IEEF Instituto Español para la Educación y la Formación

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

מי אנחנו

IEEF נולד מתוך ההתלהבות ועבודתו של קרלוס לאזארו, אשר לאחר שהקדיש את עצמו להכשרה במשך שנים, החליט לפתח מתודולוגיה משלו המתמקדת בהשגת שתי המטרות העיקריות של כל תלמיד: להשיג למידה יעילה וגישה לעבודה טובה.

המכון הוא, בתחילה, פרויקט אישי.

אחרי כמעט 10 שנים מוקדש אך ורק הכשרה, המכון הספרדי לחינוך והדרכה יש שני מרכזי התייחסות במדריד. אחד באזור מרכז העיר (Avenida de América) ועוד ב Móstoles (Calle Villaamil) כי יש את מיטב אנשי מקצוע ומורים של כל המומחיות. כיום IEEF הוא מוסד מוכר ויוקרתי בתחום ההדרכה, הן באופן אישי והן מרחוק.

ההישג העיקרי של IEEF, ומכתב ההקדמה הטוב ביותר שלנו, הם התלמידים הממלאים את הקורסים שלנו ואת המסלול המקצועי הבא שלהם: האחוז הגבוה של התלמידים אשר מוצאים עבודה לאחר שלמדו ב- IEEF.

אנו שמחים על העתיד שלך. תן לנו לעזור לך להשיג את כל המטרות המקצועיות שלך.

109929_2.jpg

איך זה עובד?

סגל: הפרופסורים של IEEF הם אנשי מקצוע בעלי נסיון רב בתחומם, שעבדו על מה שהסטודנטים שלהם לומדים, ולכן הם מודעים היטב למה מקצוען צריך ללמוד. כמה מהם היו באקדמיה מאז הקמתה. המעורבות של צוות ההוראה היא אחד ממרכיבי ההצלחה של IEEF, מהשיעור הראשון ועד סיום ההתמחות, שכן הם אלה אשר מוצאים את היעדים הטובים ביותר לפרקטיקות של תלמידיהם.

סדר יום אטרקטיבי: האג'נדות השונות נוצרות על פי הנחיות ה- BOE (הרשמי של המדינה), כך שהן עומדות בתקנות המדינה, והן משלימות את ניסיונן של מורותיהן, אשר מוסיפות את אלה שלדעתן יהיו חשובות ביצועי עבודה זה עושה את התלמידים מתבקשים בין החברות הדורשות כוח אדם עבור פרקטיקות.

גמישות לוחות זמנים: לוחות זמנים גמישים מסייעים לתלמידים לארגן את זמנם ולעבור בקצב שלהם.

חומר תמיכה: בחומרי התמיכה האינטנסיבית של IEEF נעשה שימוש כדי להקל על הלמידה. לפיכך, לתלמידים יש גישה קטעי וידאו, קורס אנגלית משלימה, הכשרה בטכניקות לימוד, וכל מה שהם צריכים כדי להשלים את האימון שלהם.

השתתפות: חוגים מעודדים השתתפות, כך שהתלמידים אינם צופים בקורס, אלא חלק פעיל מתהליך הלמידה שלהם.

שיטות עבודה: IEEF מחפש כל הזמן את היעדים והחברות הטובים ביותר עבור נוהלי תלמידיו, תוך התחשבות בנסיבות המיוחדות של כל אדם, הקרבה, העבודה הנעשית עם התלמיד במרכז התרגול והאפשרויות לסיום שכרו

109926_3.jpg

הכנת קורסים ב- IEEF

קורס IEEF לוקח לפחות שנה מהיום שבו הוא מתחיל להתפתח עד שהוא הושק רשמית. הוא נוצר על פי הדרישות של משרד הממשלה הקשורות לכל קורס, והוא מורחב עם המידע כי הפרופסורים, מניסיונם המקצועי, רואה צורך עבור אנשי מקצוע בעתיד.

הוא כולל תיעוד תיעוד נרחב כמות חשובה של חומר אורקולי כדי להקל על הטמעת התוכן. עם קורסים אלה, ניתן לעבור את בחינות הסמכה הרשמי, וכמה קורסים מאושרים גם על ידי חואן קרלוס אני האוניברסיטה.

השיטות הן גם מכריעות, שכן מה שנלמד מוערך, מוכחת יכולת מקצועית, ובמקרים רבים זוהי הדרך הישירה להתקבל בסוף תקופת ההתמחות. המקום של פרקטיקות נבחר לקחת בחשבון את הצרכים של כל תלמיד, את הביקוש הקיים, ואת האפשרויות של שכירת.

109928_1.jpg

פעולה חברתית

IEEF עובד גם עם מהגרים ופליטים כדי לסייע להשתלבותם בארץ, הן בשפה והן באישור מקצועי של ידע, שבמקרים רבים הם כבר מביאים ממדינות המוצא שלהם.

109927_4.jpg

מיקומים

מדריד

כתובת
Avenida de América nº 8, 2º B 28028
מדריד, קהילת מדריד, ספרד

Móstoles

כתובת
Calle Villaamil, 78 28934
Móstoles, קהילת מדריד, ספרד