קרא את התיאור הרשמי

דאר Loughat הוא מרכז השפה המקצועית במרוקו מתן קורסים אינטנסיביים בכל הרמות של הערבית המודרנית מודרנית דוברי מרוקאי המדוברת לאורך כל השנה.


נוסדה בשנת 2004 בלב ליבה של העיר טטוואן שבצפון מרוקו, דאר לאגאט הקימה במהירות מוניטין חזק ומכובד כמרכז בין-תרבותי בעולם הערבי. מה שעזר לנו להתחיל כל כך גדול היה:/>


המיקום שלנו/>

ממוקם באופן אידיאלי במרכז העיר טטוואן, אשר הוכרזה מורשת תרבותית עולמית על ידי אונסק"ו, אנו מציעים לתלמידים שלנו את הטוב ביותר של מרוקו. בעת לימוד השפה הערבית בטטואן, התלמידים יכולים ליהנות מהחופים המעולים של העיר, מהרי הרי המדובבים שלה, ומדינה בת החמישה.


האיכות שלנו/>

חבר הפורום לחינוך בחו ל ", דאר לוגאת מעניק באופן עקבי את איכות השירותים החינוכיים. בדאר לוגט, התלמידים נהנים מכיתות קטנות של שלושה עד שמונה תלמידים ומגוון רחב של טיולים ופעילויות חברתיות ותרבותיות שמאפשרים להם להפיק את המרב מהניסיון הבינלאומי שלהם.


המורים שלנו/>

קורסי השפה שלנו ניתנים על ידי מורים נלהבים, רב לשוניים, מוסמכים ומנוסים, המוקדש באופן בלעדי להוראת ערבית שאינם דוברי עברית.


האווירה הבינלאומית שלנו/>

אנו מקדמים בברכה תלמידים מגוונים מאוד ובינלאומיים במהלך השנה, יוצרים סביבה לימודית מעניינת, מעניינת ורב-תרבותית.


התוכנית החברתית שלנו/>

באמצעות פעילויות שונות של טבילה ופעולות לשוניות, אנו מעניקים לתלמידינו קשר יומיומי עם החיים המרוקאיים, ומאפשרים להם להרחיב את אוצר המילים שלהם, לשפר את ביצועי השפה המדוברת שלהם ולהבין טוב יותר את התרבות המקומית.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורס

Dar Loughat cross-cultural language center

תוכנית ה- MSA שלנו מותאמת לצרכים של כל התלמידים המעוניינים ללמוד או לשפר את השפה הערבית הרגילה. הוא מספק להם את הידע הדרוש והכשרה כדי לקבל הבנה מלאה וברורה של מערכת השפה ... [+]

המכונה גם "אל-פוסחא", MSA היא השפה המשמשת בכל העולם הערבי לתפקידים מיוחדים, קרי הוראה, תקשורת אלקטרונית מודפסת ומצבים פורמליים.

אף על פי שהוא אינו משמש לתקשורת בין-אישית בכל אחת מהמדינות הדוברות ערבית, לימוד MSA לפני כל אחד מהדיאלקטים האזוריים והדיפלומטיים המדוברים, המשתנים במידה ניכרת מאזור לאזור, מספק לתלמידים שני יתרונות.

ראשית, בסיס טוב ב- MSA מאפשר רכישת כל ניב שלומד עשוי לרצות ללמוד מאוחר יותר. שנית, בניגוד לדיאלקטים המקומיים, ה- MSA הבין בקלות בכל מקום בעולם הערבי.... [-]

מרוקו טטואן
הרשמה פתוחה
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 52 שבועות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Dar Loughat cross-cultural language center

בהתאם לסטודנטים עניין, CMA ניתן ללמד באמצעות ערבית או לטינית סקריפט, אם כי הראשון מומלץ מאוד לעשות את החיים קלים יותר עבור משימות היומיום כגון קריאת סימנים להסתובב. ... [+]

CMA או "darija" הוא הניב המדובר ביותר במרוקו.

בעוד שרוב מילות ה- CMA מוצאים את השורש שלהם ב- MSA, חלק מהלקסיקאל מושאל מספרדית, צרפתית וברברית.

בהתאם לסטודנטים עניין, CMA ניתן ללמד באמצעות ערבית או לטינית סקריפט, אם כי הראשון מומלץ מאוד לעשות את החיים קלים יותר עבור משימות היומיום כגון קריאת סימנים להסתובב.

כמו תוכנית MSA, תוכנית זו מורכבת משלוש רמות של מחקרים.

*** יש לנו להתאים את החומרים שלנו כדי לשרת את ההיבטים הפונקציונליים של הניב אינטראקציות היומיומית עם מרוקאים ולא היבטים מבניים של זה./>... [-]

מרוקו טטואן
הרשמה פתוחה
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 52 שבועות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית