קרא את התיאור הרשמי

Tianjin International Chinese College (TICC) הוא מוסד בשפה הסינית מוכר על ידי ועדת החינוך העירוני של טיאנג' ין. המכללה מציעה תוכניות שפה סינית ונושאים ויזה (X1 / X2) לסטודנטים ברחבי העולם.

המכללה שלנו כרגע יש שני קמפוסים בהתאמה מכסה את השטח הכולל של יותר מ -10 אלף מטרים רבועים עם מתקנים מושלמת, כגון אולם התערוכה התרבות הסינית, בכיתה רב תפקודית, בכיתה האמנות וכן הלאה. מלבד קורסים אקדמיים, TICC מזמין אמנים ללמד שיעורים תרבות סינית כגון מוסיקה סינית, קונגפו, אופרה בייג 'ין, קליגרפיה סינית, נייר חיתוך, ו Guqin. התלמידים יכולים ללמוד את השפה הסינית, כמו גם את התרבות המסורתית בעת ובעונה אחת.

TICC עושה מאמץ גדול בהקמת צוות של צוות ההוראה. המורים שלנו חייבים להיות מאושרים על ידי Hanban. רוב המורים שלנו יש תואר שני ומעלה. 80% מהמורים שלנו היו בעלי ניסיון בהוראה בחו"ל, בעוד ש -87% מהם כתבו ספרי לימוד כמו "ספרי לימוד חדשים של מנדרינית".

בחמש השנים האחרונות לימדנו כמעט 10,000 תלמידים מיותר מ -30 מדינות, כמו אמריקה, רוסיה, קנדה, איטליה, בריטניה, קוריאה, תאילנד, וייטנאם, קמבודיה ועוד.

כתובת: רח 'יען 116, מחוז ננקאי, טיאנג' ין
תל. (86) 22-27623035
דוא"ל: admissions@ticc.net.cn

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית
  • סִינִית

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורס

Tianjin International Chinese College

תוכנית השפה הסינית מיועדת לסטודנטים שמוכנים ללמוד סינית. כאשר התלמידים מצטרפים לראשונה לתוכנית, הם יוכנסו לשיעורים שונים בהתבסס על התוצאה של מבחן המיקום. עם השלמת התוכנית ... [+]

תוכנית השפה הסינית מיועדת לסטודנטים שמוכנים ללמוד סינית. כאשר התלמידים מצטרפים לראשונה לתוכנית, הם יוכנסו לשיעורים שונים בהתבסס על התוצאה של מבחן המיקום. עם השלמת התוכנית, הלומדים יהיה מאוד לשפר את המיומנות הסינית שלהם, לנצל את התקשורת הסינית בתקשורת היומי להניח בסיס גדול עבור בדיקות מיומנות כגון Hanyu Shuiping Kaoshi (HSK) ו Hanyu Kouyu Shuiping Ceshi (HKC).

הבוגרים שלנו יכול גם לבחור ליישם את האוניברסיטאות הסינית למחקר נוסף. בשנים האחרונות, הבוגרים שלנו מתקבלים לאוניברסיטאות סיניות יוקרתיות ומכללות מקצועיות בגלל הסינית שלהם שוטפת ציונים מצויינים של HSK ו HKC.... [-]

הרפובליקה העממית של סין Nankai
הרשמה פתוחה
אנגלית,סִינִית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
כתובת
116 Ya’an Street Nankai District
300000 Nankai, Tianjin, הרפובליקה העממית של סין
Website
טלפון
+86 22-27623035