Global Aviation

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

מאז 1997, תעופה גלובלית (GR-ATO-102) כבר מציע קורסי הכשרת טייסים מסחריים ופרטיים. הצעות גלובל קורסים משולב מודולרי עבור טייס תובלה סוכנות נסיעות (ATPL) ו טייס פרטי (PPL) רשיונות כמו גם את כלי (IR), Multi-מנוע (MEP), מדריך הטיסה (FI) דירוג ושיתוף פעולה Crew Multi (MCC) קורסים.

יתר על כן, גלובל הינה במרכז הבדיקה מוסמך לבחינה שליטה בשפה האנגלית תעופה ICAO רמה 4 (LPT), המציע בחינות לאורך כל השנה.

גלובל התעופה SA נוסדה על ידי קבוצה של מומחי תעופה בשנת 1997, לאחר בסיסו באתונה, יוון. החברה רכשה נכסי התעופה הכלליים של האגאי התעופה (בסיס תחזוקה, וכו 'צי) והרחיב במהירות, רכישת צי של מטוסים פייפר החדשים משומשים יחיד ורב-מנוע. בשל המשחקים האולימפיים באתונה 2004, בבסיס אימוני טיסה של החברה הועבר Pachi תעופה, Megara (LGMG), שדה תעופת תעופת האלוף של יוון. מאז התאגדותה, תעופה גלובלית יש משימה להציע שירותים באיכות הגבוהה ביותר בתחומים, לקורס טיס, תחזוקת מטוסים ומכירות מטוסים.

אבני דרך

חלק מאבני הדרך החשובות בהיסטוריה ארוכה של 17 שנה של גלובל תעופה: כולל:

1997: אושר על ידי רשות התעופה האזרחית ההלנית (HCAA) להציע הדרכת PPL 2000: הפך לאקדמיה בבעלות הפרטית הראשונה להציע הכשרת טייסים מסחרית ביוון 2004: אושרה על ידי הרשויות המשותפות לתעופה (JAA) להציע הדרכה פרטית ומסחרי פיילוט 2008: אקדמיה יוונית ראשונה לסדר מותג החדש FNPT II 2009: הפך TRTO איירווייס Bluebird עבור B737 2010: קורסי הכשרה פיילוט מסחרי נבדקו ואושרו על ידי האולימפי אויר 2011: מונה רמת ICAO הרשמי 4 מבחן אנגלית תעופת מרכז איירליינס האגאי 2012: מונה בלעדי ICAO רמה 4 התעופה אנגלית מרכז בדיקות לכל פקחי האוויר יווניים 2013: ספק לקורס טייס בלעדי מונה על ידי משמר החופים היווני עבור הקצינות שלהם 2014: הוזמן על ידי Ryanair, בין כמה ארגונים לקורס טייס באירופה SE, להשתתף מצגת, לגבי תהליך הגיוס הטייס של מטוס נוסעים 2014: Extended הצי שלה, באמצעות רכישת סימולטור טיסה פייפר Seminole PA-44-180 ומשודרג שלה מותג חדש MCC השנייה FNPT עלית S923 2015: Extended הצי שלה, על ידי רכישה נוספת פייפר לוחם PA-28-161 והשלימו את חידוש עבודות האנגר התחזוקה שזה עתה רכש ב LGMG 2016: Extended הצי שלה, באמצעות רכישת 2 נוספים פייפר לוחמים PA-28-161 ומותג חדש MCC השנייה FNPT עלית S812 2016: הודיעה על שיתוף פעולה עם Ryanair לתוכנית APC החדש שלהם, שמטרתה בוגרי האקדמיה

EASA מסחרי קורסי הדרכה מטוס טייס פרטי

ספר לטיסה גלובל הוא אקדמית הטייס העתיקה ביותר ביוון. לאחר בסיס ספר מנהלי קרקע שלו בפיראוס והבסיס עף שלה בשדה תעופת התעופה האזרחית של Pachi, Megara (LGMG), ספר לטיסה עולמי מתאמן טייסים לקורסים פרטיים ומסחריים, מאז 1997, כאשר היא אושרה על ידי האזרח ההלני רשות התעופה (HCAA). בשנת 2004, הרשויות המשותפות לתעופה (JAA) בדקו ואשרו ספר לטיסה עולמי כמו ארגון הדרכת טיסה (GR-ATO-102), על פי תקנות טיס משותפות (JAR). בשנת 2012, האקדמיה אימצה הסוכנות לבטיחות תעופה אירופיות (EASA) סטנדרטים חלק-FCL.

קורסי הדרכה Cabin Crew EASA

תעופה גלובלית היא אושרה על ידי HCAA ו EASA להציע קורסי הדרכה Cabin Crew כמו GR-CCTO-102. כל ההכשרה התיאורטית מתקיימת בבסיס ספר קרקע של התעופה העולמית בפיראוס. ההכשרה המעשית 'הקורסים מתרחשת במקומות שאושרו לרבות נמל התעופה הבינלאומי באתונה בהתאם HCAA ו EASA. גלובל התעופה מציעה קורסי הכשרת צוות רבים 3-חודשי תא ראשוניים מיועדים ליחידים המעוניינים לעקוב קריירה בתור צוות בקתה בענף התעופה הדינמי וקורסי צוות התא אינטנסיביים שיכול להיות מותאם כדי לענות על הצרכים של חברות תעופה מקומיות ובינלאומיות.

EASA אישרה חלק M ארגון

מרכז תחזוקה גלובל הוא מציע פתרונות לתחזוקת מטוסים איכותיים. לאחר לבסיסה תעופת התעופה הכללית של Pachi, Megara (LGMG), תעופה גלובלית מוסמכת ע"י HCAA ו EASA להציע שירותי תחזוקה למטוסי בוכנת מנוע יחידים ורבים, כמו תחזוקת הארגון EL.MF.004. יתר על כן, תעופת גלובל הנה ארגון ניהול כושר טיסה רציף מוסמך (CAMO), המציע שירותי ניהול כושר טיסה רציפים למטוסי בוכנה יחיד ורב-מנוע כמו CAMO EL.MG.039.

מטוסי מנהלים פייפר מטוסים מסוקים & בומברדייה

מכירה צור גלובל היא המשווקת הבלעדית של מטוסים פייפר ביוון, קפריסין, רומניה ובולגריה, כמו גם סוכן מכירות של מטוסי מנהלים בומברדייה באזור. יתר על כן, גלובל מספקת ללקוחותיה מגוון רחב של מטוסים משומשים שנבחרו בקפידה אשר נעו בין מטוסי בוכנה חד מנועים כדי מטוסי מנהלים יוקרתיים. יתר על כן, בעל מומחיות משמעותית ייעוץ תעופה, תעופה גלובל מספקת ללקוחות פתרונות כולל רכש, בעלות, שמירה ותפעול המטוס שלהם.

מיקומים

פיראס

Global Aviation S.A.

כתובת
79-81 Filonos Street

18535 פיראס, פיראוס, יוון
אתר אינטרנט
טלפון
+30 21 0411 0609