ACC Aviation Career Center

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

הסיבות העיקריות מדוע לבחור מרכז טיסה קריירה כשותף האימון שלך

מדריכים: מדריכים מנוסים של חברת התעופה מספקים לכם את מלוא קו הטיסה ואת ההכשרה התיאורטית

AIRPORT: הדרכה על שדה התעופה הבינלאומי, מספק לך חוויות יקרות עבור הקריירה העתידית כמו טייס התעופה

הכשרה: אימון ממוקד בכיוון התעופה, שיפור ספינות-אוויר ושימוש בטכנולוגיות הדרכה מקוונות מודרניות

בטיחות: עם תיעוד בטיחותי מושלם, בטיחות היא לא רק סיסמא עבורנו, זו דרך לחשוב ולעשות

לוקיישן: ממוקם בלב אירופה, עם חיבורים לכל אירופה תוך פחות משעתיים

נמל תעופה

נמל התעופה מריבור (Maribor Airport), הנמצא בקרבת A1 וממוקם ממש ליד הכביש המהיר A4, נגיש בקלות באמצעות כביש, רכבת או אוטובוס. ערים אחרות ליד שדה התעופה הן: Ljubljana (120 ק"מ), גראץ (77 ק"מ) ו זאגרב (107 ק"מ) משם. זה גם נגיש על ידי רכבת מכל הכיוונים.

בשנת 2005 שודרגו מערכת הנחיתה של מכשיר ה- CAT CAT I ותחנת שנאי ההפצה, ושדה התעופה הוגש מאוחר יותר עם טיסות מתוזמנות של "רוח סלובנית", זרוע של "שטייריאן ספיריט", שהציעה טיסות מתוזמנות לפריז ולזלצבורג.

המסוף החדש של נמל התעופה נפתח בשנת 2012 עם קיבולת הוא לפחות 600,000 פאקס / שנה בשנת 2013 המסוף הישן הישן שופץ גם. בקרת התנועה האווירית (ATC) היא שירות המסופק על ידי בקרים קרקעיים המכוונים מטוסים על הקרקע ובאמצעות מרחב אווירי מבוקר, ויכולים לספק שירותי ייעוץ למטוסים במרחב האווירי הלא מבוקר. המטרה העיקרית של ATC בעולם היא למנוע התנגשויות, לארגן ולזרז את זרימת התנועה, ולספק מידע ותמיכה אחרת לטייסים. ספקית שירותי בקרת התעבורה האווירית בסלובניה היא חברת התעופה הסלובנית לשירותי ניווט או של סלובניה, עם הסמכה של חברת Sky Europe, המספקת שירותי ניווט אוויר בטוחים, גמישים ואיכותיים ביותר במרחב האווירי של סלובניה. השגת, הבטחת ושיפור מתמיד של רמות הבטיחות המוגדרות.

התלמידים בסביבה כזו פועלים הרבה יותר יעיל עם התקדמות הלמידה שלהם, ולקבל מאומץ היטב למצב התנועה והתנהגות בסביבה כזו, במהלך כל המודולים הטיסה, להיות טייסים תחרותי, מוצלח ובטוח.

נמלי תעופה ונמלי תעופה

ההכשרה ניתנת בלב האיחוד האירופי, עם סביבה צפופה במיוחד ואפשרויות לטיסה אופטימלית הטיסה, מן הרי האלפים, עד הים התיכון. כל שדות התעופה נמצאים בשימוש גם על ידי בית הספר לטיסה שלנו לאימון פיילוט מורחב. מיקום האימון מייצג סביבה אידיאלית עבור התלמיד, כאשר הוא לומד ניווט ויזואלי מדויק ואינסטרומנטלי בסוגים שונים של מרחבי אווירי וציוני דרך.

בסלובניה ישנם שלושה שדות תעופה בינלאומיים גדולים. הם מצוידים עם סוגים שונים של ציוד, הכנת הטייס סטודנט להכיר את כל הסוגים האלה, כי הוא יכול לפגוש מאוחר יותר בתפקידו בפועל תפקיד כמו טייס המשנה או קפטן. כל שדות התעופה יש דיוק (ILS) ועזרים שאינם דיוק (VOR-DME, NDB-Locator, וכו ') מערכות גישה זמין לאימון באיכות גבוהה IR (דירוג מכשיר).

רוב החלק הגדול ביותר של סלובניה של המרחב האווירי מסווג כמו Class E, עד 7.500 רגל, כלומר טיסה חינם כמעט לכל טיסות אימון חזותי. התלמידים יכולים לבחור בין 15 שדות תעופה שונים, בהם 13 מהם ללא תשלום עבור כל נחיתות ועזיבות. שדות התעופה מרוצפים (יש מסלולי אספלט) ודשא שדות תעופה. התלמידים משתמשים בשניהם כדי ללמוד את ההבדלים בטכניקות הנחיתה.

הכרזה על הטיסה היא משימה קלה מאוד - כל תוכניות הטיסה מוגשות באמצעות האינטרנט דקות. 30 דקות לפני הטיסה ואין ניירת או אישור אחרים הנדרשים על ידי המדינה, על אימון טיסה ללא הגבלה ומימוש תוכנית הלימודים.

בסיס בית התעופה של תעופה קריירה מרכז ממוקם נמל התעופה הבינלאומי מריבור (אדוורד רוסיאן). נמל התעופה מריבור (Maribor Airport), הנמצא בקרבת A1 וממוקם ממש ליד הכביש המהיר A4, נגיש בקלות באמצעות כביש, רכבת או אוטובוס. ערים אחרות ליד שדה התעופה הן: Ljubljana (120 ק"מ), גראץ (77 ק"מ) ו זאגרב (107 ק"מ) משם. זה גם נגיש על ידי רכבת מכל הכיוונים.

בשנת 2005 שודרגו מערכת הנחיתה של מכשיר ה- CAT CAT I ותחנת שנאי ההפצה, ושדה התעופה הוגש מאוחר יותר עם טיסות מתוזמנות של "רוח סלובנית", זרוע של "שטייריאן ספיריט", שהציעה טיסות מתוזמנות לפריז ולזלצבורג.

המסוף החדש של נמל התעופה נפתח בשנת 2012 עם קיבולת הוא לפחות 600,000 פאקס / שנה בשנת 2013 המסוף הישן שופץ גם. בקרת התנועה האווירית (ATC) היא שירות המסופק על ידי בקרים קרקעיים המכוונים מטוסים על הקרקע ובאמצעות מרחב אווירי מבוקר, ויכולים לספק שירותי ייעוץ למטוסים במרחב האווירי הלא מבוקר. המטרה העיקרית של ATC בעולם היא למנוע התנגשויות, לארגן ולזרז את זרימת התנועה, ולספק מידע ותמיכה אחרת לטייסים. ספקית שירותי בקרת התעבורה האווירית בסלובניה היא חברת התעופה הסלובנית לשירותי ניווט או של סלובניה, עם הסמכה של חברת Sky Europe, המספקת שירותי ניווט אוויר בטוחים, גמישים ואיכותיים ביותר במרחב האווירי של סלובניה. השגת, הבטחת ושיפור מתמיד של רמות הבטיחות המוגדרות.

בקרת התנועה האווירית (ATC) היא שירות המסופק על ידי בקרים קרקעיים המכוונים מטוסים על הקרקע ובאמצעות מרחב אווירי מבוקר, ויכולים לספק שירותי ייעוץ למטוסים במרחב האווירי הלא מבוקר. המטרה העיקרית של ATC בעולם היא למנוע התנגשויות, לארגן ולזרז את זרימת התנועה, ולספק מידע ותמיכה אחרת לטייסים. ספקית שירותי בקרת התעבורה האווירית בסלובניה היא חברת התעופה הסלובנית לשירותי ניווט או של סלובניה, עם הסמכה של חברת Sky Europe, המספקת שירותי ניווט אוויר בטוחים, גמישים ואיכותיים ביותר במרחב האווירי של סלובניה. השגת, הבטחת ושיפור מתמיד של רמות הבטיחות המוגדרות.

התלמידים בסביבה כזו פועלים הרבה יותר יעיל עם התקדמות הלמידה שלהם, ולהתאים היטב למצב התנועה והתנהגות בסביבה כזו, במהלך כל המודולים הטיסה, הופכים טייסים comptititive, מוצלח ובטוח.

איקס

מיקומים

מריבור

כתובת
Letališče Edvarda Rusjana Maribor (MBX)
מריבור, היחידה המינהלית מריבור, סלובניה