Instituto BME

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

Instituto BME הוא מרכז ההדרכה של תיקים ושווקים ספרדיים (BME), מפעיל השוק הרביעי באירופה. היא הוקמה בשנת 2005 והמשיכה בעבודות ההפצה שבוצעה מאז 1990 על ידי מכון MEFF, כהשתקפות בתחום גיבוש תהליך שילוב מערך שוקי ניירות הערך ומערכות פיצויים והסדר הקיימות בספרד.

במטרה לתרום לקידום התרבות הפיננסית, פעילות Instituto BME מבוססת על ארגון של שירותי הדרכה שונים הקשורים לשווקים הפיננסיים בכלל.

תשומת לב מיוחדת ראויה לכל אותם היבטים הקשורים ישירות למוצרי השווקים ופלטפורמות המסחר השונות המרכיבות את הבורסות והשווקים הספרדים (מניות, הכנסות קבועות ונגזרות) ומערכות הסליקה וההתנחלות שלהם, אך מבלי לשכוח היבטים חדשים אחרים של העולם הפיננסי כתוצאה מכך, מצד אחד של תהליך הגלובליזציה ומצד שני ההתקדמות המתמדת שחווה המגזר.

138523_BME2_p1.jpg

הצעת ההדרכה Instituto BME מנסה לספק את ההפצה המרבית של הידע של שווקים פיננסיים ומוצריה, תוך שימוש תמיד במתודולוגיה מעשית מאוד הנתמכת על ידי יישומי מחשב מתקדמים. לשם כך, יש לו משאבי אנוש ללא תחרות המורכבים מפרופסורי Instituto BME עצמם ומקבוצת אנשי המקצוע ב- BME המספקים ניסיון קו ראשון בתהליך הניהול של השווקים השונים. בנוסף, מומחים מתחומים אחרים במגזר הפיננסי כמו גם אנשי אקדמיה מאוניברסיטאות שונות משתפים פעולה באופן קבוע.

"הפצה מרבית בידע של שווקים פיננסיים"

תכניות ההכשרה של Instituto BME מכוונות לאנשי מקצוע במגזר הפיננסי וגופי הרגולציה שלו, משקיעים פרטיים, סטודנטים ובכלל, לכל המעוניינים להיכנס או להעמיק בעולם הפיננסים.

במסירת כל אחת מתוכניות ההדרכה שלה, Instituto BME מחדש את התחייבות האיכות עם לקוחותיו, לאחר שהשיג בשנת 1998 את תעודת רישום החברה וחודש בהתאם לתקן UNE-EN ISO 9001: 2015.

המתקנים שלנו

ארמון הבורסה

Instituto BME יש מיקום מועדף בפאלאציו דה לה בולסה שליד ציר התקשורת של קסטלנה. ממוקם בפלאזה דה לה ליטאדד, זהו אחד הבניינים הסמליים ביותר בבירה. הוא נפתח בשנת 1893 ושופץ בהזדמנויות שונות, כך שיש בו את כל ההתקדמות הטכנולוגית והגישה.

Instituto BME את פעילותו בארבע כיתות (עם קיבולת של כ- 40 איש כל אחת) המצוידות במחשבים, סימולטורים לשוק, מידע פיננסי בזמן אמת ואמצעי ההוראה הטכנולוגיים המתקדמים ביותר.

יתרה מזאת, מיקומה במטה הבורסה והשווקים הספרדים מאפשר Instituto BME ליהנות מיתרונות אחרים כמו גישה לספריה, לאולם ושירותים אחרים.

138524_BME5_p1.jpg

מחויבות איכותית

Instituto BME הקים, תיעד ויישם מערכת לניהול איכות שתעודת רישום החברה שלה הושגה בשנת 1998 וחודשה מדי שנה על פי תקן UNE-EN ISO 9001: 2015.

מדיניות האיכות Instituto BME קובעת כי:

את היוקרה וההנהגה של Instituto BME כמרכז אימונים ניתן להשיג רק אם כל אחד ואחד מהשירותים המתבצעים נועד להשיג שביעות רצון מלאה של הלקוחות.

אנו מבינים שלקוח מרוצה הוא לקוח אשר ציפיותיו הוגשו בזכות ההתחייבות Instituto BME האיכות Instituto BME .

האיכות הכוללת היא לדאוג לכל הפרטים שלוקח תהליך מתן השירות. בדיוק בגלל הטיפול המעודן בפרטים האלה, הפעילות של Instituto BME נבדלת מהמתחרים.

איכות מוחלטת זו באה לידי ביטוי ביעד הכולל של איכות אשר היישום שלה דורש שכל אנשי Instituto BME יפנימו לחלוטין את היקף כל הפעולות הכרוכות בכך. במציאות, יעד האיכות הכולל הוא לא רק מערך של צעדים המפותחים באופן מכני אלא גישה של הצוות המעוניין לרצות את הלקוח בכל עת. האיכות הכוללת מושגת על סמך תרומות בודדות קטנות.

מצד שני, מטרת האיכות הכוללת של Instituto BME מתייחסת גם לנושאים הבאים:

  • מהירות השינוי. הופעתם של צרכים חדשים שלא סיפקו לקוחותינו מאלצת Instituto BME לעדכן כל העת את השירותים ואת דרכם לספק.
  • השתתפות צוות כל אחד מהאנשים העובדים במכון Instituto BME מנסח, בהיקפו, את ההצעות והרעיונות שנחשבים בעיניהם כדי לשפר את איכות השירות ואת תהליך האספקה. היעילות נמדדת גם במונחים של עלות כלכלית נמוכה יותר וחיסכון בזמן.
  • היווצרות פנימית מתן שירות באיכות הגבוהה ביותר והכשרת כוח אדם עצמה קשורים קשר הדוק, ועל כן, Instituto BME רואה בפן זה נדבך בסיסי ביעד האיכות הכולל שלו.
  • הספקים ספקי מוצרים ושירותים חייבים לדבוק בגישה שלנו לאיכות ולכן להיות מעורבים בתוכנית השיפור המתמדת שלנו.
  • העדכון של יעד האיכות הכולל. בהתבסס על יוזמות צוות, הכרת דרישות הלקוחות והשוואה עם מיטב המתחרים, ההנהלה תגדיר מדי שנה את תחומי העדיפות עליהם יתמקדו, בהתאם ליעדים האסטרטגיים של Instituto BME .

בקיצור, יעד האיכות הכולל הוא תמיד בראש סדר העדיפויות הדורש מאמץ תמידי לשמור ולבדוק את ההתקדמות שלך.

מיקומים

מדריד

כתובת
Instituto BME
Palacio de la Bolsa
Plaza de la Lealtad, 1
28014

מדריד, קהילת מדריד, ספרד

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך