קרא את התיאור הרשמי

מבוא

בסביבת העבודה התחרותית של היום, איך אתם יכולים לחבר את כל השאיפות שלך בקלות? איך אתה יכול להגשים את מטרות הקריירה הנחשקות ביותר שלך, להטביע חותמים על העולם ולהיות הגרסה המוצלחת ביותר של עצמך? התשובה היא פשוטה: הכשרה מקצועית.

יש עולם שלם של אפשרויות כשמדובר להכשרה מקצועית וכל אחד יכול לפתוח דלתות חדשות.

מורגן הבינלאומי כבר מציע פתרונות הכשרה מקצועיים אישית לאנשי מקצוע ועסקים רוצים להצליח מאז 1995.

כמוסד ההכשרה המקצועי הראשון במזרח התיכון עם למעלה מ 21 שנים של אימון ניסיון 70,000 + אנשי מקצוע ברחבי עולם, מורגן מספק למידה בגישה ואיכות אישית כדי לסייע לענות מטרות הקריירה שלך. אנו מציעים הסמכות מקצועיות, דיפלומות, תעודות היסוד, כישורים טכניים ורך סדנאות דואגת לצרכים של מימון, חשבונאות, משאבי אנוש, שדות שיווק ולוגיסטיקה.

כל הסיבות הגדולות לבחור מורגן כספק ההדרכה רצוי:

ניסיון & ייעוץ מומחה: 21 שנתי ניסיון של מורגן אומרים המועמדים לקבל הכשרת איכות רק ממומחים מי שהפנים הנתיבים היעילים ביותר להצלחה ברשת הזדמנויות עם מעל 70,000 בוגרים ברחבי העולם פרישה עולמית נרחבת: משרדים ב -37 מוקדים ברחבי העולם נותנת מועמדים גמישות רבה להעביר באמצע לימודים במדינה ויש להם גישה לתמיכה בלתי מוגבלת והדרכה על פני ארבע יבשות מדריכים מוסמכים ומנוסים מורגן תומך מועמדיה באופן מלא על ידי המציע עזרה והכוונה מתחילתו ועד סופו אפשרויות למידה מגוונות וגמישות: הבחירה של מורגן של כיתות חיות, לימוד עצמי, קטעי וידאו באינטרנט, שיעורי הפעלות ביקורת אומרת מועמדים יכולים להתאים הלמידה שלהם על אורח חייהם לצורך וליכולתו. מורגן ההבטחה: אנחנו מאמינים בך! ואנחנו יודעים שאתה יכול להצליח. למעשה, אנחנו כל כך בטוחים, יצרנו את מורגן Promise, המציע לימוד חינם לקורס חוזר כאשר אתה מבצע את התכנית אבל לא לעבור את הבחינה שלך. נחיתת משרת החלומות שלך רק נעשה קל יותר! כתוצאת מורגן בוגרים, תקבל גישה חופשית להצטרף מורגן Connect, הפלטפורמה המקוונת שלנו שנועדה לקשר בינכם עם עסקים בעלי פרופיל גבוה מחפשים לגייס אנשי מקצוע מוכשרים מוסמכים בדיוק כמוך.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Certificate

Morgan International

משיכה ושימור כשרון המתקיים שלה בראש סדר היום של עסק, וזה אומר אנשי משאבי אנוש נמצאים כעת חשובים יותר מתמיד ... [+]

מקצועי מוסמך SHRM

משיכה ושימור כשרון המתקיים שלה בראש סדר היום של עסק, וזה אומר אנשי משאבי אנוש נמצאים כעת חשובים יותר מתמיד.

המקרה עבור HR

בתחום משאבי אנוש הוא חשוב יותר ויותר להצלחת העסק. משמעות דבר היא יותר הזדמנויות מאשר אי פעם עבור אנשי משאבים אנושים, אלא גם מוקד גובר על מיומנויות מוסמכות שיכול להוביל לעסקים אפילו צמיחה רבה יותר.

מושלם בשבילך?

אם אתה HR, הטבות, גיוס או עבודה בתחומים נלווים, SHRM-CP מספק מיומנויות שיכולים לקחת את הקריירה שלך גבוהה. אם אתה כבר בניהול משאבי אנוש העליון, לייעוץ בתחום משאבי אנוש או מומחה לפיתוח מנהיגות, אזי SHRM-SCP הוא בשבילך. עמדות עיקריות כוללות:... [-]

לבנון ביירות ירדן עמאן ערב הסעודית דמם ג'דה ריאד כווית העיר כוויית הודו פונה היידראבאד צ 'נאי ניו דלהי קנדה מיסיסוגה ונקובר מונטריאול צרפת פריז שווייץ ג'נבה גרמניה פרנקפורט קטאר דוחא בנגלור בחריין מנאמה איחוד האמירויות הערביות אבו דאבי דובאי אל עין רוסיה מוסקווה מצרים קהיר אוקראינה קייב קזחסטן אלמטי  + 38 יותר
אוקטובר 2019
אנגלית
תכנית חלקית
קמפוס
למידע נוסף באנגלית