Elite Management School - Pioneer University Degree Pathway Provider in Wellington New Zealand

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

מי אנחנו

בית ספר לניהול עלית

- החלוץ ספק Pathway אוניברסיטאות בוולינגטון ניו זילנד

EMS הייתה בית ספר לשפות בוטיק ובתי עסק לעסקים NZQA, שהוקם במרכז וולינגטון מאז 2003 . (NZQA בטוחה בביצועים החינוכיים שלנו ויכולת ההערכה העצמית שלנו)

EMS מאושר וממומן על ידי נציבות החינוך העל-תיכוני (TEC) ומשרד הפיתוח החברתי לצורך הכשרה לשכירות בסיסית ותעסוקה.

EMS הקימה Pathways תארים באוניברסיטה אשר חוסכת זמן וגם כסף לסטודנטים ביעילות והופכת בגאווה לספקית התארים החלוצית ב- Pathway בוולינגטון.

מה אנו מציעים

EMS מוקדש לביצוע עתידך הרצוי בכך שהיא מספקת לך את התוכניות החלוציות ללימודי Pathway דרך אוניברסיטאות מובילות בניו זילנד.

EMS מציעה עד 120 נ"ז העברת הסכמי ביטוי לתארים עסקיים באוניברסיטת מאסי, אוניברסיטת אוקלנד לטכנולוגיה (AUT) ומכוני טכנולוגיה כולל WelTec וויטייריה. בוגרי EMS מוסמכים עשויים להיכנס ישירות ללימודים ב ' באוניברסיטה ולהפוך לתואר עסקי מוסמך תוך שנתיים נוספות. EMS מכוונת גם להציע תעודות IT, ניהול תיירות, הנהלת חשבונות ומימון אשר מובילות גם לתארים הרלוונטיים באוניברסיטאות השותפות האקדמיות שלה.

EMS מציעה תוכניות NZQA מאושרות על ידי NZCA בשפה האנגלית (NZCEL) ברמה 3 ו -4, המקובלות על ידי אוניברסיטאות בניו זילנד כקריטריוני הכניסה המחליפים של IELTS 5.5 או 6.0.

אם נרשמים לתעודות NZCEL, סטודנטים עשויים לקבל מלגה בשווי של 8,000 $ לקראת תעודת הלימוד שלהם ב- EMS.

EMS הוא גם מרכז מבחן מיומנות באנגלית ב- NZQA, המאפשר לסטודנטים אפשרויות כניסה מרובות להישגים אקדמיים.

מדוע EMS

במקום שבו אוניברסיטה שואפת למצוינות אקדמית, ופולטכני מכין את בוגרי העבודה, עלית, מציעה לך את סביבת הטיפול בה כל תלמיד ועניין. אנו מתמקדים לעזור לכל אחד מכם להפוך לקריירה מוכן דרך מערכת החינוך שלנו מעוגלות היטב אישית תמיכה אישית.

o חינוך עלית: גדלי כיתה ייעודיים קטנים שעושים הבדל מהותי (למשל כיתות לימודי תעודה 6-16 תלמידים).

o תמיכת סטודנטים בהתאמה אישית: אנו דואגים לסטודנטים כיחידים יחודיים עם מגוון צרכים ומטרות. הביקורות המתקדמות שלנו לאורך המסע החינוכי של התלמידים יבטיחו את הצלחתן.

תמיכה בסטודנט

אנו מספקים מגוון פעילויות מחוץ לתכנית הכוללת התנדבות.


אנו מספקים שירות ללא הפסקה כולל הנחות:

 • העברה והרשמה לאוניברסיטה
 • קפה אקספרסו של $ 1
 • ביטוח רפואי ונסיעות
 • כרטיס טיסה
 • סיורים בניו זילנד, אוסטרליה וארה"ב


תכונות האזור המקומי

וולינגטון, הכספת של ניו זילנד, עיר בירה ידידותית, היא היעד הבחירה עבור סטודנטים חכמים, יצירתיים ושאפתניים.

1) מערכות חינוך ברמה העולמית - מערכת החינוך של ניו זילנד מדורגת במקום הראשון בעולם על ידי יחידת המודיעין של האקונומיסט לצורך מתן חינוך למיומנויות עתידיות לבני נוער. וולינגטון מציעה אפשרויות נהדרות מבית הספר ועד האוניברסיטה המדורגת בעולם.

2) וולינגטון היא עיר הבירה היחידה המאושרת " קהילה בטוחה " בעולם. זהו מקום בטוח וידידותי להתקשר אליו הביתה. התלמידים כאן נהנים מסביבה בטוחה ובטוחה לחיות, לעבוד וללמוד.

3) איכות חיים נהדרת - וולינגטון ידועה בעולם כמקום מדהים לחיות בו, ולינגטון כונתה "הבירה הקטנה והמדהימה ביותר בעולם" על ידי לונלי פלאנט וכונתה כמקום הטוב בעולם לחיות על ידי דויטשה בנק. אנשים שגרים בוולינגטון מדרגים את איכות חייהם גבוהה מאוד, כאשר 87% מהתושבים מדווחים על איכות חיים טובה. זה מקום נהדר להיות סטודנט. היא קטנה מספיק כדי לקבל חוויה ידידותית מניו זילנד, עם עיר תוססת שמציעה הרבה לעשות.

4) עיר קומפקטית וניתנת להליכה - שלוש אי-נסיקות ברמה עולמית נמצאות במרחק של כ -15 דקות הליכה ממרכז העיר וולינגטון, וכך גם ספקים ובתי ספר רבים אחרים. וולינגטון מחוברת היטב באמצעות רשת רכבות ואוטובוסים יעילה ונקייה - מה שמסייע להסביר מדוע לוולינגטון יש את השימוש הגדול ביותר בתחבורה ציבורית לנפש בניו זילנד!

5) המון שטחים פתוחים ויפים - קו החוף המהמם של וולינגטון, האוויר הצח והמרחבים הירוקים הפתוחים משמעותם בילוי בחיק הטבע, ספורט

6) המגוון - כשליש מתושבי וולינגטון נולדו מחוץ לניו זילנד - העיר היא מוקד רב תרבותי. אנשים מכל העולם בוחרים לגור בוולינגטון, מה שהופך אותו למקום מגוון ומרתק להיות בו.

7) הון חכם - תרגישו בבית כשסביבכם האוכלוסייה המשכילה ביותר במדינה. 28% אחוז מהאנשים בוולינגטון מגיל 15 ומעלה הם בעלי תואר ראשון ומעלה כמיומנותם הגבוהה ביותר, לעומת 20% ארצית.

8) הון היי-טק - אנחנו ביתם של עסקים חדשניים רבים כמו סדנת Weta ו- Weta Digital, Xero ו- Pik Pok, שהם חלק מתעשיית הטכנולוגיה הדיגיטלית של וולינגטון הצומחת במהירות. באזור יש את החלק הגבוה ביותר של אנשים המועסקים בשירותים עתירי ידע במדינה, מה שהופך את זה למקום מרגש לחיות וללמוד.

9) אנו אמצע הארץ התיכונה - הידועה בחיבה בשם אמצע הארץ התיכונה, אנו העיר בה מתעוררת יצירת הסרטים. הכישרון עטור הפרסים בוולינגטון תרם לפרויקטים כמו רוח רפאים במעטפת, ההוביט, הדרקון של פיט, אוואטר, קרמפוס, קינג קונג, טרילוגיית שר הטבעות, ורבים נוספים.

10) הון קולינריה - אנחנו אוהבים אוכל! וולינגטון, כביכול, יש יותר מסעדות, בתי קפה וברים לנפש מאשר ניו יורק. חסר אוכל מארץ מולדתך? אל תיבהלו - ישנם סופרמרקטים ומסעדות מומחים עם אוכל מרחבי העולם. ואם אתם באמת אוהבים אוכל, וודאו שאתם משתתפים בפסטיבל ויזה וולינגטון און פלטה שנערך באוגוסט כל שנה.

11) עיר הפסטיבל של ניו זילנד - וולינגטון היא מקום מהנה ותוסס לחיות בו יש לוח שנה מלא באירועים מרגשים. החל מפסטיבלים שנתיים, תענוגות תרבותיים, הופעות חיות וכלה במשחקי ספורט וכל מה שביניהם, תמצאו המון דברים שיעזרו לכם להתבדר.

אנו מצפים לקבל את פניכם למשפחת EMS ולעזור לכם להשיג את היעדים האקדמיים שלכם בניו זילנד.

מעוניין גם בתוכניות שלנו באנגלית:

אנגלית כתוכניות בשפה שנייה:

 • אנגלית כללית (מתחילה עד ביניים)
 • תעודת בריסטה אנגלית
 • ספורט באנגלית
 • סיור לימודי
 • תעודת ניו זילנד בשפה האנגלית (NZCEL) דרגה 3 (תחליף את IETLS 5.5)
 • תעודת ניו זילנד בשפה האנגלית (NZCEL) דרגה 4 (תחליף את IELTS 6.0)
 • תעודת ניו זילנד בשפה האנגלית (NZCEL) דרגה 4 (תחליף את IELTS 6.5) (ממתינה לאישור)

אנא בקרו באתר: www.ems.ac.nz

מיקומים

וולינגטון

כתובת
Levels 3 , 4 & 6
Grand Central Tower
76-86 Manners Street
PO Box 24248, Wellington 6011
NEW ZEALAND

6011 וולינגטון, וולינגטון, ניו זילנד

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך