Escuela Unidad Editorial

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

בית הספר לעיתונאות ותקשורת של היחידה העריכתית הוא מרכז ההדרכה החשוב ביותר בספרד הקשור לקבוצה גדולה של היחידה לעריכת מדיה, הבעלים של מפעלי EL MUNDO, MARCA, EXPANSIÓN, TELVA ו- YO DONA.

בית הספר ליחידת העריכה, שנוסד באפריל 2011, השיג גיוון נרחב במוצרי ההדרכה שלו נכון לעכשיו וכיום הוא כולל 6 תכניות אמן ושני קורסים מומחים, כולם עם תואר אוניברסיטאי. הוא מציע גם קורסים ייעודיים, תכניות פיתוח מקצועי, סדנאות וכנסים לעיתונאות ותקשורת הקשורים קשר הדוק לכותרות העיקריות של הקבוצה.

מורי בית הספר הם אנשי מקצוע של היחידה העריכתית ומומחים רלוונטיים לתקשורת, שיווק, פרסום וטכנולוגיות חדשות.

בבית הספר של האיחוד האירופי, שבסיסו בלב החברה במדריד, היו יותר מ -1,800 סטודנטים, אנשי מקצוע, בוגרים אחרונים וסטודנטים אליהם מצטרפת תשוקה ברורה לתקשורת ועיתונות.

בחר בפורמט המתאים ביותר לנסיבותיך האישיות וההכשרה הקודמת שלך ללימוד טכניקות עיתונאיות או תקשורת מיוחדת.

למדו מה אתם אוהבים, עם המורים שתמיד רציתם להיות.

מה שאנחנו מציעים

ה- EscuelaUE מציע אימונים איכותיים, מתמחים מאוד וקרובים מאוד למציאות המקצועית של הרגע, שקועים ככל שיהיו, בחברת מדיה בעלת יוקרה רבה ושמצה ידועה בספרד. מורי בית הספר הם אנשי מקצוע של היחידה העריכתית ומומחים רלוונטיים לתקשורת, שיווק, פרסום וטכנולוגיות חדשות. בבית הספר של האיחוד האירופי, שבסיסו בלב החברה במדריד (ספרד), היו יותר מאלף סטודנטים, אנשי מקצוע, בוגרים אחרונים וסטודנטים אליהם מצטרפת תשוקה ברורה לתקשורת ועיתונות.

people, girls, womenStockSnap / Pixabay

תוכניות ביניים

התוכניות הבינוני-סמסטריות של בית הספר לעיתונאות ותקשורת של היחידה העריכה מתקיימות בחודשים דצמבר, ינואר, יוני ויולי. מדובר בהכשרה משלימה לזו שהתקבלה באוניברסיטה, עם תוכן והתמחות מעשיות גבוהה.

הערך הדיפרנציאלי שלנו טמון בעובדה של להיות תקשורת ו- TRAIN בתחומים אלה. בנוסף, יש לנו יתרון תחרותי חשוב מאוד, בהשוואה לבתי ספר אחרים לעיתונות ותקשורת מכיוון שיש לנו הצעת אימונים רחבה ומאוחדת מאוד, המבוססת על תוכניות המאסטר שלנו, שחלקם כבר חוגגים את המהדורה XIX שלהם.

תואר באוניברסיטה

בית הספר לעיתונאות ותקשורת של היחידה העריכתית משתף פעולה עם כמה אוניברסיטאות ספרדיות. למעשה, לכל תכניות המאסטר שלהם יש תואר אוניברסיטאי. בנוסף, תוכניות בין סמסטר מאושרות על ידי בית הספר לעיתונאות ותקשורת עצמה. כיום, EscuelaUE חתמה על הסכמי שיתוף פעולה עם האוניברסיטאות הבאות:

  • אוניברסיטת CEU-San Pablo
  • אוניברסיטת קרלוס השלישית במדריד
  • אוניברסיטת ריי חואן קרלוס

אוניברסיטאות LATAM

משימות אקדמיות בינלאומיות, תכנית בין-מערבית והכשרה עם הסמכה אירופאית לסטודנטים באמריקה הלטינית.

יותר מ 20% מתלמידי בית הספר לעיתונאות ותקשורת של היחידה העריכתית מגיעים מאמריקה הלטינית .

כיום יש לבית הספר הסכמים שנחתמו עם קרן קרוליינה, Fundación Beca de México ועם כמה מהאוניברסיטאות המרכזיות באמריקה הלטינית .

129106_Colaborado.jpg

למה מדריד?

מדריד היא עיר מרתקת, מלאה בפנאי, תרבות ואפשרויות עסקיות, הפתוחה 24 שעות ביממה, 365 יום בשנה. מדריד היא עיר מודרנית עם חברה דינמית שלא שכחה כיצד ליהנות מהחיים. תשתית טובה, כמו התחבורה הציבורית למופת, מספקת ניידות נוחה. מטרו מדריד היא אחת היעילות והמודרניות באירופה.

מדריד היא עיר עשירה בהיסטוריה. יש לו מרכז היסטורי המוערך ברחבי העולם. מדריד דה לוס אוסטראס, בריו דה לאס לטרס, קתדרלת אלמודנה, הארמון המלכותי או מוזיאונים כמו מוזיאון פראדו או ריינה סופיה שמושכים מיליוני מבקרים מדי שנה. אנחנו גם לא יכולים לשכוח את המסעדות הסמליות שלה, את התיאטראות שלה, את הקונצרטים, את התערוכות או את חללי החוץ, כמו הרטירו או השביל המהווים אטרקציה נוספת למבקרים.

היא נחשבת לעיר בטוחה, שמושכת אליה תיירים ואנשי מקצוע כאחד, היא המרכז הפוליטי והפיננסי של המדינה. העיר שופעת חיים ובידור.

מיקומים

מדריד

כתובת
Avenida San Luis, 25
28033 מדריד, קהילת מדריד, ספרד

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך