Pilot Flight Academy

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

טייס טיסת אקדמיה הוא בית ספר לטיסה המודרנית ביותר Europes, הכשרת הסטודנטים שלנו במטוסים מודרניים העליונים וסימולטורים.

עם יותר מ 2500 מטרים רבועים של שטח בית הספר, ותלמידי 120 inhouse, אנו מחנכים טייסים מחר. בית הספר ממוקם בנמל התעופה טרוף בסאנדאפג'ורד, דרום נורבגיה. כל חינוך הטייס בטיסת טייס האקדמיה מתנהל בנורווגיה ומציע ידע וניסיון של מרחב אווירי בשליטה ייחודי.

יש לנו כיתות מודרניות, מרכז מאובזר לאימון מחשב מבוסס ומטוסים חדשים וסימולטורים. יש לנו גם חדר כושר, מזנון וחדרי מעונות זמינים באזור שדה תעופה של / בית הספר.

קריירה

אנשים לנסוע יותר מאי פעם, ויש ביקוש הולך וגדל לטייסים. סיים את לימודי טייס טיסת אקדמיה תצטרך את כל האישורים הדרושים ליישום כקצין ראשון בחברת תעופה.

הביקוש לטייסים צפוי להגדיל בשנים הבאות. העסקים ונסיעות פרטיות בדרך האוויר שניהם הולכים וגדל. תנועת חברת התעופה גדלה בכל חודש, וחברות תעופה הגדולות ברציפות השקת מסלולים חדשים. זה, יחד עם פרישה צפויה בשל זקנה בקרב טייסים, ייצור ביקוש גדול לטייסים חדשים בשנים הקרובות, בעיקר בסקנדינביה. הפרוגנוזה ממדינת בואינג ואיירבוס כי הביקוש הרחב העולם עבור טייסים חדשים יעלה 500 000 בתוך השנה 2033, וכבר התחילו לראות מחסור טייס בארה"ב ובאסיה. אז, עכשיו זה הזמן בשבילך כדי להתחיל חינוך הטייס שלך!

כטייס משכיל החדש להתחיל את הקריירה שלך כקצין ראשון. במהלך הקריירה שלך אתה יכול לטוס כמה סוגי מטוסים, עם כל העולם כסביבת העבודה שלך. כפי שאתה רוכש יותר ניסיון, זה טבעי כדי להתקדם למושב של הקפטן, עם האחריות להוביל את צוות ולתכנן ולבצע טיסות מאובטחות ובנוחות לכולם על לוח.

חינוך הטייס המשולב בפיילוט טיסת האקדמיה מומלץ על ידי חברות תעופה כמו SAS ונורבגי, ויש לנו תלמידים לשעבר שעובדים בחברות אלה, כמו גם הרבה חברות תעופה אחרות בסקנדינביה, אירופה וברחבי העולם. חינוך טייס כשירות מבוסס והתמקד בפיילוט טיסת האקדמיה מספק את ההכנות הטובות ביותר אפשריות לסטודנטים שלנו, כאשר החלים על חברות תעופה.

להיות טייס

להיות טייס דורש ומרגש, והחלטות רבות צריכים להיעשות גם לפני ובמהלך טיסה. טייסים ולכן צריכים להיות משכילים ומוכן למשימות הצפויות להם.

מטוסי נוסעים תמיד טסו עם שני טייסים: קפטן וקצין ראשון. הם משתפים פעולה כדי להשלים את המשימות בתא הטייס במהלך טיסה.

טייסים בדרך כלל מתחילים את עבודתם שעה לפני הטיסה אמורה לצאת. הם מתכננים את המסלול ליוטס, להעריך את מזג האוויר, לחשב דרישות דלק, ולעשות חישוב משקל ואיזון. יחד עם שאר צוות הם גם להשלים משימות רבות אחרות הכנה לפני הטיסה מתחילה.

במהלך הטיסה, הקפטן ומשימות נתח קצין ראשונה. בנוסף לשליטה במטוס הם חייבים לנווט, לקרוא רשימות, לקבל אישורים מתנועת שליטה באוויר, וליידע את הנוסעים על הטיסה. לפני הנחיתה, הגישה והנחיתה ביעד צריכה להיות מתוכננות, וטייסים חייבים לקחת במשקל מטוס, תנועה אחרת ומזג אוויר בחשבון. הם עושים את החלטתם הסופית וחישובים הבוסס על מידע שנתקבלו על התקרב לשדה התעופה. יום בעבודה יכול להיות מורכב ממספר טיסות, וחלופי טייסים בין חובות טיסה ולא עף.

מחקרים

חינוך הטייס הבינלאומי בפיילוט טיסת האקדמיה הוא חינוך במשרה מלאה לשנה-2 עם לימודים עיוניים במקביל ועפתי.

כל התכנית שנערכה בבית הספר המודרני שלנו בנמל התעופה טרוף סאנדאפג'ורד. לאחר סיום לימודים, שיהיה מוסמך לעבודה כטייס בחברת תעופה. שיעורי התאוריה נערכים בכיתות מודרניות עם SmartBoards החדש. המטוסים חדשים ומודרניים ביותר עם מכשור מתקדם. יש לנו סימולטורים לטיסת המדינה של האמנות, שאחד מהם הוא סימולטור בואינג 737NG. בית הספר פתוח לסטודנטים שלנו 24/7, ותלמידי בית הספר להשתמש בשניהם בימי חול ובסופי שבוע. יש לנו סביבת תלמיד תוססת ופעילה. חדר התדריכים שלנו הוא מקום מפגש לתלמידים ומדריכים, וגם "מטה" לתכנון טיסות מקומיות וזרות ולהחלפת ידע וניסיון.

תכנית קורס

ב טייס טיסת אקדמיה, אימונים מחולק לשניים: שבועות לסירוגין של התאוריה ולטוס. שבועות התאוריה מורכבים של ההוראה "שש שעות, ובמהלך השבועות של טיסה, התלמידים להטיס מטוסים של בית הספר. אימון טיסה לתלמידים מתחיל מוקדם בתכנית, והתלמידים בדרך כלל רכשו מספיק ידע כדי להיות מסוגל לטוס סולו כבר לקראת סוף הסמסטר הראשון! תכנית אימוני טיסה בינלאומית בבית הספר לטיסת טייס מורכב של 915 שעות של הוראה בכיתה באיכות גבוהה על ATPL רמה (), התעודה המתקדמת ביותר לטייסי חברת תעופה. לצד הוראת התאוריה, תלמידים ילמדו התקדמות חזותית ומכשיר עף בהתחלה, ולאחר מכן בסיסית למכשיר מתקדם טס במטוסים-מנועי התאום של בית הספר. לקראת סוף תלמידי הקורס לעבור הכשרת סימולטור שבו הם לומדים את המשימה התובענית של שיתוף פעולה צוות במצבים מלחיצים.

סמסטר האביב מתחיל כל שבוע הראשון של חודש ינואר ונמשך לאורך כל החודש יוני. סמסטר הסתיו מתחיל כל השבוע הראשון של אוגוסט וממשיך אפליקציה. 20 דצמבר. יש חג הפסחא, ארבעה שבועות של חופשת הקיץ ושבועיים של חופשת חג המולד בשנת הלימודים.

הוראה ולמידה

בפיילוט טיסת האקדמיה אנו קוראים לנהל החינוך לסגור את מציאות למקצוע הטייס ככל האפשר. התכנית שלנו כוללת את כל הזנים של העבודה של טייס, כדי להכין את התלמידים שלנו למקצוע שלהם בעניין הטוב ביותר האפשרי. 150,112 קריירה לימודי presentasjon

אימון סימולטור

יש בית הספר סימולטורים מודרניים שהתלמידים משתמשים כחלק מהכשרתם. אחד סימולטורים הוא ססנה 172, בדומה למטוסי האימון הבסיסיים בבית הספר משתמש. לקראת סוף תכנית האימונים, תלמידים יטוסו סימולטור בואינג 737NG, המשמש לרב-צוות והכשרת אוריינטצית סילון.

מיקומים

Sandefjord

Pilot Flyskole AS

כתובת
Hangarveien 13
3241 Sandefjord, Vestfold, נורבגיה