קרא את התיאור הרשמי

OLYMPUS תעופה האקדמיה היא נוסדה ומופעל על ידי חיל האוויר ותיקים התעופה האזרחית מדריכי טיסה, בעקבות הגבוהה ביותר של התקנים האירופיים רשות התעופה האזרחית / EASA. אולימפוס תעופת האקדמיה מספקת הדרכת טייס מקצועית, בכל הרמות, בין 0 ל ATPL (רישיון טייס תובלה האווירית). האקדמיה שומרת על רמה גבוהה של משמעת, הכרחית לבניית מיומנויות והאופי 'טייסים בעתיד.

כפי שאתה משלם טוס - אין סיכון

בעוד רבים לפרסם את "לשלם לך לעוף" מושג, בנמל תעופה אולימפוס האקדמיה זה נכון לחלוטין!

הכשרה איכותית

כל טיסות האימון מפוקחות באופן אישי על ידי ראש ההדרכה על מנת להבטיח אימון באיכות גבוהה.

E-Learning

חומר הלימוד כולו נגיש אונליין הן לתלמידים למידה מגורים ומרחק. ייתכן ללמוד מהבית, עוד לפני ההגעה שלך!

שדה תעופה בינלאומי

כסטודנטית באקדמית תעופת אולימפוס, אתה מאומן התעופה השנייה בגודלה של יוון (לא בשדות תעופה קטנה או צבאית, עם הגבלות רבות, דבר אשר עלול לגרום אימון מתעכב).

הפוך טייס מקצועי רק 12 חודשים

זמנך יקר, אז אל תבזבזו אותו בבתי ספר טיסה עם אימון איטי.

בניין השעה הבינלאומית

השתלמות טייסי סטודנט ובוני שעה יש את ההזדמנות לבקר ולהיות מיומנים יותר מ -50 שדות תעופה ושדות תעופה ברחבי יבשת האיים יוון (למשל. מיקונוס, סנטוריני, קורפו, כרתים, רודוס, קוס, זקינטוס (Zante), Skiathos, Mytilene ובהרבה תעופה אירופיות אחרות, גם עבור גישות VFR או IFR.

הדרכת aerobatic חינם

אקדמית הטיסה המוסמכת רק לאימוני aerobatic בדרום אירופה. במהלך בניית השעה שלך, אתה תוכשר לבצע תמרוני aerobatic!

צוות מנוסה

אתה מועבר על ידי מורים מוכשרים עם ניסיון רב שנתי טיסה והדרכה, (חיל אוויר וחברות תעופה) לעשות כמובן שלך מהנה ומתגמלת.

למחיר זול

באולימפוס תעופת האקדמיה אנו מבינים כי לקורס טייס הוא יקר. עמלות נסתרות תגרומנה סטודנט מחוץ לתקציב שלו. אנו מבטיחים כי אין עמלות נסתרות.

צי מוסמך

ססנה 152 Aerobat ססנה 172 דיזל ססנה 152 טנקים ארוכות טווח סנקה III / PA-34

כל המטוסים מוסמכים לאימוני IFR וכמובן הצי מרחיב, כדי לענות על הצרכים של התלמידים.

מדוע ביטוח לאומי?

בחירת הספר לטיסה התקינה:

הבחירה של בית ספר אימון הנכון היא הצעד הראשון על הדרך שלך להיות טייס פרטי או מקצועי מוכשר ההחלטה החשובה ביותר שאתה תעשה. אין גישה מזדמנת על לומד לעוף. קריירה עף מוצלח הוא אפשרי רק על ידי השגת את ההכשרה הטובה ביותר בשעות המעצבות של אימון התעופה. מטרת הליבה של ביטוח לאומי היא לספק את הבסיס הטוב ביותר האפשרי עבור טייסי סטודנט מהיום ראשון. אנחנו עושים שום קיצורי דרך ואנחנו לא משאירים דבר ליד המקרה.

"Flying היא אמנות והאומנות עף שמלמדת ולומדת על ידי צוות הנכון."

ניסיון הוראה גדול:

עם מעל 34 שנתי הניסיון כטייס בחיל האוויר, טייס אזרחי, מדריך טיסה, המדריך של מדריך הטיסה, בוחן טיסה, עם סך של זמן טיסה 13300 שעות, מורכב שעות חיל אוויר 3800, 9250 שעות אזרחיות שעות במטוס ים 250, נחשב כאחד מדריכי הטיסה הטובים ביותר ביוון.

שהודגם הוראה מוצקה ויכולות הדרכה בבית חיל אוויר תובעני מאוד בסביבה מסחרית, באמצעות ביצוע של עיצוב הסילבוס, ניהול, ושינוי לטייסים בקומת כניסה, תוך מתן קורסי הכשרה יעילים, PPL, בין 0 ל ATPL (רישיון טייס תובלה אווירי), MCC, פיקוח והערכה בארבעה ארגוני הדרכת טיסה (FTOs / Atos) על פי תקנות JAA / EASA. בהצלחה אימן למעלה מ -280 טייסים פרטיים ומקצועיים.

בטיחות טיסה:

המטרה העיקרית של הביטוח הלאומי היא לספק הכשרה מקצועית בהתאם לחלק FCL / תקנות EASA של בטיחות טיסה וסטנדרטים של תחזוקה. הביטוח לאומי מנצל מוסמך בלבד באופן מלא על ידי EASA ו HCAA של יוון, מטוסים.

ניסיון הדרכה:

אקדמית תעופת אולימפוס היא ארגון הדרכת JAA מאושר / EASA ATO GR 123, בסלוניקי / יוון, תחת האישור של רשות התעופה האזרחית ההלנית (HCAA). אולימפוס תעופה האקדמיה היא הוקמה על ידי טייסים מקצועיים מתעשיית תעופה חיל האוויר האזרחי עם אלפי טס שעות ניסיון רב בתהליך ההכשרה. מדריכי קרקע הוכיחו כישורים מיוחדים וניסיון זמן בתעופה.

במזג אוויר מצוין:

תנאי מזג האוויר המצוינים בסלוניקי לאפשר לנו לספק הכשרה רציפה לאורך כל השנה, מבלי לבזבז זמן יקר וכסף. בקיץ, טמפרטורות גבוהות כאן הן בדרך כלל בין 27 ל 33 מעלות צלזיוס, אם כי לפעמים הם מטפסים גבוהים יותר. בחודשי הסתיו והחורף, הלילות קרים באופן משמעותי, וטמפרטורות גבוהות בשעות יום נורמלים הן בין 21 ל 25 מעלות צלזיוס.

מתוכן, רק 12 חודשים:

באולימפוס תעופה האקדמיה הזמן הממוצע הנדרש כדי להשלים את המסלול אפס ATPL הוא 12 - 14 חודשים, כולל כל הדרכה ובחינות.

הכנסת אורחים:

בשעת הביטוח לאומית ותקבלו הדרכה אישית בכל שלב בתכנית האימונים שלכם, בסביבת מסבירה מטיסת המבוא הראשונה לאורך כל הדרך עד היום שאתה מקבל ההשלמה שלך של אישור על רישיון יחסית.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורס

Olympus Aviation Academy

תקף ICAO CPL / IR / MEP ... [+]

לסטודנטים בקורס זה יש רישיון פיילוט.דרישות קדם:תקף ICAO CPL / IR / MEPEASA רפואי (בכיתה 1) תעודתלפחות אחד X-country 300 NM

הכשרה תיאורטית / ה - תוכנית למידה מרחוק עבור CPL / ATPL מורשה:

מתקדם e-Learning מקוון באמצעות אתר האינטרנט של OAA13500 שאלות עבור 14 נושאים של ספרים באוקספורד56 מבחני התקדמות נבחרו על ידי תוכנית אוטומטית על פי בדיקות HCAA14 בדיקות סופיותמבחן התקדמות אחד שווה ל 12 שעות זמן קריאה650 שעות דקות זמן הקריאהפגישות פרטיות עם מדריכי הקרקע שלנו65 שעות בדיקות מתקדמות-התקדמות בהתאם מדריכים OAA הדרכהתעודת סופי OAAבחינות HCAA... [-]
יוון Thessaloniki
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית
Olympus Aviation Academy

אולימפוס תעופת האקדמיה פתחה תכנית אימוני טייס משולבת יסודית כדי להעלות את התלמידים המיומנים כך שיפעל כמו טייסי משנה על מטוסים יחידים ו / או רב-מנוע בהובלה אוירית מסחרית ל ... [+]

משולב '' OLYMPUS '' אפס - TO ATPL קפוא

OLYMPUS תעופה האקדמיה פתח תכנית אימוני טייס משולבת יסודית להביא את התלמידים עד המיומנות כך שיפעלו כמו טייסי משנה על מטוסים יחידים ו / או רב-מנוע בהובלה אוירית מסחרית להמשיך את הקריירה שלהם בתחום התעופה.

הקורס המשולב הוא קורס במשרה מלא מניסיון שעת אפס ועד קבלת ATPL EASA קפוא (fATPL) כולל אנגלית שפה בקיאה (ICAO) ותעודת MCC.

כאשר אתה בוחר להירשם לקורס משולב שהחלטת להיות טייס מקצועי המטפל לקורס במשרה מלא, כולל היום-יום קרקע וכשרת טיסה.... [-]

יוון Thessaloniki
הרשמה פתוחה
אנגלית
תכנית מלאה
12 - 14 חודשים
קמפוס
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית
Olympus Aviation Academy
כתובת
14 km Thessalonikis – Michaniona GR-570 01 Thessaloniki Greece
57001 Thessaloniki, Thessaloniki, יוון
Website
טלפון
+30 231 047 5111