קרא את התיאור הרשמי

אוניברסיטת AIMST רשומה במשרד החינוך הגבוה, ממשלת מלזיה, כמכון חינוכי שלישוני לפי סעיפים 38 ו -39 של חוק מוסדות החינוך הגבוהים הפרטיים משנת 1996. היא החלה באופן רשמי את פעילותה ב -30 באוקטובר 2001, במקביל להרשמתה המחלקה לחינוך פרטי במשרד החינוך הגבוה.

חדור החזון של מייסדיה, AIMST שואפת להיות ראש הממשלה במגזר הפרטי המוביל בארץ ובאזור קייטרינג לצרכים של סטודנטים מקומיים ובינלאומיים במתן חינוך טכני איכותי במחיר סביר. תוכניות הלימודים עבור רוב תוכניות תואר נכתבים מאוניברסיטת בריסטול בבריטניה

רוב המרכיבים של תוכניות התואר כוללים הכשרה במחשב, כתיבה ומחקר על מנת להכשיר את התלמידים לעבודה ולהעניק להם את היכולת ליישם טכנולוגיות בכל תחומי החינוך שלהם. הקבלה לתכניות הלימודים מחייבת את המבקש לעמוד AIMST University ביותר במקצועות הרלוונטיים ברמת הבגרות (מקומית או בחו"ל) או בעלי כישורים מקבילים אחרים המקובלים על AIMST University .

מדיום ההוראה לכל הקורסים באנגלית, אם כי חשיבותה של השפה הלאומית תודגש בכל פעילויות האוניברסיטה. AIMST University תספק תמיכה בשפה לתלמידים לפני ובמהלך הלימודים לתואר שלהם כדי להבטיח רמה מקובלת של שטף.

AIMST

חָזוֹן

חָזוֹן

להיות אוניברסיטה ברמה עולמית, השגת מצוינות בהוראה ובמחקר, ועוסקת בשירות החברה בקידום החינוך לכל החיים.

משימה

להיות אוניברסיטה מובילה בארץ ובאזור ללימודי רפואה ומדעי בריאות אחרים, הנדסה, טכנולוגיית מחשב, מדעי יישום, עסקים וראיית חשבון.

להציע איכות גבוהה הסמכה לתואר ראשון ותוכניות לתואר שני בחזית הטכנולוגיה בטכנולוגיה במחיר סביר שנועד לענות על הצרכים האישיים, הקהילה ואת כוח האדם הלאומי בקנה אחד עם הפילוסופיה החינוכית הלאומית.

לשמור על סטנדרטים אקדמיים גבוהים ועל איכות ההוראה המקדמת חשיבה אנליטית ושיקול דעת עצמאי הנחוצים לתפקוד אחראי בחברה דמוקרטית ויותר ויותר גלובלית.

להיות מרכז מצוינות למחקר וחדשנות בתחומים תחומיים ובינתחומיים של המדע והטכנולוגיה הרלוונטיים למדינה ולאזור.

סיור וירטואלי

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Diploma

AIMST University

סמסטר 1 מתמטיקה אני אלקטרוניקה בסיסית אנגלית אני סמסטר 2 ... [+]

סמסטר 1

מתמטיקה אני אלקטרוניקה בסיסית אנגלית אני

סמסטר 2

[-]
מלזיה Kuala Lumpur Alor Setar
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Foundation Year

AIMST University

... [+]

פרטי ערוצים

דרישת כניסה קרן בעסקים

אמצעי ממון [-]
מלזיה Kuala Lumpur Alor Setar
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
AIMST University

... [+]

קרן במדע פרטי ערוצים הראשון של רפואה ותואר ראשון בניתוח (MBBS)

[-]
מלזיה Kuala Lumpur Alor Setar
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית