Al Baher Arabic Language Training Center

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

ברוכים הבאים אל Baher המסלול שלך להצלחה לערבית!

הערבית מציעה הזדמנויות רבות בחיים ויכולה להוביל את הדרך לעתיד מוצלח. אם ההחלטה שלך ללמוד ערבית היא עבור חינוך, קריירה או פשוט עבור ניסיון חיים מדהים, אל Baher תבטיח כדי לעזור לך להשיג את המטרות שלך. בחר מתוך הקורסים השונים שלנו בשפה הערבית, ותן למדריכים הידידותיים והמקצועיים שלנו להנחות אותך לשטף. על הקורס שלך תפגשו תלמידים מכל הלאומים השונים יש חוויות שלעולם לא תשכח. מרכז השפה היפה והמודרני שלנו נמצא במתחם אל-בטול הממוקם בלבנון, אחד האזורים המודרניים ביותר בעמאן-ירדן. בשל מיקומו המדהים, התלמידים שלנו יכולים בקלות לגשת למסעדות שונות, בתי קפה, מועדוני ספורט ופארקים. בנוסף, אנו מציעים מגוון אפשרויות לינה, פעילויות חברתיות מהנות, מחקרים על ההיסטוריה והתרבות המזרח תיכונית.

למה לבחור אל Baher?

המרכז ללימוד השפה הערבית "אל-באהר" מספק הדרכה מקיפה ומבוססת על השפה הערבית לתלמידים מכל הרמות והגילים, באמצעות סביבות מאובטחות ותרבותיות תומכות. הארגון נוסד בשנת 2005 וממוקם בעמאן, ירדן, ומטרתו לתמוך בלומדים בשפה הערבית בהתפתחות המקצועית, האישית והאקדמית שלהם באמצעות מגוון של מסלולי טבילה והוראה. אל באהר מציעה את שירותיה באמצעות מדריכים מחויבים ומשכילים בעלי ניסיון רב בפיתוח שפה. למד ולשפר את הערבית שלך עבור חוויה ייחודית ומשתנה חיים. אנו מבטיחים לכם סביבה לימודית נהדרת, שיעורים מהנים ומעניינים, מורים מקצועיים, לינה בעלת ערך טוב והסיכוי לחקור את אחת הערים המרגשות ביותר בעולם.

מתודולוגיה הוראה

אנו נוקטים בגישה תקשורתית כדי לספק הוראה מקיפה המבוססת על ראיות בשפה הערבית למגוון רחב של תלמידים באמצעות מגוון תכניות (כולל טבילה, כיתה ולמידה מרחוק). כל אחת מתוכניות אלה ממחישה את מחויבותנו לספק את הסטנדרטים הגבוהים ביותר בשפה הערבית - שפה.

כדי לתת מסגרת מעניינת ורלוונטית ללמידה, השיעורים שלנו מתמקדים בנושאים שונים, המשתנים מעניינים שוטפים לנושאים יומיומיים. בעזרת המורים המקצועיים והידידים שלנו, התלמידים שלנו יוכלו לבחור נושאים שיוצרים עניין, דיון ודיון בכיתה.

לכל סטודנט תינתן ההזדמנות להיות מעורב בשפה על ידי לקיחת חלקים פעילים בדיונים בכיתה, בנוסף לעבוד על כישורי השפה בנפרד, בזוגות או בקבוצות קטנות. כסטודנטים לומדים על כיתות אחרות ותרבויות שונות ברחבי העולם, הם גם ילמדו הגייה נכונה ערבית, להגדיל ולהרחיב את אוצר המילים שלהם, ללמוד דקדוק כדי להיות מסוגל לבנות משפט משפט נכונה. בסופו של דבר, התלמידים שלנו יוכלו להביע את עצמם בצורה נכונה ומתאימה, הכל בערבית!

המטרה שלנו

המשימה שלנו היא לתמוך בלומדים בשפה הערבית בהתפתחות המקצועית, האישית והאקדמית שלהם באמצעות מגוון של קורסי טבילה והוראה. לחרוג מהציפיות של התלמידים על ידי מתן שירותים יוצאי דופן, הוראה באמצעות חדשנות ויישום סגנונות הוראה מותאמים. לשאוף להיות הטוב ביותר בשפה הערבית תוכניות תוך שמירה על שיעורי תחרותי.

כל תלמיד, בין אם ברמה 1 או 5, מעודד וצפוי להשתתף באופן פעיל בכיתה, אשר מקדם את הדגש של התוכנית שלנו על פיתוח היכולת של התלמיד לשוחח בערבית.

תכנית הלימודים והערכות

תוכנית הלימודים שלנו מתוכננת על ידי המומחים שלנו בשפה הערבית, דו לשוני ומקצועי. הגישה החדשנית שלהם ומחקר מתמשך תורמים לשמור על אל Baher להוביל את ההתקדמות של שיטות לימוד שפה וטכנולוגיה. הם תמיד עוקבים אחר צרכי התלמידים שלנו על מנת להבטיח את המשלוח האיכותי של הקורסים שלנו.

בתחילת מסע הלמידה שלהם, תלמידי אל-באהר יושבים למבחן השמה כדי לקבוע את רמת השפה הערבית שלהם, ואז הם מצטרפים לשיעור עם תלמידים אחרים באותה רמה שדרכם הם מקבלים הערכה מתמשכת באמצעות הדרכות בכיתה, שיעורי בית ורמה רגילה בדיקות.

מופקות דוחות המספקות משוב מפורט על נקודות החוזק והחולשות, כמו גם על ההתקדמות הכוללת עבור כל תלמיד.

הצוות שלנו

אל Baher השפה הערבית מרכז הדרכה מעסיק 14 משכילים, אנשי צוות מוסמך לספק שירות ידידותי, אדיב, יעיל, בזמן דייקן. הסטנדרטים האמינים והמקצועיים של המרכז נשמרים על ידי המדריכים שלנו, דוברי השפה, דוברי השפה הערבית, בעלי ניסיון של למעלה מעשר שנים בתחום. הם נלהבים, ידידותיים, והכי חשוב - כל אחד מהם מאושר ומוסמך על ידי משרד ההשכלה הגבוהה כדי לשמור על המעמדות המובנים והמקיפים שלנו. הם נבחרים עם רמה גבוהה של ביקורת כפי שהם המפתח לעשות כיף ערבי ויעיל.

המדריכים שלנו מספקים תיעוד למועמדים במועד (למשל, מבחן / ראיון מידע) ואחריו הודעה נאותה למבקשים נוכחות במבחנים וראיונות. המדריכים מספקים תוצאות ומשוב משמעותי על בדיקות וראיונות למועמדים מוקדם ככל האפשר, וממשיכים לעקוב אחר השיטות שנבחרו ויעילותן ויעילותן.

עם האנרגיה, המומחיות והתשוקה שלנו בהוראת הערבית, המטרה שלנו היא לעזור לתלמידים להצליח בקהילה גלובלית, באל-באהר יש לנו צוות של אנשים לקבל את פניכם ולגרום לכם להרגיש בבית. שאל אותם על עניינים אקדמיים, פעילויות חברתיות או את המקום הטוב ביותר לקבל קפה טוב! הם שם בשבילך, הם יכולים ללוות אותך על פעילויות חברתיות רבות שאנו מארגנים. הם יהיו המדריכים שלך כמו שאתה וחברים בינלאומיים חדשים שלך לחקור.

קמפוס

המרכז שלנו ממוקם (עבדון), אחד האזורים המודרניים ביותר בעמאן, ירדן.

הוא נמצא במתחם אל-בטול, מבנה מפואר חדש הכולל חנויות רבות ומספר רב של מתקנים נוספים, בנוסף למיקום המדהים שבו ניתן לקשר את התלמידים בקלות למסעדות שונות, מועדוני ספורט, פארקים, והוא נמצא במרחק הליכה מ- טאג 'קניון, אחד ממרכזי הקניות החדשים בעמאן. בתוך הקניון בן חמש הקומות יש חנויות מתמחות רבות, חנות מכולת (קוזמו), תריסר מסעדות ובתי קפה, תיאטראות קולנוע רחבים. אל Baher מיקום אידיאלי ואורח חיים חוצות רגוע מציע לתלמידים הזדמנות ייחודית של למידה.

השיעורים נערכים במסגרת מוסד נוח, כאשר התלמידים נהנים משיעורי הלימוד שלהם במרכזי כיתות ממוזגות, המסופקים עם שולחנות וכיסאות נוחים, באופן שיאפשר לתלמידים לקיים אינטראקציה חופשית זה עם זה. כל חדר הכיתה מסופק עם מסך טכנולוגיה גבוהה, במטרה לשמור על קשר עם התלמידים שלנו עם העולם החיצון ולקבל את הזכות ליהנות משיטות ההוראה האחרונות של המדריכים שלנו באמצעות עזרי ההוראה אודיו / וידאו. התלמידים נהנים משימוש חינם ברשת האינטרנט האלחוטית והאינטרנט, הם מוזמנים להירגע, ללמוד או להכין את שיעורי הבית שלהם בטרקלין הלימוד שלנו המסופק עם מחשבים במחיר סביר עבורם.

מיקומים

עמאן

כתובת
Al Masarrah street 5 ,Zahran, Amman , Jordan
עמאן, נפת עמאן, ירדן