Barcelona Flight School

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

ב הספר לטיסה ברצלונהאנו שואפים לספק לסטודנטים שלנו עם אימון האיכות הטובה ביותר אפשרי, שכן זה יעשה את ההבדל בין הצלחה לכישלון בהמשך הקריירה שלהם. איירליינס תמיד לחפש את מועמדי מיטב מטפלים, וכן יבדוק ומעריכי סטנדרטי ידע טיסה בפועל בנו, יורה לפני commiting על שוכרים חדשים.

זו הסיבה שאנחנו לוקחים חינוך והכשרה שלך מאוד ברצינות, יהיה להכין אותך לא רק כדי לעבור את הבחינות, ביקורות טיסה, אלא לתת לך להשיג רמה מצוינות מספיק גבוהה כדי לוודא שיש לך את ההזדמנויות מקסימלית כשמדובר החלת עבודת קו.

ההדרכה שלנו תוכניות ההכשרה שלנו מוסמכות תחת סוכנות לבטיחות תעופה אירופאית (EASA) לתקנות במשרת FCL, ו נועדו לסייע לטייסי התלמיד שלנו כדי להשיג את מטרות למידה הנדרשות חוויית טיסה ב טווח הזמן המינימאלי הדרוש, תוך מיקסום הזדמנויות העסיקו עם חברות התעופה.

הספר לטיסה ברצלונה מאושר על-ידי נציג EASA הספרדי, Aérea Seguridad Agencia Estatal דה (AESA), כארגון הדרכה תעופה (ATO) עם מספר E-ATO-037.

המשאבים שלנו

הספר לטיסת ברצלונה רחוק ידי המפעיל הגדול ביותר ב Sabadell תעופה, העסקי הטבעי של ברצלונה תעופת התעופה הכללית, ולגמרי פועל La Cerdanya תעופה, ניהול יעיל במתן שירותי תעופה לבסיס האקדמיה אלא גם מספר רב של מטוסים חולפים שמגיעים כדי ליהנות מנוף הנוף המדהים על המיקום ועל סביבתה.

עם צי גדול של יותר מ -40 מטוסים, רובם מצוידים דיגיטלי זכוכית הטייס, וחנות אחזקה ותיקון משלנו, האימונים שלך מוטלת הבטיח איתנו. המדריכים המקצועיים מאוד מנוסים שלנו תיאורטית טיסה תמיד יעזרו לך להתקדם בתכנית החינוך שלך.

הספר לטיסת ברצלונה גם הוא חלק מרכז התעופה ברצלונה, בו ניתן לעסוק בפעילויות אווירונאוטיקה אחרות כמו טיסת aerobatic, רחיפה ו Ultraligths.

מיקום שלנו נהנה לחיות בברצלונה, אחת הערים הכי מדהימה בעולם, בזמן שאתה לומד. עבודה קשה כדי להרוויח הקריירה העתידית שלך כטייס לא אומר שאתה לא יכול לקחת פסק זמן כדי ליהנות מהחופים או תיאטראות על עיר הבירה התוססת של קטלוניה. למעשה, אין עוד עיר בעולם יכולה להציע שילוב כזה של תנאי טיסת נוחות עבור התלמיד:

מזג אוויר מדהים - תטוס יותר ימים תחבורה ותקשורת טובה - עבור הסטודנטים הבינלאומיים יחס בינלאומי, גלובלי - תרגיש בבית פיין תרבות, משקפיים וגסטרונומיה - לקחת פסק זמן מעל איכות החיים ממוצעת - להתמקד אימונים שלך

ההיסטוריה שלנו הספר לטיסה ברצלונה, חלוץ לקורס טייס בספרד, מתן הכשרה התעופה מאז 1.953. מאז התחילה מאוד שלה, ספרתי כשיר יותר מ 4.000 טייסים פעילים בכל העת לקידום כל הסוג של בקורס טיס, בין אם הם לקורס טיס ab-initio או לאימונים חוזרים ומיומנויות.

אנחנו מוכרים כיום על ידי EASA כקובץ ATO (ארגון הדרכה תעופה) עם מספר E-ATO-037. מאז 15 ספטמבר, 2011 אקדמית התעופה שלנו היא מוכרת על ידי EASA כארגון הדרכה עבור שני מודולים משולבים נסיעות תחבורת פיילוט ATPL (א) קורסים. מאז 14 יולי, 2011 אנו מוסמכים לאמן טייסים עתידיים לקראת CPL רישיון הטייס המסחרי מודולרי (א) מאז 13 אוגוסט 2010, נבטל מורשים להקנות הכשרת Crew בקתה. מאז 10 דצמבר 2009 אנחנו גם TRTO-H (ארגון הדרכת דירוג סוג) לאשר מועמדים לקראת מודל רובינסון מסוקי דירוגי סוג R22 ו R44. מאז 14 אפריל 2009 אנחנו הוסמכנו כבית ספר טיסה ממרכז הטיסות עבור Ultralights. מאז 7 Nov 2001 יש לנו גם הוכרו על ידי EASA כקובץ (ארגון הדרכת טיסה) FTO עם המספר E-FTO-020 מורשים להנחיל ספר קרקע וכשרת טיסה למועמדי הכשרה לקראת PPL (A) רישיונות וקורסים מודולרית להשיג את IR דירוג Instrument (א) ו Multiengine דירוג ME (א), על פי התקנות 1.055 JAR-FCL. מאז 20 פברואר, 1999 יש לנו כבר מוסמכים כבית ספר טיסה ממרכז טיסות דאונים בבסיס שלנו בלה Cerdanya Aerodrome. מאז 10 נובמבר, 1.953 אנו מוסמכים על ידי כמרכז הדרכה עבור טייס פרטי מטוסים (PPL-A) אימון, טייס פרטי מסוק (PPL-H) הכשרת הכשרת טייסי גלשן.

אין ספר אחד אחרים בספרד יש את אותה חווית אימון טייסים בעתיד מאשר הספר לטיסה לברצלונה. עובדה זו, יחד עם מזג אוויר חריגי צוות מעולה מטוסי צי ומדריך, עושה ספר הברירה הטבעית עבור התלמיד הרציני.

מיקומים

ברצלונה

Euro Flight Support S.L.

כתובת
Barcelona Flight School,
Aeroport de Sabadell,
Sabadell

08290 ברצלונה, קטלוניה, ספרד
טלפון
+34 935 32 38 58