Olympus Aviation Academy

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

Olympus Aviation Academy נוסדה ומופעלת על ידי מדריכי טיסה ותיקים של חיל האוויר ותעופה אזרחית, בהתאם לתקני רשות תעופה אזרחית אירופאית / EASA הגבוהה ביותר. Olympus Aviation Academy מספקת הכשרה מקצועית לטייס, בכל הרמות, מ- 0 ל- ATPL (רישיון טייס של הובלה אווירית). האקדמיה שומרת על משמעת גבוהה, הנחוצה לבניית כישוריהם של אווירי טייסים עתידיים. 23324_photo.jpg

שלם כפי שאתה טס - אין סיכון בעוד שרבים מפרסמים את הרעיון "לשלם תוך כדי תעוף", באקדמיה Olympus Aviation Academy זה נכון לחלוטין!

אימונים באיכות גבוהה כל טיסות האימונים מפוקחות באופן אישי על ידי ראש ההדרכה על מנת להבטיח אימונים באיכות גבוהה.

למידה אלקטרונית את כל חומר הלימוד הקיים ברשת הן לסטודנטים למגורים והן למידה מרחוק. אתה יכול ללמוד מהבית, עוד לפני הגעתך!

שדה תעופה בינלאומי כסטודנט Olympus Aviation Academy , אתה מאומן בשדה התעופה השני בגודלו של יוון (לא בשדות תעופה קטנים או צבאיים, עם מגבלות רבות, מה שעלול לגרום לאימונים מתעכבים).

הפוך לטייס מקצועי תוך 12 חודשים בלבד זמנך הוא בעל ערך, אז אל תבזבז אותו בבתי ספר לטיסה עם הכשרה איטית.

בניית שעה בינלאומית לטייסי הכשרה מתקדמים ולבוני שעות יש אפשרות לבקר ולהתאמן בלמעלה מ 50 שדות תעופה ושדות תעופה ברחבי היבשת והאיים היוונים (למשל מיקונוס, סנטוריני, קורפו, כרתים, רודוס, קוס, זקינתוס (זנטה) , סקיאתוס, מיטילין ובשדות תעופה אירופיים רבים אחרים, בגישה VFR או IFR.

הדרכה אירובטית בחינם האקדמיה הטיסה היחידה המוסמכת לאימונים אירוביים בדרום אירופה. במהלך בניית השעה שלך, אתה תהיה מאומן לבצע תמרונים אירוביים!

צוות מנוסה אתה מלמד על ידי מורים מדריכים בעלי ניסיון רב של טיסה והדרכה (חיל אוויר וחברות תעופה) להפוך את הקורס שלך למהנה ומתגמל.

מחיר Olympus Aviation Academy אנו מבינים שאימוני טייסים הם יקרים. עמלות נסתרות יגרמו לתלמיד מחוץ לתקציבו. אנו מתחייבים כי אין עמלות נסתרות.

צי מוסמך

  • ססנה 152 אירובט
  • ססנה 172 דיזל
  • טנקים ססנה 152 לטווח ארוך
  • סנקה III / PA-34

כל המטוסים מוסמכים להכשרת IFR וכמובן שהצי מתרחב, כדי לענות על צרכי התלמידים.

23326_photo_3.jpg

למה OAA ?

בחירת בית הספר לטיסה הנכון: הבחירה בבית הספר להכשרה המתאימה היא הצעד הראשון בדרך להפוך לטייס פרטי או מקצועי מיומן וההחלטה החשובה ביותר שתקבלו. אין גישה סתמית ללמוד לטוס. קריירת טיסה מוצלחת אפשרית רק על ידי השגת האימונים הטובים ביותר בשעות המכוננות של אימוני תעופה. מטרת הליבה של OAA היא לספק את התשתית הטובה ביותר לטייסי סטודנטים מהיום הראשון. אנחנו לא מבצעים קיצורי דרך ואנחנו לא משאירים שום דבר למקריות. "טיסה היא אמנות ואומנות הטיסה נלמדת ונלמדת על ידי הצוות הנכון."

ניסיון הדרכה נהדר: עם מעל 34 שנות ניסיון כטייס של חיל האוויר, טייס אזרחי, מדריך טיסה, מדריך מדריך טיסה, בוחן טיסה, עם סך הכל 13300 שעות זמן טיסה, הכולל 3800 שעות חיל אוויר, 9250 שעות אזרחיות ו -250 שעות נסיעה במטוס, נחשב לאחד ממדריכי הטיסה הטובים ביותר ביוון. דוגמה ליכולות הוראה והוראה מוצקות בסביבת חיל אוויר וסביבה מסחרית מאוד, באמצעות ביצוע תכנון, ניהול ותכנית של סילבוס לטייסי דרגות כניסה, תוך מתן קורסי הכשרה אפקטיביים, PPL, מ- 0 ל- ATPL (רישיון טייס תובלה אווירית) , MCC, פיקוח והערכה בארבעה ארגוני אימוני טיסה (FTOs / ATOs) על פי תקנות JAA / EASA. הכשירו בהצלחה יותר מ- 280 טייסים פרטיים ומקצועיים.

בטיחות טיסה: המטרה העיקרית של OAA היא לספק הכשרה מקצועית על פי תקנות FCL / EASA של חלק בנושא בטיחות טיסה ותקני תחזוקה. OAA עושה שימוש רק באישור מלא על ידי מטוסי EASA ו- HCAA מיוון.

ניסיון בהדרכה: Olympus Aviation Academy היא ארגון אימונים מאושר של JAA / EASA ATO GR 123, בסלוניקי / יוון, באישור רשות התעופה האזרחית ההלנית (HCAA). Olympus Aviation Academy הוקמה על ידי טייסים מקצועיים מתעשיית חיל האוויר והתעופה האזרחית עם אלפי שעות טיסה וניסיון רב בתהליך האימונים. מדריכי הקרקע הוכיחו כישורים מיוחדים וניסיון רב בתחום התעופה.

מזג אוויר מצוין: תנאי מזג האוויר המצוינים בסלוניקי מאפשרים לנו אימונים ללא הפרעות כל השנה, מבלי לבזבז זמן וכסף יקר. בקיץ, הטמפרטורות הגבוהות כאן הן לרוב בין 27 ל 33 מעלות צלזיוס, אם כי לעיתים הן מטפסות גבוה יותר. בחודשי הסתיו והחורף, הלילות קרירים משמעותית והטמפרטורות הגבוהות בשעות היום הן בין 21 ל 25 מעלות צלזיוס.

תוך 12 חודשים בלבד: Olympus Aviation Academy משך הזמן הנדרש להשלמת קורס אפס ל- ATPL הוא 12 - 14 חודשים, כולל כל ההדרכות והבחינות.

אירוח: ב- OAA תודרך באופן אישי בכל שלב בתכנית האימונים שלך, בסביבה מסבירת פנים החל מטיסת ההיכרות הראשונה וכלה בה עד שתקבל השלמת תעודה ברישיון היחסי.

מיקומים

Kalamaria Municipality

Olympus Aviation Academy

כתובת
Adrianoupoleos 1a
55133 Kalamaria Municipality, סלוניקי, יוון
אתר אינטרנט
טלפון
+30 231 047 5111