Nelson Marlborough Institute of Technology

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

דף הבית של NMIT מבית NMIT NZ ב- Vimeo.

Nelson Marlborough Institute of Technology הוא ספק חינוך על-תיכוני איכותי בבעלות ממשלתית, שממוקם בראש האי הדרומי בניו זילנד.

קיה אורה טאטו

במשך למעלה ממאה שנה Nelson Marlborough Institute of Technology מספק חינוך על-תיכוני איכותי לסטודנטים בדיוק כמוך. הצוות המוכשר שלנו בינלאומי מחויב כולו להקנות לך את הכישורים בעולם האמיתי ואת ההסמכה המוכרת לצאת לקריירה שמגיעה לך.

אני יודע שתמצא את העתיד הזה ממש כאן, ב- NMIT.

ליאם סלואן, המנכ"לSponsored by Google Chromebooks ברוק קאגל / Unsplash

ההיסטוריה שלנו

Tā mātou kōrero tuku iho

NMIT מספקת למעלה מ- 110 שנה חינוך על-תיכוני בראש הדרום. מקורנו בבית הספר הטכני של נלסון, שנפתח ברחוב הארדי, נלסון בשנת 1905.

בית הספר הטכני של נלסון נפתח

בית הספר הטכני של נלסון (מבשרו של NMIT) הוקם בשנת 1904 והבניין תוכנן על ידי סטד אליס, אדריכל מיומן ומזכיר מועצת החינוך של נלסון. הדלתות נפתחו בשנת 1905, והציעו בתחילה שיעורים בבישול, הנדסה, עבודות עץ, מסחר, מלאכה, מזכירות ואינסטלציה. האדמות עליהן יושב הבניין נתרמו על ידי מועצת העיר נלסון והבנייה הובלה על ידי ג'ון סקוט ג'וניור בעלות של 1124 ליש"ט. בשנת 1930 אוחד בית הספר הטכני עם מכללת נלסון עם הרבה שיעורי תחביב במשרה חלקית והוצעו מספר קורסים מקצועיים. נלסון פוליטכני הפך רשמית למכון טכני בשנת 1971.

תמיכה בתעשיות המפתח באזור

מההתחלה הורגש כי עתידו של המכון טמון בתעשיות המפתח באזור. במהלך השנים תוכניות חדשות באו ונעלמו, אך המיקוד שלנו נותר תמיד לספק הכשרה לתמיכה בתעשיות ושירותים מקומיים מרכזיים.

זמן הרחבה

בשנות ה -80 וה -90 ראו את נלסון פוליטכני את הרחבת הפעילות בטסמן ובמרלבורו. בשנת 1985 חכר המועצה הרוסית נלסון פוליטכניק ובלנהיים רובע ברחוב באדג ', בלנהיים מהגננת המקומית ראלף באלינגר, ומרכז הגננות של באלינגר בסך 300,000 $ נפתח בשנה שלאחר מכן. לימים זה הפך לקמפוס מרלבורו שהתרחב לאורך שנות התשעים / תחילת שנות האלפיים עם פיתוח תוכניות חדשות בתחומים כמו גידול גידול יין והנדסת תעופה. נלסון פוליטכני פתח גם קמפוסים חדשים בריצ'מונד (1988) ובמוטוקה (1989). בשנת 1992 התחלנו להציע חינוך לרמת תואר לראשונה, עם כניסתו של הרווק למסחר. בשנת 1995 הועבר קמפוס ריצ'מונד מרחוב סליסבורי לאתר חדש בן 4.5 דונם ברחוב קווין התחתון ובו תוכניות שמוקדות בגננות, ייעור ותעשיות ראשוניות אחרות. קמפוס Motueka נסגר בשנת 1993, עם כמה תוכניות שהועברו לריצ'מונד או נלסון.

נלסון פוליטכני הופך Nelson Marlborough Institute of Technology

בשנת 2000 שינינו את שמנו מנלסון פוליטכני Nelson Marlborough Institute of Technology כדי לשקף טוב יותר את המיקוד האזורי הרחב שלנו. בסוף 2006, כל התוכניות המופעלות בקמפוס ריצ'מונד הועברו חזרה לנלסון וקמפוס ריצ'מונד הושכר לספקית הכשרה אחרת, Skills Update שהמשיכה להפעיל תוכניות אימונים מהאתר.

חינוך בינלאומי

מאז אמצע שנות התשעים משכנו מספר לא מבוטל של סטודנטים בינלאומיים. יצרנו גם שותפויות בחו"ל עם מספר מוסדות באמריקה, ברזיל, דנמרק, צרפת, גרמניה, איטליה, יפן, מקסיקו, הולנד, נורבגיה, ספרד ושוודיה.

NMIT היום

כיום נמשכת מתן החינוך העל-תיכוני בראש הדרום. אנו ספקית החינוך וההכשרה הגדולה ביותר באזור נלסון-מרלבורו, ותורמים תרומה משמעותית לכלכלה האזורית. אנו מציעים מעל 100 כישורים החל מתעודה ועד לרמה ראשונה של התואר הראשון ופיתחנו התמחות בתחומים כמו חקלאות עופות, ימית / ימית, גידול גינון.

NMIT יוצא דופן

120896_NMIT-Strategy2.png

היעדים האסטרטגיים שלנו

בולטת מבחינה חינוכית

NMIT אגרופים מעל משקלו.

אנו זוכים להכרה בינלאומית, ואנחנו מהווים חינוך חינוכי ברשת החינוך העל-תיכוני של ניו זילנד; ספק NZQA בקטגוריה 1 ב -25% המובילים של מכוני טכנולוגיה ופוליטכניקה לשיעורי השלמת קורסים והסמכה - תפקיד שאנחנו גאים בו.

אנו עוזרים לאנשים להתקדם מרמת הסמכה אחת לרמה הבאה, תוך הסרת חסמים העשויים להיות בדרכם. הלומדים מצליחים כאן כיוון שהמיקוד הוא ב"הישג על ידי כולם ".

בידיעה שהשלמות היא מסע, אנו מקשיבים באופן פעיל כדי לשפר את חווית ה- NMIT.

הזדמנויות מקצועיות חריגות

דלתות נפתחות לבוגרי NMIT.

עם קלט מהתעשייה ואצבע על הדופק העולמי, התוכניות המלוטשות שלנו מלמדות את מה שצריך לאנשים לעשות טוב במשימתם הנבחרת. מעסיקים רוצים שהלומדים שלנו ישובו לעבודה מכיוון שכשסיימו את ההסמכה הם מוכנים לעבודה.

אנו יעילים וזריזים, עוברים עם הזמנים לחיזוק תחומי התוכנית שלנו, לובשים בגאווה את התווית "ספק הבחירה" למספר מגזרים.

בפרט, עם סיכוי גבוה לקבל משרה לאחר סיום הלימודים, אנשים מחפשים התמחות מגובה בתעשייה שלנו, כמו חקלאות חקלאית, ימי, הנדסת תעופה, שימור, גידול גידול ויינות.

צוותים מונעים וחכמים

NMIT הוא מקום מדהים לעבוד בו.

האנשים הטובים ביותר בוחרים לעבוד ב- NMIT; מנהיגים חכמים ומונעים לחפש הזדמנויות ולפתור בעיות; אנשים שאנו משקיעים בהם והצלחותיהם נחגגות באופן נרחב.

תהליך הגיוס הייחודי שלנו כולל אנשים מכל רחבי הקמפוס, כולל לומדים, ועוזרים לבנות צוות של מורים מנוסים בתעשייה המספקים תוכניות מושכלות במקום עבודה מודרני.

אנו כוללים וגמישים, חיים את הערכים שלנו של Manaakitanga ו- Pono.

שיתוף פעולה פעיל

NMIT הוא תמיד שחקן קבוצתי פעיל.

היכרות יודעת עוזרת לנו להישאר רלוונטיים למה מחפשי בתי הספר ומחפשים ומה שנדרש במקום העבודה. מתוך הבנת הדחף שלנו להכין בוגרי עולם ומוכנים לעבודה, אחרים עובדים איתנו ברצון כדי לשפר את התוכניות שלנו ולערב אותנו ביוזמות אזוריות.

אנו משתפים פעולה עם מכונים וטכנולוגיות פוליטיקה אחרות, מלמדים חלק מהתוכניות שלהם ומשתפים בידע ומשאבים. באופן דומה, יש לנו קשרים חזקים עם NZQA ו- TEC, מכיוון שאנו עובדים יחד כדי לוודא שהטוב ביותר זמין עבור הלומדים.

כושר פיננסי

חברת NMIT הנה מנהלת כספים מיומנת.

היותנו כשירים כלכליים הם המפתח למוניטין שלנו, האטרקטיביות שלנו כמעסיק והיכולת שלנו להשקיע באנשינו, בתשתיות, בקמפוסים ובמחקר ופיתוח.

המסע הכספי של ה- NMIT שקוף - החל מהגדרת תקציב חזקה וכלה בביקורות שוטפות וחיזוי מחדש לאורך כל השנה. עם נתונים חזקים בהישג יד, המחלקות שלנו אחראיות לקבל את ההחלטות הנכונות, לעקוב אחר הכספים שלהן ולראות איך הן משתלבות בתמונה הגדולה יותר.

אנו מסתכלים להרחיב את זרמי ההכנסה הקיימים ולהוסיף חדשים. חלק אחד מרכזי מהעבודה שלנו הוא תוכנית ניהול נכסי ההון (CAM), הבוחנת כיצד נוכל להשתמש טוב יותר באדמה שלנו כדי להשקיע בעתיד.

מתכונן לעתיד

NMIT ערוכה היטב להיום ולמחר.

אנו מבינים מיהו הלומד העתידי ומה הוא עשוי להזדקק לו. לפיכך, אנו מצוידים היטב בטכנולוגיה מודרנית, ואנחנו מאמצים כלים דיגיטליים הגמישים והשימושיים בעבודה ובאורח החיים של האנשים.

תכנית ניהול נכסי ההון (CAM) עוזרת לנו להבין טוב יותר את המרחב הפיזי שלנו - כיצד משתמשים בנדל"ן שלנו כעת ועל ידי מי, וכיצד יש להשתמש במתקנים הרב-תכליתיים שלנו בעתיד. זה מבסס את מפת הדרכים שלנו לקמפוסים בנלסון ומרלבורו, כך שנוכל לספק את הטוב ביותר עבור הלומדים ועבורנו, ובמקביל לחבר אותנו עם העיר והעיר.

מיקומים

נלסון

כתובת
Hardy Street,322
7010 נלסון, נלסון, ניו זילנד

ריצ'מונד

כתובת
390 Lower Queen Street
7020 ריצ'מונד, טסמן, ניו זילנד

בלנהיים

כתובת
85 Budge Street
7240 בלנהיים, מרלבורו, ניו זילנד