קרא את התיאור הרשמי

NSIA היא חלק של מכללות מקצועי של ACG; אנחנו ספק שירותי חינוך איכותי. אנחנו קטגוריה 1 עטורת הפרסים הכנסת אורחים האקדמיה כי כבר לספק את התעשייה עם בוגרי מיומנים מאז 2001.

מבוסס במרכז אוקלנד, אנו מספקים לתלמידים עם סביבה רב משאבים עם המדינה- of-the-art מתקנים כדי לשפר את ההצלחה העתידית של התלמידים שלנו. אנו שואפים להשיג מצוינות עולמית בהכנה מתמשכת של התלמידים עבור העתיד הם שואפים.

NSIA היא ספקית NZQA מאושרת לחינוך המספקת מגוון של כישורים ברמות 3, 4 ו -5 על פני שלוש התחומים של בישול, אפיית אורחים ואירוח. הכישורים שאנו מציעים הם באיכות מעולה, והבוגרים שלנו נחשבים מאוד בתעשייה. כסטודנט אורח ב NSIA תלמד על ידי מדריכים מיומנים ומסור שיכין אותך להיכנס לתעשיית האירוח. תוכל לנצל את הקישורים בתעשייה של NSIA, אשר יוכיח יקר כאשר מחפשים עבודה לאחר סיום הלימודים.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Diploma

NSIA - The Professional Hospitality Academy

תוכנית זו מתרחבת על רמה 4 תעודת מספק לתלמידים עם יכולת מוגברת בטכניקות קולינריות מתקדמות. זה גם אידיאלי עבור אלה עם ניסיון קיים בישול אשר כבר רכשה את הכישורים הבסיסיים לל ... [+]

תוכנית זו מתרחבת על רמה 4 תעודת מספק לתלמידים עם יכולת מוגברת בטכניקות קולינריות מתקדמות. זה גם אידיאלי עבור אלה עם ניסיון קיים בישול אשר כבר רכשה את הכישורים הבסיסיים ללכת ישר לרמה דיפלומה.

מה אוכל ללמוד?

ניהול מטבח:

מבוא לכתיבה אקדמית מגדיר תלמידים להשלמת ההערכות. למד מיומנויות מפתח בתחומי הניהול הפיננסי, משאבי אנוש, פיתוח צוות, אתיקה עסקית, יחסי עבודה ודרישות רגולטוריות בתעשיית האירוח. מערכות ייצור מטבח: לחקור השפעות קולינריות היסטוריות על מוצרי מזון, ולהשוות שיטות אומן לייצור המוני. הכישורים המעשיים הנלמדים כוללים בישול והצגה של מגוון פריטי מזון מתקדמים, תוך שימוש במגוון שיטות ייצור.... [-]

ניו זילנד Auckland
June 2020
אנגלית
תכנית מלאה
50 שבועות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית