קרא את התיאור הרשמי

למה לבחור קורס עם AMES - The Institute of IT ?

נוסדה בשנת 1991, AMES הוא אחד המובילים של ניו זילנד ספקי חינוך IT. אנו תומכים ומעוררים בבוגרים דינמיים, מוכווני-צוות ומוכשרים מבחינה טכנית התורמים למוניטין העולמי של ניו-זילנד כמנהיגים ומחדשים בתחום טכנולוגיות המידע והטכנולוגיות המתפתחות.

שער לקריירה של העתיד

AMES מספק לסטודנטים שער אל תעשיית ה- IT ועבודות העתיד. המכון פועל בשיתוף עם כמה עסקים בינלאומיים ובינלאומיים כדי לספק את ההכשרה הבינלאומית הטובה ביותר תוך הבטחת התלמידים שלנו מצוידים בכל מיומנויות הליבה כי התעשייה המקומית דורשת.

מוכרות בתעשייה בינלאומית

AMES גם מאפשר לסטודנטים להשלים מגוון של הכישורים המוכרים בעולם כגון הדרכה של מיקרוסופט, CISCO, ו CompTIA כך הבוגרים שלנו מועסקים בהצלחה בקריירה נבחרת שלהם IT כאן בניו זילנד וברחבי העולם.

אימונים מובילים בתחום ה- IT

המורים שלנו יש כל היו החיים האמיתיים ניסיון בתעשייה לעבוד עם טכנולוגיות IT המתעוררים. הם משתמשים במומחיות שלהם כדי להודיע ​​על שיטות ההוראה שלהם והם מעודכנים עם כל ההתפתחויות האחרונות במגזר הטכנולוגיה.

A NZQA קטגוריה אחת ספק החינוך

AMES הוא מוכר על ידי הרשות כישורים ניו זילנד (NZQA) על פי הוראות חוק החינוך 1989 כדי לספק חינוך והכשרה וקיבל "קטגוריה 1" הערכה ספק חינוך - הציון הגבוה ביותר האפשרי. סיווג זה פירושו כי AMES הוא בעל שם בעל ביצועים גבוהים ספק שירותי חינוך.

AMES - המכון של IT הוא חלק מקבוצת החינוך החדש, ספק עצמאי מוביל של ניו זילנד של הכשרה מקצועית. מכללת אנימציה, כפי רשום PTE, מעניקה את כל הכישורים המוצעים על ידי AMES - המכון של IT.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Diploma

AMES - The Institute of IT

למד לפתור בעיות מורכבות באמצעות הטכנולוגיה העדכנית ביותר ב- Cloud. תלמד רשתות ארגוניות, תשתיות רשת, פתרונות העברת הודעות ומערכות שיתוף מידע באמצעות פתרונות מבוססי ענן, הנ ... [+]

סקירה כללית

למד לפתור בעיות מורכבות באמצעות הטכנולוגיה העדכנית ביותר ב- Cloud. תלמד רשתות ארגוניות, תשתיות רשת, פתרונות העברת הודעות ומערכות שיתוף מידע באמצעות פתרונות מבוססי ענן, הניתנים להרחבה, מהימנים ולפי דרישה.

להרוויח

מומחי ענן מרוויחים 71,000 $ - 97,000 $ לשנה! ***

מודוליםשירותי ספרייה פעילהקביעת תצורה של שירותי שרת מתקדמיםניהול שרתיםמערכות שיתוף מידעפלטפורמה כשירותניהול מנהל תצורת System Centerפריסת מנהל תצורת System Centerניטור והפעלת ענן פרטיקביעת תצורה ופריסה של ענן פרטיאפשרויות קריירהלִדרוֹשׁ... [-]
ניו זילנד Auckland
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
45 שבועות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית