קרא את התיאור הרשמי

ברוכים הבאים האקדמיה שלנו!

SKIES AVIATION ACADEMY ממוקם סלוניקי הוא ארגון הדרכה שאושרה לראשונה לפי תקנות EASA ביוון, GR ATO-122, שמנחה כל אדם מן חווית טיסה אפס רשיון טייס תובלה סוכנות נסיעות (ATPL) באמצעות הידע, הניסיון והכשרת איכות של האנשים שלנו.

מסר של VISION

כדי להיות מנהיג מהימן בענף התעופה באירופה על ידי מתן הכשרה מקצועית באיכות מקסימלית של טייסים בעתיד ותחומים אווירונאוטיקה אחרים.

הצהרת כוונות

כדי לספק את החינוך האיכותי ביותר על ידי מתן סביבה לימודית מעולה בטיחות באימונים טיסה אשר תאפשר לכל התלמידים שלנו להשיג את המטרה הסופית שלהם.

אנו מציעים הדרכה טיסה מקצועי קורסי הכשרה תיאורטית מן רישיון טייס פרטי (PPL) עד רישיון טייס תובלה סוכנות נסיעות (ATPL) עם כל הדירוגים הקשורים לסטודנטים מקומיים וזרים. לא משנה אם אתם בוחרים לטוס בשביל ההנאה שלך, או בבניית הקריירה שלך בתור טייס מקצועי, אנו מבטיחים לך את החוויה הטובה ביותר להכשרה!

אנחנו פועלים יותר מ -330 ימים של תנאים טסים VFR מסלוניקי התעופה הבינלאומית - התעופה השנייה בגודלה ביוון ממוקם במרחק של 10 דקות מן המקום שלנו. שדה התעופה יש 2 מסלולים (2440m), ILS CAT II, ​​VOR / DME, הגישה מכ"ם NDB. בעוד שהתואר טייס מומלץ מאוד שיש לו ניסיון עף בשדות התעופה mojor!

צוות שלנו

איכות החינוך נשפטת על פי איכות מדריכי הוראה, וכן על ידי המתקנים הטכניים הזמינים לאימונים. בשעה בשמי תעופה האקדמיה שני הקריטריונים מתקיימים.

מדריכי הטיסה המקצועיים שלנו הם כל עם שעות רבות של ניסיון מורה מוכח הן באוויר ועל הקרקע. למרות כמובן שאתה לומד סטודנט, צוות המדריכה שלנו הוא תמיד מוכן לעזור לך בהשגת המטרה ומעבר שלך.

אקדמית התעופה Skies ידועת המסורת של הכשרה שלה ועבור צוות המוסמך ביותר שלה ביוון, כמו גם בחו"ל. שלנו האקדמיה היא המקום הטוב ביותר עבור אלה שחלומו הוא להיות טייס עם מצוינות ידיעה מלאה של המקצוע שלהם.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית
  • יווני

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורס

Skies Aviation Academy

קורס ATPL משולב EASA מיועד לתלמידים מאפסים עפים ניסיון עד ATPL קפוא ב כ 12 עד 14 חודשים, על ידי מסיימת תכנית זו תהיה זכאי לעבוד בתור קצין ראשון עם חברת תעופה. ... [+]

ה כמובן EASA המשולב ATPL מיועד לתלמידים מאפסים עפים ניסיון עד ATPL קפוא ב כ 12 עד 14 חודשים, על ידי מסיימת תכנית זו תהיה זכאי לעבוד בתור קצין ראשון עם חברת תעופה. לאחר סיום לימודי התלמיד יהיה רישיון טייס מסחרי EASA (CPL) עם Multi-מנוע (ME), דירוג Instrument (IR) ושיתוף פעולת Crew Multi (MCC) קורס עם 198.5 שעות טיסה ו -800 שעות תאוריה. רישיון טייס תובלה סוכנות נסיעות (ATPL) הינו רשיון טייס מקצועי עדיפה ביותר על ידי חברות התעופה. ... [-]

יוון Thessaloniki
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
12 - 14 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Skies Aviation Academy

CPL ICAO / ME / IR מרת הקורס נועד להמיר כל רישיון מקצועי ICAO ודירוגי רישיון EASA מקצועי. ... [+]

CPL ICAO / ME / המרה IR קורס נועד להמיר כל רישיון מקצועי ICAO ודירוגי רישיון מקצועי EASA.

דרישות קדם-Entry: גיל מינימאלי 18 שנים בעל CPL ICAO תקף ME / רישיון IR בחינות התיאוריה EASA ATPL לעבור שליטה בשפה תעופה אנגלית (ELP) מסוגל להעביר תעופת מח' 1 בחינה רפואית מבנה קורס

עף שלב:

6 שעות CPL / ME קורסי הסבה על DA42. 15 שעות IR / ME אימון שהוא 10 שעות אימון SIM ALSIM ALX ו -5 שעות ME מתאמן DA42. 2.5 שעות מבחן מיומן עבור CPL / ME / IR עם הבודק... [-]

יוון Thessaloniki
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
2 - 3 שבועות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Skies Aviation Academy Virtual Tour

Visit to Skies Aviation Academy