קרא את התיאור הרשמי

על שערי

Exchange Wanderlust הוקמה בשנת 2014, עם הזדמנויות שמשלבות נסיעות חינוכיות, התנדבות, למידה מנדרינית, טיפול בילדים ושיעורי אנגלית יחד לצעירים מעבר לים. זוהי דרך נהדרת לחוות את סין במגע אותנטי על ידי שהות אצל משפחות מארחות סיניות.

The Englishword loan "wanderlust" תאריכי לאחור כמו במזרח התיכון גבוהה. נדודים משקף דחף עז להתפתחות עצמית על ידי חווה את הבלתי ידוע, להתמודד עם אתגרים לא צפויים, להכיר תרבויות לא מוכרים, אורח חיים והתנהגויות.

אנו מספקים לתלמידים חוויות תרבותיות אותנטיות איכותיות, במטרה לגשר על הפער התרבותי, לסייע למשתתפים לפתח את המודעות העצמית ואת היכולות הבין-תרבותיות להיות משתתפים פעילים בעולם.

אנו מאמינים כי היכרות עם תרבות אחרת עם אזור הנוחות שלך דחף גורם לנו אנשים פרטיים גלובוס עם חזון רחב, הקלה, גמישות והבנה טובה יותר של עצמנו.

118755_PekingOperaPic1Goabroad.jpg

המשימה שלנו

Wanderlust Exchange מעודדת חקר מודעות עצמית והתפתחות אישית על ידי מתן אפשרות למשתתפים הזדמנויות:

1. התנסו בלא נודע

2. התמודד עם אתגרים בלתי צפויים

3. היכרות עם תרבויות חדשות, אורחות חיים והתנהגויות

Wanderlust Exchange מתמחה ביצירת חוויות תרבותיות אותנטיות באמצעות מספר תכניות חילופי דברים במטרה לגשר על חלוקת התרבות ולעזור למשתתפים לפתח הבנה חוצה תרבויות שיאפשרו להם להיות אזרחים גלובליים בעולם.

פרוגרמות מוצגות

118756_3.PNG

קרא עוד על התוכניות שלנו כאן .

הערכים שלנו

 • יושרה
 • יְצִירָתִיוּת
 • הכרת תודה
 • סַקרָנוּת
 • כֵּיף

למה שערי נדודים?

 • אנו דואגים לך שיש לך חוויה נהדרת במהלך השהות שלך בסין, ולכן אנו מסודרים המשפחות המארחות בדיסקרטיות
 • אנו מספקים קורס אוריינטציה שימושי עם ההגעה
 • אנו מקיימים פעילויות תרבות שונות עבורך כדי להמשיך ולחקור את התרבות הסינית
 • נשמח לראות אותך צומח באמצעות ניסיון כזה
 • נשמח להיות המדריך במהלך ההרפתקה בחיים שלך בסין
 • אנחנו כאן כדי "להוקיר את האכפתיות שלך

118758_35.PNG

התוכניות מועברות ב:
 • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורס

Wanderlust Exchange China

Wanderlust Exchange מספק לסטודנטים הזדמנויות המשלבות נסיעות חינוכיות, לימוד מנדרינית, טיפול בילדים ושיעורי אנגלית. זהו סיכוי גדול עבור צעירים בחו"ל לחוות את סין עם מגע או ... [+]

Wanderlust Au זוג סין התוכנית

Wanderlust Exchange מספק לסטודנטים הזדמנויות המשלבות נסיעות חינוכיות, לימוד מנדרינית, טיפול בילדים ושיעורי אנגלית. זהו סיכוי גדול עבור צעירים בחו"ל לחוות את סין עם מגע אותנטי על ידי שהייה עם משפחות המארח הסיני.

Au Pair סין סקירה כללית על התוכנית

מיקומים של משפחות המארח: בעיקר בשנחאי (יש לנו משפחות מארח בערים גדולות אחרות, כולל בייג 'ינג, צ' ונגצ ', Hangzhou, טיאן ג' ין וכו ').

מ... [-]
הרפובליקה העממית של סין שנחאי
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
3 - 12 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Wanderlust Exchange China

פרויקט זה נותן לך את ההזדמנות כדי להיות כיף לעזור לילדים הסינים ללמוד טניס, תוך בחינת אחת הערים המצליחות ביותר המודרני בסין - שנחאי. בתור עוזר מאמן טניס, אתה תהיה ללמד טנ ... [+]

טניס המאמן התמחותסקירה כוללת

פרויקט זה נותן לך את ההזדמנות כדי להיות כיף לעזור לילדים הסינים ללמוד טניס, תוך בחינת אחת הערים המצליחות ביותר המודרני בסין - שנחאי. בתור עוזר מאמן טניס, אתה תהיה ללמד טניס לילדים בעיקר בגילאי 4-10 שנים.

מיקום: שנגחאי, סיןזמן התחלה: 1 ביולימשך שהייה: 2-3 חודשיםהגעה לשדה התעופה: נמל התעופה פודונג בשנחאיהמבקשים דרישות:בן 18-35300 שעות של משחק טניס ניסיוןיש טיפול ב... [-]
הרפובליקה העממית של סין שנחאי
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
2 - 3 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Wanderlust Exchange China

Wanderlust התנדבות תוכנית נותן לך הזדמנות לעשות את ההבדל שבו הוא נחוץ ביותר, כאשר יש לך הזדמנות לחקור את אחת הערים המודרניסטי ההומה ביותר בסין - שנחאי. אתה תשהה בבית יתומ ... [+]

תוכנית התנדבות

Wanderlust התנדבות תוכנית נותן לך הזדמנות לעשות את ההבדל שבו הוא נחוץ ביותר, כאשר יש לך הזדמנות לחקור את אחת הערים המודרניסטי ההומה ביותר בסין - שנחאי. אתה תשהה בבית יתומים הממוקם בבית חולים לילדים, שם נשלחים היתומים הפצועים קשה לטיפול רפואי טוב יותר. ילדים אלה מגיעים מבית היתומים האחרים באזורים הכפריים של סין ועם האהבה שלך ואת הטיפול אתה יכול לעזור להם דרך ההתאוששות שלהם.

סקירה כוללת:... [-]
הרפובליקה העממית של סין שנחאי
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
2 - 24 שבועות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
כתובת
2nd Floor, No.588, East Yan'an Road
200002 שנחאי, שנחאי, הרפובליקה העממית של סין