European Centre for Career Education

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

European Centre for Career Education מעניק חינוך מעשי במגוון תכניות קיץ ייחודיות בתחומי המשפט, עסקים בינלאומיים ואדריכלות. ל- ECCE שתי מטרות מרכזיות, לחנך תלמידים צעירים ומוכשרים על האופן שבו העולם המקצועי באמת עובד, ובמקביל מייצר הזדמנויות עסקיות לחברות בהן אנו שותפים.

תכניות הקיץ של ECCE מתאימות לסטודנטים ובוגרים באוניברסיטה שרוצים להרחיב את הידע שלהם ולצבור ניסיון רב יותר לפני תחילת הקריירה שלהם.

התוכנית נסובה סביב שני היבטי ליבה:

- שלושה שבועות של קורסים אינטנסיביים ממוקדים בקריירה ומדריכה על ידי מנהיגים ענפים ומוצלחים בתעשייה, בתוספת
- סטאז 'של ארבעה שבועות בחברה בתחומך בערים רבות באירופה הגדולות.

תוכניות קיץ

ECCEDU הוקמה כדי לספק פיתרון ארוך טווח לנטיות תיאורטיות יתר של חינוך אוניברסיטאי וייעוץ בקריירה. אנו מגשרים על הפער בין הידע האקדמי של הסטודנטים שלנו וניסיון החיים האמיתיים, על בסיס הרגליים העיוניות שאוניברסיטאות מספקות.

אנו מאמינים כי השילוב של ידע תיאורטי ומיומנויות מעשיות הוא תנאי הכרחי עבור התלמידים להצליח בתחומיהם העתידיים. תכניות הקיץ הארוכות שלנו בת חודשיים מתמקדות במשפטים, עסקים בינלאומיים ואדריכלות. התוכניות מורכבות משלושה שבועות של קורסים מעשיים אינטנסיביים וארבעה שבועות של סטאז 'באחת מ -250 החברות הבינלאומיות ברחבי אזור שנגן.

בשנים האחרונות תוכנית הקיץ של ECCE למשפטים הפכה לפרויקט החינוכי המשפטי הגדול ביותר בין אירופה לסין. בשנת 2019 קיבלנו יותר מ- 650 פניות מ- 50 מדינות בכל רחבי העולם וקבלנו בברכה כ -200 סטודנטים שהתקבלו לתכנית, בילו בקיץ יפה ומשמעותי בפראג.

הרצאות ומרצים

בעת תכנון וארגון התוכניות, אנו תמיד עוקבים אחר שני ערכי ליבה - ניסיון והשראה. בכל קיץ, במשך שלושה שבועות, אנו מלמדים את תלמידינו 30 נושאים מעשיים המגיעים לעיתים נדירות לתכניות לימודים אקדמיות. 30 הנושאים האלה נבחרים בקפידה כדי לוודא שהם נשארים רלוונטיים ומכוסים על ידי 30 אנשי מקצוע שונים הפעילים הנחשבים למומחים בתחומם. בין הדוברים שלנו הם ראדק Špicar (נשיא, Aspen Institute), לאוש דבוז'אק (ראש הדיגיטציה, Valeo), ואצלב Nekvapil (שותף מנהל, קשרי ממשל CEC), קלרה Sommerová (מייסד ומנהיג, (S) právně), מירוסלב צ'רני (רכזת המחלקה לקניין רוחני, ŠKODA AUTO, as), פטרה הרושקובה (מנהלת, תפעול גלובלי ת"א ב- Red Hat), פבלינה לוזנסקה (אסטרטגית עסקית וחדשנות, פראג 2FRESH) ורבים אחרים.

התמחות של ECCE

תכניות ECCEDU לא עוסקות רק בילוי בכיתה; די ההפך. לאחר שלושה שבועות של קורסים מעשיים אינטנסיביים, הסטודנטים שלנו מקבלים שינוי בשיפור ושיפור הידע הנרכש שלהם על ידי השתלמות של ארבעה שבועות באחת החברות המובילות בתחום המגזר.
אנו משתפים פעולה עם חברות כמו סימנס, UniCredit בנק, לגו, קוקה קולה; משרדי עורכי דין כמו DLA פייפר, קליפורד צ'אנס, לינקלטרים; ואולפנים כמו ג'סטיקו, וויילס אדריכלות וצ'פמן טיילור אדריכלים, כמו גם רבים אחרים, כדי לספק חוויות, מיומנויות וידע רב ערך.

כל השותפים שלנו מודעים היטב לפער העצום שבין חינוך מסורתי לסיטואציות בחיים האמיתיים; לכן הם הסכימו בשמחה להשתתף בהכנת התלמידים שלנו להיות מנהיגים עתידיים מצליחים ומומחים מוכרים היטב בתחומם.

קבלת פנים וסיום נהדר

באופן מסורתי, תכניות הקיץ שלנו נפתחות עם ערב גאלה מבורך לסטודנטים ECCEDU. אירוע זה מספק הזדמנות לפגוש אנשים מעוררי השראה, כמו מייסדים, עורכי דין ומנהלי חברות וכן לפגוש סטודנטים אחרים ב- ECCEDU.
במהלך תקופת ההרצאה של התוכנית צוות העובדים שלנו מארגן אירועים שונים של צוותי פיתוח עבור התלמידים כדי לעסוק בהם בפעילויות שונות בזמן הפנוי ולהכיר להם את התרבות האירופית. אנו מארגנים משחקי בריחה ומשחקי לייזר, או יוצאים לסיורים בפראג כדי לגלות מוצרים מסורתיים ולחנות מזכרות. טיולים ברחבי צ'כיה ומחוצה לה מאורגנים גם הם: בעבר סטודנטים נסעו לצ'סקי קרומלוב, קוטנה הורה, וינה וברלין.

תעודת ECCEDU ניתנת בסוף כל תוכנית במהלך טקס הענקת פרסים לא רשמי, בדרך כלל בצורה של אירוע ברביקיו בערב. בנוסף, חברות הסטאז 'מעניקות מכתבי המלצות או תעודות סטאז'.

מיקומים

פראג

כתובת
פראג, פראג, צ'כיה

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך