Seychelles Tourism Academy

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

אקדמית תיירות סיישל היא מכללת התיירות רק באיי סיישל.

האקדמיה התיירות סיישל לוקח אחריותה להבטיח את האיכות והאמינות של תכניות ההכשרה שלה מאוד ברצינות. בתור אקדמיה יש לנו מחויב לתכנן קורסי ההוראה שלנו בקפידה על מנת לענות על צרכי סטודנט. אנחנו כל הזמן להעריך את היעילות של כל תוכנית אימונים במונחים של שינוי שהיא מחוללת סטודנטים ולבצע שיפורים בתוכניות אלה כדי להיות קשובים יותר ביקוש המעסיק. גם אנו שואפים להגדיל את היקף ומגוון הוראות נמסר למעסיקים, ומכאן מענה לצרכים של שוק העבודה.

תוכניות חדשות נערכות עם הבנייה הקרובה של המתחם היי-טק חדש ומודרני כי תגיב עדיף לומד צורך וביקוש.

קצת היסטוריה

פתיחת נמל התעופה הבינלאומי בשנת 1972 סיפקו את הדחיפה הראשונית לשדרג את רמת השירות והמתקנים מספר גדל והולך של בתי מלון קייטרינג שנבנו בעקבות התפתחות גדולה זו.

בשנת 1976 חידושים רבים התרחשו, והדלתות של הספר נפתחו לציבור כך שהתלמידים עלולים להתנסות על. לאחר מכן, אומנו סיישלית ללמד לדורות הבאים של הסטודנטים. הקבוצה הראשונה של תלמידים בעקבות התכנית הראשונה התחייבה לימודים מעשיים בענף, ואילו משרד החינוך מועסק אלה שרצו לעבוד בבית הספר, לומד תחת מדריכים צרפתים.

עד ינואר 1978, החניכים היו מוכנים לעלות על אימון גמר פריז Ecole Hoteliere de כמדריכי מלוא מנוצה. עד דצמבר 1979, הם חזרו ומוכנים להתחיל ללמד.

למרות מתקנים מצומצם יחסית של אותם ימים, רבים מהסטודנטים שלמדו בבית הספר בין השנים 1976 ו -1982 הלכו על מנת להמשיך בקריירה בחו"ל, או יש עסקים מצליחים כאן סיישל.

ראיה ומשימה

חזון STA

כדי להיות מוכר כמוסד הכשרה האירוח והתיירות המובילים באזור, נחשב עבור תוכניותיה על ההצעה ועל איכות בוגריה.

הצהרת הכוונות

כדי לאמן, לפתח ולשדרג מחויב בוגרי בית ספר ועובדי תיירות במטרה להבטיח כוח עבודת תיירות מוכשרת ביותר כדי לשפר את התחרותיות הכלליות של המדינה לקראת השיג פיתוח תיירות בת-קיימא.

מטרות

  • לשפר את האיכות ואת הסטנדרטים של אימונים הציעו מראש שירות לסטודנטים ואנשים ב-שירות מתעשיית התיירות;
  • לספק הזדמנויות לפיתוח והכשרה מקצועית לכל הצוות על מנת לשפר את איכות וסטנדרטים ביחס תפקידים בהווה ובעתיד והאחריות שלהם באקדמיה;
  • להניע ולשמר את כל הצוות דרך אמון וכבוד הדדי, את הזמינות של הזדמנויות ותמריצים לפיתוח מקצועי, למידה לקידום הקריירה;
  • שדרוג המתקנים והתשתיות באקדמיה בקנה אחד עם המשימה והחזון של האקדמיה, נורמות וסטנדרטים בינלאומיים תוך לקיחה בחשבון את הצרכים העכשוויים והעתידיים של תעשיית התיירות סיישל;
  • לשמור על קשר עם ולהשיג את תמיכת כל השותפים כולל הממשלה סיישל באמצעות משרד התיירות לשכת התיירות סיישל (STB) והמגזר הפרטי בתמיכה של המשימה של האקדמיה, מטרות חזון אסטרטגי;
  • ודא כי כספים ומשאבים אחרים זמינים דרך התקציב השנתי ומקורות אחרים ביעילות ולאורך זמן המנוהלים תמיכה של המשימה של האקדמיה, מטרות חזון אסטרטגי;
  • לגוון ולהרחיב את הטווח-השירות טרום ב השתלמויות מוצעות באקדמיה באמצעות שיתופי פעולה מתמשכות שותפויות עם השותפים המקומיים ובינלאומיים של האקדמיה;
  • למשוך ומציע לסטודנטים בינלאומיים מראש שירות והזדמנויות השתלמות באקדמיה;
  • להקים שותפויות חזקות עם הקהילה ועוסק איתם באמצעות פעילויות ויוזמות לקידום הכולל של תיירות סיישל ו;
  • לפתח מבנה ארגוני ותרבות יוסמך לצמיחת איכות לקראת עתיד בר קיימא יותר עבור האקדמיה.

ערכי ליבה

אקסלנס: אנו שואפים לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר של ענף התיירות והאירוח. אנו מחויבים לשיפור על מגוון של תוכניות על ההצעה, את איכות הסגל והבוגרים שלנו, כמו גם את הסטנדרטים של השירות המוצע ללקוחותינו.

אתיקה: אנו מחויבים לסטנדרטים הגבוהים ביותר של כבוד, יושר, אחריות ומקצועיות. אנו מצפים כי התנהלות הצוות והתלמידים שלנו להתבסס על אמון הדדי וכבוד ומונהג על ידי הסטנדרטים האתיים הגבוהים ביותר.

עבודת צוות: אנו מעריכים עבודת צוות כגישה אינטגרלית וקירוב מגוון של כשרונות לקבלת החלטות מושכלות ופעולה משותפת. אנו מאמינים שיתוף הידע והניסיון ותמיכת הסגל והסטודנטים שלנו לממש את מלוא הפוטנציאל שלהם.

שירות: אנו מחויבים להציע את הסטנדרטים הגבוהים ביותר של שירות הצוות, התלמידים לקוחותינו. בעשותו כן, אנו שואפים למכור את האקדמיה כמוסד הכשרה שבה נקטה סטודנטים פוטנציאליים ולמכור סיישל כיעד המועדף על לקוחות פוטנציאליים.

גיוון : אנו מאמצים את המגוון של סגל וסטודנטים ומעריכים את נחיצותם ביצירת סביבה בטוחה, תומכת ומזמינה. כמו כן, אנו שואפים לגיוון בתכנית הלימודים והשירות שלנו על מבצעים ללקוחות שלנו.

צמיחה: אנו מחויבים לטיפוח צמיחה אישית ומקצועית של הצוות והתלמידים באמצעות קידום ופיתוח ומנהיגות לכל החיים בכל תחומי פעילותנו.

שותפויות: אנו עובדים עם שותפים מקומיים ובינלאומיים בענף התיירות והאירוח לשפר את איכות ההדרכה והשירות שאנו מציעים לסטודנטים ולקוחות. אנו מעריכים את תרומתם בסיוע האקדמיה להשיג את החזון שלה, המשימות ואת היעדים האסטרטגיים.

מיקומים

ויקטוריה

כתובת
P.O Box 1051
La Misere
Mahe

ויקטוריה, מון פלורי, סיישל