China Study Abroad

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

ללמוד בסין עם CSA

China Study Abroad היא חברה מקיפה, במחיר סביר, מוכווני שירות המציע תוכניות שפה באוניברסיטאות בסין בכל רחבי סין. אנו גאים על שמירה על עלויות שלנו למטה כדי להמשיך ללמוד בחו"ל בסין פתוח לאנשים רבים ככל האפשר. במקביל לספק את כל התמיכה הנדרשת צורך ללמוד בחו"ל בסין.

China Study Abroad מציעה גישה קלה לתוכניות שפה, להשכלה גבוהה והזדמנויות בסין באמצעות:

  1. ייעוץ חינם ומידע על כל תוכנית באוניברסיטה בסין
  2. עזור להוציא אותך לסין, כולל ייעוץ כללי ועזרה באשרות
  3. עזור לך להגיע למצב של התייצבות כשאתה מגיע
  4. לעזור לך למקסם את הזמן שלך בסין, כך שתוכל לנצל את מלוא היתרונות של החוויה

איך עושים את זה?

ייעוץ חינם - שאל אותנו על ערים, אוניברסיטאות, קורסים זמין, החיים בסין. אנו ניתן לך את כל המידע הדרוש לך. בחינם.

להגיע לסין - אם אתה צריך קצת עזרה עם הניירת כדי לקבל על התוכנית שאתה רוצה, אנחנו נעזור. זה כולל השלמת הבקשה שלך, איסוף את המסמכים הנדרשים הודאה / מסמכי ויזה מן האוניברסיטה, יש להם couriered בחזרה אליך, וכן כדי לקבל את האשרה שלך (במדינות נבחרות). אנחנו נעשה את כל זה עבור $ 150, הכולל את דמי הבקשה לאוניברסיטה ואת דמי משלוח של מסמכים!

קבל התיישבו ב - אנו מאמינים כי מהר לך להתיישב, ככל שאתה תצא ניסיון שלך בסין. שלא כמו בכמה מדינות, סין לוקחת קצת להתרגל, ואנחנו כאן כדי לעזור עם זה. היציאה לסין בעצמך היא בהחלט הרפתקה, אבל זה יכול גם לקחת חודשים כדי להבין את כל זה. אנו נעזור לך להאיץ את התהליך כך שתקבל יותר מהניסיון שלך. עם מתכנן התוכנית להתאמה אישית שלנו, הכל הוא פשוט מאוד. אתה נרשם מה שאתה רוצה, שום דבר אחר, לא יותר, לא פחות. זה יכול להיות קצת כמו איסוף התעופה או לכלול לינה או מורה פרטי שפה או שלנו 24/7 CSA סיוע החבילה .

מקסם את הזמן שלך בסין - אנחנו עושים זאת על ידי מתן כמה דברים נוספים בצד זה יוסיף באמת את החוויה שלך כאן. התנדבות, התמחות, נסיעה או הוראה, יש לנו שפע של אפשרויות זמינות עבורך. לא רק שהם יהיו כיף ומאתגר, אבל הם גם להוסיף באופן משמעותי את קורות החיים שלך. סוגים אלה של הזדמנויות נוספות קשה לארגן את עצמך ובעוד אתה עסוק להתיישב, בסופי שבוע יעופו על ידי. אנחנו לא יכולים להדגיש מספיק עד כמה חשובים אלה אפשרויות נוספות על הזמן שלך בסין.

מוכן להתחיל את ההרפתקה שלך בסין? תן לנו להתקשר, סקייפ ( info- chinastudyabroad ) או ירידה לנו דוא"ל בכתובת info@chinastudyabroad.org ויחד נתכנן את הטיול המושלם שלך לסין!

עשר סיבות עיקריות ללמוד בסין:

1. השפה, כמובן!

אין דבר יעיל כמו ללמוד שפה בארץ זה בא - במיוחד אם יותר ממיליארד אנשים חיים במדינה הזאת! היית הולך לצרפת ללמוד צרפתית, איטליה ללמוד איטלקית, יפן ללמוד יפנית ... אז ללמוד סינית בסין היא בחירה טבעית. על ידי לימוד בסין אתה יכול להשתמש במה שאתה לומד מן הכיתות שלך ואת אחד על אחד tutoring מיד; להזמין אוכל במסעדה, להתמקח בשוק המקומי, לשוחח עם נהגי מוניות, ואפילו כדי ליצור חברים חדשים. אחרי הכל, כאשר יותר מחמישית מאוכלוסיית העולם מדברת בצורה כלשהי של סינית, סביר להניח שתפגוש אחת מהן במוקדם או במאוחר!

2. ההיסטוריה.

מדינה כמו אוכלוסין כמו סין לא נהיה כל כך גדול בן לילה - זה לקח הרבה זמן רב. הדוגמאות המוקדמות ביותר של ההיסטוריה הסינית הכתובה תאריך חזרה 1600 לפנה"ס, אם כי הסיפורים מתייחסים לאירועים המתרחשים עד 4200 שנים! מאז, סין עברה אפיזודות של התרחבות והתכווצות, של מלחמה ושלום, של עוני ושגשוג, של פלישה ומרד, של איחוד וסכסוכים אזרחיים, של מדינות אימפריות ומדינות לוחמות. אפילו השושלות האימפריאליות של הפולשים הזרים, כמו המונגולים ומנצ'וס, כיבדו את ההיסטוריה הארוכה של אדמתם הכבושה - שניהם נטמעו בתרבות הסינית, במקום לכפות את עצמם על העם. כפי שאתה ללמוד מנדרין בסין תוכלו גם לטבול את עצמך בהיסטוריה עשירה ומרתקת, אשר לעולם לא נכשל לרתק מבקרים.

3. האוכל.

לפני שתבוא ללמוד בסין אתה בטח יש דגימה שפע של אוכל סיני בארץ הבית שלך, אבל יש כל כך הרבה יותר למטבח הסיני מאשר כדורי בשר חזיר מתוק וחמוץ עוף של Tso! למעשה, יש מגוון רחב של טעמים וטעמים בסין, כי זה די קשה להגדיר סגנון יחיד של מזון "סיני". מן האוכל הקנטונזי המתקתק והמתקתק בגואנג-דונג ועד לעסיסנות חסרת התחושה של המטבח של סיצ'ואן, ומתוך זנים רבים של כופתאות באוניות קיטור במבוק מעופפות אל האלגנטיות של ברווז הצלוי הקלאסי של בייג'ינג, אתה חייב לגלות משהו כדי לשמח את הטעמים!

4. התרבות.

כפי שאתה יכול לדמיין, ציוויליזציה של מעל 4000 שנים פיתחה תרבות עשירה מדי לתאר בכמה מילים ... אבל בואו ננסה את זה: קונפוציאניזם, טאואיזם ובודהיזם. מנדרינית וקנטונזית. קונג פו וטאי צ'י. נזירי שאולין ומקדשים בודהיסטים. ג'ט לי וג'קי צ'אן. גונג לי וג'אנג זיי. חן קאיג וג'אנג יימאו. נמר, דרקון נסתר. פרידה פילגש שלי. אומנות המלחמה, מאת סון צו. פנג שואי. יין ויאנג. לוח השנה הירחי. פסטיבל ראש השנה הסיני והאביב. פסטיבל סירות הדרקון /. פסטיבל אמצע הסתיו ועוגות הירח. גלגל המזלות הסיני. הדרקון ועוף החול. פורצלן וקליגרפיה. מינג אגרטלים, קישוטים ירקן וגלימה משי. לוחמי טרקוטה ופסלים בודהיסטים. אופרה סינית. Zithers, כידונים, תופים גונגים ... רק שם כמה.

5. האנשים.

אם פגשתי אנשים סינים בעבר, רוב הסיכויים שפגשת מישהו מהקבוצה האתנית הסינית של האן. עם יותר מ -1.2 מיליארד בני אדם בסין, טייוואן והונג קונג, בנוסף לגולה של למעלה מ -40 מיליון נוספים ברחבי העולם, הסינים ההאנים הם הקבוצה האתנית הגדולה ביותר בעולם. אבל אוכלוסיית סין כוללת גם 55 מיעוטים אתניים שונים, מהמאנצ'ו של שושלת צ'ינג לאנשי הוי של דרך המשי, מן האויגים של מרכז אסיה ועד צאצאי מונגול של ג'ינגיס חאן, שלכל אחד מהם יש היסטוריה ותרבות משלהם . למד סינית בסין תהיה לך הזדמנות לפגוש רבים מהם בעצמך.

6. הקרקע.

כמדינה השלישית בגודלה בעולם לפי גודל, אין מחסור במקומות ללכת דברים לראות בזמן שאתה חי ולומד בסין. מן הדיונות המדבריות והמרעה בצפון לאקלים התת-טרופי של הדרום, המדינה תפנט אתכם. בדוק את ההרים הבלתי נגמרים לכאורה ואת הנופים של מחוז יונאן, לחוות את תצורות גיר סוריאליסטי של גווילין ו Yangshuo או לדמיין את עצמך כלוחם בצבא של ג 'ינגיס ח' אן, כאשר רכיבה על הערבות המונגולית הפנימית. בצע את נשמת אפה של סחר הנהר לאורך צ 'אנג ג' יאנג (נהר יאנגצה) כפי שהוא מחלק את סין לצפון ולדרום עבור יותר מ 6000 ק"מ. כל זה אפשרי, ואפילו לא הזכרנו את הפאנדאס!

7. הערים.

רוב האנשים יכולים רק שם בייג 'ינג או שנחאי כשמדובר בערים הסיניות, אבל יש, למעשה, יותר מ -160 ערים בסין עם אוכלוסייה יותר מ 1 מיליון דולר. עם הבדלים אזוריים באקלים, בסביבה הפיזית, במטבח, ואפילו בדיבור המדובר, אין פלא שאפילו הסינים מתקשים להתמודד עם הדברים. כאשר אתה לומד סינית אתה יכול לבחור לראות את בייג 'ינג בכל הפאר האימפריאלי שלה או לחיות קרוב לנוף גלויה של Lijiang, לקבל נמרץ בהמולה של שנחאי או ההמולה או צמרמורת על החוף ב צ' ינגדאו. לחלופין, אם צמרמורת בפועל הם יותר בסגנון שלך, בקר חרבין בינואר לפסטיבל פסל הקרח שבו תראה מבנים שלמים מגולף מתוך קרח! על ידי לימוד בסין תהיה לך כל הזדמנות להגיע מעבר לערים הגדולות וניסיון כל מה שיש למדינה להציע.

8. המשק.

האם יש עוד משהו לומר על הכלכלה הסינית? זהו השני בגודלו בעולם, אחרי ארה"ב, לאחר שגדל בשיעור של כ 10% בשנה במשך 30 השנים האחרונות. עם זאת, עם התוצר לנפש השנתי של פחות מ 4000 $ ארה"ב, יש עדיין הרבה מקום לשיפור. ומה עוד מדינה יכולה להתפאר להיות שחקן בתחומים רבים כמו סין? מלבד תעשיות מסורתיות של חקלאות וייצור, המדינה הפכה גם מובילה עולמית בתחומים כמו כרייה, פאנלים סולאריים, רכבות מהירות גבוהה, ותקשורת. סין הפכה אפילו את שוק הרכב הגדול בעולם, עוקפת את ארה"ב לראשונה בשנת 2009.

9. בתי הספר.

בין אם אתם מחפשים קורס בשפה הסינית לטווח קצר או להגיש מועמדות לתוכנית תואר, יש מוסד בסין שמתאים לצרכים שלכם. להתאים את שיעורי השפה שלך ללוח הזמנים שלך באקדמיה המנדרינית בבייג 'ינג. לבלות את הקיץ שלך ללמוד מנדרין על חוף הים ב אוניברסיטת אוקיינוס ​​בצ 'ינגדאו. קחו שיעור בבית הספר לשפה ותרבות בייג'ינג, בית הספר הטוב ביותר במדינה למורים סינים. לאתגר את עצמך במוסד כמו אוניברסיטת פקין או אוניברסיטת Tsinghua, שניהם מדורגת ב 60 העליון בעולם על ידי QS World University Rankings ו The Times השכלה גבוהה University University דירוגים. מה שאתה מחפש, אתה יכול למצוא אותו כאן.

10. העתיד.

בעולם הגלובלי שלנו, סין היא ותמשיך להיות חלק מחיינו אם אנחנו אוהבים את זה או לא, אז למה לא להתערב? ההזדמנויות כאן הן אינסופיות, האפשרויות בלתי מוגבלות. ההגעה לסין היא לא רק הדרך הטובה ביותר ללמוד סינית, זו גם הזדמנות נהדרת להכיר חברים חדשים ולעשות קשרים חדשים. גם אם אתה לא מתכוון להישאר כאן לטווח ארוך, את החוויה של לימוד בסין יהיה שווה לשים על קורות החיים שלך או קורות חיים, לכל הפחות. בעוד שאר העולם languishes ב doldrums הכלכלי והחברתי הממלכה התיכונה הוא רץ קדימה, בניין העתיד: ללמוד סינית בסין ולבנות את העתיד שלך

תיצור איתנו קשר

רוצים לדעת יותר על אחת מתוכניות הלימוד שלנו בחו"ל? הצוות המקצועי והמקצועי של CSA שואפים לספק מידע וייעוץ מהימנים ויעילים.

שים לב, ניתן להגיע לכל משרד באמצעות דואר אלקטרוני info@chinastudyabroad.org

או על סקייפ במשרד chinastudyabroad

מיקומים

בייג'ינג

Beijing

לונדון

London

בואנויסטה

Mexico City

שנחאי

Shanghai

סידני

Sydney

ונציה

Venice

מדריד

Madrid

סן פרנסיסקו

San Francisco

טורונטו

Toronto