Prague Film Insitute

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

על בית הספר שלנו

אנחנו PFI, מכון הקולנוע של פראג - בית ספר לקולנוע עם היסטוריה ייחודית ואווירה משפחתית. במהלך לימודיהם ב PFI, התלמידים יצרו מספר סרטים סטודנט יוצא דופן ושיתפו פעולה על פרויקטים מקצועיים רבים הסרט.114424_pexels-photo-933964.jpeg

אולפני הסרטים

המכון שלנו מתגורר בפראג באולפן קולנוע עובד בפועל והוא בבעלות משותפת של שלושה האחים הפקה סרטים החברה. בית הספר הוא חצר משופצת בסגנון המאה ה -16, עם סטודיו חיצוני בגודל 7000 מ"ר, אשר שופץ לחלוטין ומותאם לצילומים.

במהלך הלימודים, תהיה לך גישה 26 אולפני באתר, סטודיו גדול greenscreen עבור אפקטים מיוחדים בית התומך השייך הגדולה מסוגה באירופה (המתמחה ריהוט היסטורי, תלבושות, נשק, שריון). יש לנו גם אוכל מאוד שימושי קייטרינג מתקנים, ארון בגדים עם שירות כביסה, איפור חדרי ההלבשה, וכן חדרים שקטים עבור עבודה הייצור ללא הפרעה עם הצוות שלך.

ניסיון מקצועי

הקולקטיב שלנו היה מעורב בהפקת מגוון רחב של סרטים בהוליווד. האיכות שלנו הוערכה, בין היתר, על ידי כוכבים כגון הית לדג'ר, ארנולד שוורצנגר ושון קונרי.

דוגמאות לסרטים ששיתפנו בהם כוללים: מבוכים ודרקונים, ג 'ואן דרק, חולית, נומד, סיפור Knight, Avalon, להב II, ילדי חולית, הליגה של ג' נטלמן יוצא דופן, ואן הלסינג, Hellboy, Doom 3, Narnia - הנסיך כספיאן, Die Papstin, הנרי הרביעי, אנונימי, Borgias, מוות שחור, עמודי כדור הארץ, העולם ללא סוף, שלושת המוסקטרים ועוד רבים.

האחריות שלנו ללמידה מעשית - זה אמיתי!

השותף הכללי של בית הספר, "האחים שלושת הסרט הפקה החברה", פועל כערבה של איכות הלימוד שלנו ואת האפקטיביות המעשית. שלושה אחים בפועל ייסדו את החברה בשנת 1991, ואולפנים אלו עמדו מאחורי מימושם של למעלה מ -85 סרטים עלילתיים, סרטים דוקומנטריים ודוקודראמות עבור חברות מקומיות ובינלאומיות כמו ה- BBC, היסטוריה וערוץ הגילוי, הטלוויזיה הצ'כית, ברנדוב, ZDF , ARD, ARTE ו Gruppe 5. עד עצם היום הזה, החברה נשארת חלק חשוב ואינטגרלי של הסרט תעשיית הטלוויזיה הן בצ'כיה והן בחו"ל.

למה ללמוד ב PFI?

הנה שבע סיבות מדוע סטודנטים בוחרים ללמוד במכון הסרט בפראג.

סצנות פעולה

הודות לשיתוף הפעולה ההדוק שלנו עם האיגוד הלוחם הצ'כי, PFI הוא בית הספר היחיד לייצור סרטים, שבו היכולת לצלם סצנות פעולה היא מרכיב בסיסי של המחקר. אנחנו נלמד אותך איך לירות בפועל סצנות פעולה בפועל, לא רק בתיאוריה.

ציוד חינם

תוכניות הקולנוע שלנו מעניקות לך גישה לציוד ולתקנים סטנדרטיים בתעשייה, כולל חדרי עריכה מאובזרים, אולפן מסך ירוק, מצלמות קצה, אחיזה, מזל"ט, בסיס, ציוד נייד ועוד.

FAMU מדריכים בפראג

איכות ויצירתיות של החינוך שלנו מובטחות על ידי מנוסים שלנו מנוסים פראג המורים ואנשי מקצוע הוענקו.

תעשיה ברשת

הפוך את מיטב הסרטים סטודנט שם בחוץ עם צוותים מנוסים בהפקת סרטים הוליווד. שלא כמו בבתי ספר אחרים לקולנוע, אנו מעודדים את תלמידינו לבנות קשרים עם השותפים המובילים שלנו בתעשייה.

מחקרים מותאמים

התנסה בגישה לימודית ייחודית דרך זמן אחד עד אחד עם המורה שלך בתוך סביבה דמוית משפחה במוסד שלנו בפראג.

משתלמת

דמי שלנו נמוכים יותר מ FAMU פראג שכר הלימוד. מחירים משתלמים וניסיון בתעשייה אמיתית עם הייצור הצ'כי המפורסם בעולם הופכים אותנו לאחד מבתי הספר הטובים ביותר לקולנוע באירופה. אנו מספקים ערך בתעשייה אמיתית עבור הכסף.

לימוד באנגלית

מחפש בית ספר אנגלי בפראג? כל התוכניות מועברות בלעדית באנגלית - סטודנטים בינלאומיים מתקבלים בברכה.111638_pexels-photo-126292.jpeg

מיקומים

פראג 5

כתובת
Prague Film Institute,
Hlubočepská 35/4

152 00 פראג 5, Hlavní město Praha, צ'כיה

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך