CAVILAM

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

CAVILAM - française הברית הוא אוניברסיטה פרטית ובישי (אוברן), עיר במרכז צרפת, ולכן פחות מ 3 שעות מפריז ו -2 שעות מליון. המכון פתוח בכל ימות השנה.

ישי ידוע בשם "מלכה של עיירות ספא", יעד פופולרי עבור תיירים ואורחי ספא תרמיים. הווילות, השדרות של הפרק מתקופת נפוליאון הארוכות, עם עצים עתיקים, המעיינות המרפא שהשראת ארט נובו האופרה ונהר Allier ישי להשאיל קסם וכשרון של אמנות צרפתית אמיתית שמחת חיים חסרי תקדים. אוהדי ספורט מציעים תשתיות וישי של המעמד הגבוה ביותר בנוף ירוק מאוד, טבעי.

המכון שלנו ממוקם במרכז העיר למרגלות Célestins פארק דה פראנס.

מהקמפוס שלנו מכל מה שהוא נגיש ברגל או באופניים: תחנת הרכבת, כמו גם בתי קולנוע, בנקים, חנויות, מסעדות ואירוח.

מכון שפה לכל

CAVILAM - française הברית הוא רכזת של התרבות הבינלאומית בצרפת, לוקח השנה יותר מ -5,000 סטודנטים מלמעלה מ -120 מדינות, והוא מעורב בחדשנות חינוכית בהוראת שפה עם.

המורים שלנו לכולם יש תואר אקדמי כמורה לצרפתית כשפה זרה (FLE) או לשפות מודרניות זרות (LVE). ההכשרה שלהם כוללת את שיטות ההוראה האחרונות. שיטות אלה מספקים למידה יעילה שפה (הבעה בעל פה, הבעה בכתב, הבנת נשמע, הבנת טקסט). הם עובדים עם מסמכים אמיתיים ומצבי תקשורת אותנטיים, לקדם אינטראקטיביות ויצירתיות בכיתה, ללכת קדימה משימה למשימה וקבע טכנולוגיות חדשות שהותאמו להוראת השפה.

מחלקה לצרפתית כשפה זרה

מחלקה לצרפתית כשפה זרה מחזיקה ההצעה בשבילך הבאה:

קורסים צרפתים לאחר עיקרון הטבילה למבוגרים בכל הרמות המיומנות סמינרים להכשרת מורים / בפנים, צרפתית כשפה זרה הוראה (בצרפת: FLE) הכנה לכישורים צרפתים רשמיים (Delf / DALF, TCF וכו ') קורסי שפות לקבוצות בית הספר "ספורט ושפה" בית ספר קיץ ל12- 16-בת הקורס "צרפתית השפה וגסטרונומיה ', שמביא לכם את המטבח הצרפתי עם שילוב של סדנאות, הרצאות, סיורים וטעימות יותר.

חוג לשפות זרות

החוג לשפות זרות רוצים להתייחס לקהל ארצי ובינלאומי. מברך על 1,700 תלמידים בשנה. מחלקה זו מציעה את הקורסים הבאים:

קורסים אינטנסיביים לאנגלית, גרמנית, ספרדית ואיטלקית קורסי הארכה (ערב או הצהריים) קורסי שפה עם אורינטציה מקצועית (לשימוש בסביבת עבודה ספציפית) שיעורים בודדים קורסים מיוחדים לצעירים (10 עד 17 שנים) "ספורט ושפה" בית ספר קיץ לצעירים "ילדים מיוחדים" -Englischkurse ל( 6-9 השנים) הקטנות ביותר שלנו האפשרות של הכישורים האנגלים שלהם באמצעות מבחן (TOEIC - TOEIC) שאשרה באופן רשמי ותעודה בינלאומית מוכרת.

מרכז כשירות

CAVILAM, "ד מרכז Approches חיות של des Langues et des Medias" (מרכז למושגי שפה ותקשורת חיים) נוסד בשנת 1964. דופק היה האוניברסיטאות של קלרמון-פראן והעיר וישי. 2,012 הצטרפו למכון ברשת הבינלאומית של Française הברית.

כמכון בעל שם העולמי של המוסד שלנו בכל רחבי העולם ליכולת החדשנות החינוכית שלה הוא מפורסם. הוא מקבל בכל שנה יותר מ -5,000 סטודנטים זרים וסטודנטים זרים (פונדק) של יותר מ 120 מדינות באווירת מכניסת האורחים של עיר יוצאת דופן.

מיקום נוח במיוחד למרגלות Parc des Célestins היפה נהר Allier: CAVILAM - française הברית מציע סמינרי איכות באווירה אלגנטית עדיין נוחה ומתקנים מודרניים ל9,000 מ"ר עם ציוד טכני יוצא דופן.

המכון שלנו עובד באופן קבוע עם משרד החוץ הצרפתי, Français המכון, הארגון הבינלאומי של Francophonie (OIF), שירותי התרבות הצרפתיים בחו"ל ומספר אמצעי התקשורת - בראשות TV5 מונד, רדיו צרפת Internationale ותעלת האקדמיה - יחד.

תווית איכות "צרפתי כשפה זרה"

2008-2012 המכון ניתנו גושפנקא הרשמית "לייבל Qualité FLE" צרפתי כשפה זרה לוחות בית הספר הצרפתיים, הבקיע הציונים הגבוהים ביותר בכל התחומים המבוקרים (קבלה, הנחות, חינוך ומנהלה).

מה איכות אמצעים לנו ...

אנו נגיב לכל הבקשות לקבלת מידע או להירשם בתוך 48 שעות. אנחנו עושים הכל כדי לספק את המשתתפים מרוצים בכל הדבר ועניין. זה נכון במיוחד לקליטה, האיכות החינוכית של הוראה והארגון של תכנית תרבות ופנאי, שבו אנו מביאים לכם את הדרך הצרפתית של חיים קרובים יותר. אנו מטפלים בכל תלונה ולחפש פתרונות מתאימים. אנחנו רודפים אחרי כל קורס בשגרת חייו. אנחנו נשארים באופן קבוע במגע עם המשתתפים. אנחנו מנהלים את המוסד, כך שיש כל להרגיש בנוח ומטופלים צוות למדי. אנו מציעים לעובדים שלנו הזדמנויות להתפתחות אישית ומקצועית.

הערכים שלנו

בCAVILAM - française הברית הם החליפו, מקום מלא חיים, למדו מהשפות והתרבויות שונות ניסיון, אנחנו רוצים לתת לך את הערכים הבאים:

אקסלנס, חדשנות חינוכית, חברותיות

האירוח במשפחות מארחות וביקורים הרבים ואירועי הערב אתה נקשרים במהירות לדרך הצרפתית של חיים ולהבטיח שאתה עושה התקדמות מהירה.

החוזק שלנו

במיוחד עם תווית איכות FLE ההוראה באיכות גבוהה מכון השנה קורסים מתחילים בכל יום שני גישה חופשית וללא תשלום לספרייה הבין-אוניברסיטאי אפשרויות מגוונות לינה: משפחות מארחות, מעונות, אולפנים, מלונות דירות, מלונות. אורח חיים צרפתים, כך שאתה יכול להגיע מאוד מבחינה לשונית במדינה המארחת. העברה וקבלה אישיות (תחנת רכבת, שדה תעופה) אירועי תרבות אווירה מסבירת פנים, קוסמופוליטית עיר בגודל בינונית עם איכות חיים גבוהה צוות שתמיד יש זמן ואוזן פתוחה לאורחיו. גישה בודדת מרדף של איכות

המתודולוגיה שלנו

ללמוד צרפתית ולהבין את החברה צרפתית - אלה הם המטרות של האירועים שלנו. הפדגוגיה שלנו מבוססת על החידושים האחרונים בשיטות הוראה ומסתמכת על תקשורת וגישה מוכוונת פעולה.

למידה אינטנסיבית באמצעות מגוון רחב של פעילויות גישות המקדמות את רכישת מיומנויות תקשורת חילופי תרבותיים מעשירה

עם ההגעה, המשתתפים להשלים מבחן בשפה. אז אתה להקצות קורסים שמתאימים לרמה שלך ולמידת מטרות הסבירות ביותר. רמות ולמידת תוכן עולות בקנה אחד עם הדרישות של המסגרת האירופית המשותפת של ההפניה (CEFR) להוראת שפה.

המורים לקחת בחשבון את קצב הלמידה של כל תלמיד ולספק את ההתקדמות של כל אחד ממשתתפים במלאי שבועי הקבוע. אוניברסיטת קלרמון-פראן מבטיחה את השליטה הפדגוגית של הקורסים שלנו. בסוף שהותם, כל התלמידים יקבלו שני מסמכים רשמיים:

תעודה עם סימנים לביצועים ובחריצות תעודה מCAVILAM - נחתמה במשותף française הברית והאוניברסיטה בלז פסקל בקלרמון-פראן

מיקומים

וישי

כתובת
1, avenue des Célestins
CS 72678
Vichy Cedex France

03206 וישי, אוברן-רון-אלפ, צרפת