קרא את התיאור הרשמי

Le Cordon Bleu התפתח מבית הספר לבישול פריזאי לאקדמיה לאמנויות קולינריות עם רשת בינלאומית גדולה. המוניטין של לה קורדון בלו ממשיך להמריא בתוכניותיו אשר משופרות ומתאימות באופן שוטף לצרכים הנוכחיים והעתידיים של תעשיית הגסטרונומיה, כמו גם את מדריכי השף המוכשרים ביותר, אשר לכל אחד מהם ידע נרחב בתחומי התמחותם.

קורסים טכניים תיאורטית קורסים לאמנויות נלמדים באודיטוריום מצויד במטבח מודרני ומערכות אודיו-ויזואליות, אשר מאפשר לתלמידים לראות בקלות את השפים ולשאול שאלות בסביבה בכיתה. לאחר הקורסים התיאורטיים, התלמידים מתרגלים את הטכניקות בשיעורי הקולינריה, בהדרכתם ובדרכתם של מדריכי השף שלהם.

Le Cordon Bleu Istanbul מציעה את התוכניות שלה עם צוות מדריך השף הבינלאומי. כל הקורסים נלמדים באנגלית ושיעורי הדגמה מתורגמים בו זמנית לטורקית. בסוף תוכניות אלה, סטודנטים בוגר הפיקוד על שניהם אנגלית וצרפתית גסטרונומיה המינוח ואת הבשילה עם הידע הטכני הטכני והחומרי כדי ליצור מתכונים משלהם.

Le Cordon Bleu Istanbul ממוקם על שטח של 3650 מ"ר של הקרקע גם הבניין הפגנה

"מרכז המצוינות". מטרת בית הספר היא לצייד את התלמידים לא רק בידע תיאורטי

גם עם כל הידע המקצועי הנדרש ומיומנויות עבור הקריירה העתידית שלהם.

מרכז המצוינות מתאים;

• גסטרו - אודיטוריום

• מטבח, פאטיסרי ומטבחים רב תכליתיים

• מעבדה לניתוח חושי

• 200 מ"ר מטבח ראשי

• מסעדת התמחות: L'Atelier Bleu

• חדר אוכל פרטי

• חדר אירועים

• מטבח ייצור ראשי

• בשר, עופות, דגים וירקות הכנה למטבח

התלמידים שלנו מעודדים תמיד להפגין ולבדוק את הידע והמיומנויות שלהם במספר רב של תלמידים

לאומי ובינלאומי תחרויות, לערוך מחקר על המטבח המקומי והעולם; וסקור

מנות נשכחות מזמן.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Diploma

Le Cordon Bleu Istanbul

תוכניתו של לה קורדון בלו, שזכתה לשבחים רבים, תוכננה לסייע לך לשלוט במיומנויות הדרושות ליצירת מנות אוכל מהמטבח באמצעות שילוב של מפגשים מעשיים, הדגמות ושיעורי תיאוריה. התלמ ... [+]

סקירה כללית

תוכניתו של לה קורדון בלו, שזכתה לשבחים רבים, תוכננה לסייע לך לשלוט במיומנויות הדרושות ליצירת מנות אוכל מהמטבח באמצעות שילוב של מפגשים מעשיים, הדגמות ושיעורי תיאוריה. התלמידים ילמדו את כל הטכניקות המקצועיות הנדרשות כדי להתקדם עם מגוון של הזדמנויות קריירה מרגש והוא ילמד על ידי צוות של שף ההוראה הכשרה קלאסית, שלכולם יש ניסיון בעבודה בתפקידים בכירים במטבחים המשובחים בעולם ומסעדות בכוכבית מישלן.... [-]

טורקיה Istanbul
הרשמה פתוחה
אנגלית
תכנית מלאה
33 שבועות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Le Cordon Bleu Istanbul

Le Cordon Bleu של Diplôme de Pâtisserie הוא אחד הכישורים הקולינריים המכובדים ביותר בעולם. סטודנטים אשר בהצלחה להשלים את הכישורים pâtisserie שלנו ילמדו את כל הטכניקות המקצ ... [+]

סקירה כללית

Le Cordon Bleu של Diplôme de Pâtisserie הוא אחד הכישורים הקולינריים המכובדים ביותר בעולם. סטודנטים אשר בהצלחה להשלים את הכישורים pâtisserie שלנו ילמדו את כל הטכניקות המקצועיות הנדרשות כדי להתקדם במגוון של הזדמנויות קריירה מרגש. הסטודנטים ילמדו על ידי צוות של שפים בעלי הכשרה קלאסית, אשר לכולם יש ניסיון בעבודה בתפקידים בכירים במלונות הטובים ביותר בעולם, פטיסרים ומסעדות עם כוכבי מישלן.

... [-]
טורקיה Istanbul
הרשמה פתוחה
אנגלית
תכנית מלאה
33 שבועות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Le Cordon Bleu Istanbul

בתערוכת הקולינריה והאירוח כסימן למצוינות, גראנד דיפלום של לה קורדון בלו היא הסמכה משפיעה המשלבת הכשרה קלאסית בשתי מנות ופאטיסרי. התלמידים נלמדים לראשונה מיומנויות קולינרי ... [+]

בתערוכת הקולינריה והאירוח כסימן למצוינות, גראנד דיפלום של לה קורדון בלו היא הסמכה משפיעה המשלבת הכשרה קלאסית בשתי מנות ופאטיסרי. התלמידים נלמדים לראשונה מיומנויות קולינריות יסודיות לפני החלת הידע הזה על תוצרת איכותית ומוצרים מתמחים.

תעודה זו מוענק לאחר סיום מוצלח של שניהם דיפלומה דה Cuisine ואת Diplôme de Pâtisserie, אשר ניתן ללמוד במקביל על פני תקופה של 9-12 חודשים.

העולם מוכר כסימן של מצוינות, Le Cordon Bleu Grand Diplôme הוא המפתח שלך הדלתות של העולם הקולינרי.... [-]

טורקיה Istanbul
הרשמה פתוחה
אנגלית
תכנית מלאה
33 שבועות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
כתובת
Nişantepe District,Orman Street, 34794 Çekmeköy
Istanbul, Istanbul, טורקיה