ובטיחות בסביבה מזוןכדי לקבל ידע בסיסי של חשיבה בסיסית (חישובים והגיון)המבנה של אימון לשונית LENCHTRE... [-]
צרפת פלייסיר פריז
מארס 2020
אנגלית
תכנית מלאה
25 שבועות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Ecole Lenôtre

מאפים שף אימון נוצר עבור אנשים מוכנים להתאמן או להמציא את עצמם מחדש על מאפה, מן הבסיס את הטכניקה הגבוהה ביותר של מאפה. ... [+]

ECOLE LENÔTRE PASTRY שף אימון

Ecole Lenôtre מספק לתלמידיו Ecole Lenôtre הכשרה חדישה על מנת להקל, לעודד, לתקשר ולתחזק סטנדרטים גבוהים וביצועים מצוינים. את "מאפה שף Ecole Lenôtre " אימון מיועד למבוגרים נלהבים על בישול אם הם על מסלול ההמרה, ועל אנשי מקצוע המבקשים להגדיל את תחום ההתמחות שלהם.

זכאות לקורס הזה יש מראש הדרישות הבאות:

להיות בגיל 18 ומעלהכדי לקבל ידע בסיסי של השפה שבה הוא לימד את הקורס (רמה B1)כדי להיות מסוגל לקרוא ולכתובלדעת את היסודות של היגיינה ובטיחות בסביבה מזוןכדי לקבל ידע בסיסי של חשיבה בסיסית (חישובים והגיון)המבנה של האימון לנשטר פסטר אימון שף... [-]
צרפת פלייסיר פריז
מארס 2020
אנגלית,צָרְפָתִית
תכנית מלאה
25 שבועות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

School Introduction

School visit

Lenôtre Sa
כתובת
40 rue Pierre Curie
78370 פלייסיר, איל-דה-פראנס, צרפת
Website
טלפון
+33 (0)1 30 81 46 34
כתובת
Quai Henri IV
75004 פריז, איל-דה-פראנס, צרפת
Website