קרא את התיאור הרשמי

כחבר בקבוצת VTC, הונג קונג המכון לחינוך מקצועי (IVE) היא ספקית החינוך המקצועית ו מקצועית המוביל בהונג קונג, מחויבת לטיפוח המקצוע המוערך לפי ענפי כלכלה. IVE כבר מתפתח בד בבד עם הפיתוח הכלכלי של הונג קונג, לבנות כוח עבודה מוכשרת וחדשני צורך כלכלת ידע.

מתקנים מצוינים כדי להעשיר את חווית הלמידה של תלמידי אייב, מתקנים של תקני תעשייה מוגדרים כדי לדמות את סביבת העבודה. המעבדות והמרכזיות שלנו משודרגות על בסיס קבוע כדי להתעדכן עם המגמות האחרונות בתעשייה.

קמפוסים Vibrant סטודנטים הנכנס לתכנית IVE יגלו מעשיר וחי מחקר מלא כיף. 9 IVE הקמפוסים שלנו ליצור סביבת למידה אינטראקטיבית לסטודנטים לטפח תשוקה ללמידה לפתח תחומי העניין והכישורים שלהם דרך ספורט שונה ופעילויות תרבות.

בקמפוסים של IVE פני השטח מצוידים היטב עם מתקני המדינה- of-the-art חיוניים להכין את תלמידים לחיים בקמפוס היטב מעוגלים. כל קמפוס היה שנבנה במיוחד עם מתקנים מיוחדים לסטודנטים של דיסציפלינות שונות כדי לצבור ידע ומיומנויות מעשיות בתחומים הנבחרים שלהם.

אקסלנס הוראה צוות ההוראה מאוד המיומן שלנו בעלת ניסיון בתעשייה מוצק. עם גישת "לחשוב ולעשות" הייחודית שלנו, המורים שלנו להקנות ידע אקדמי מאוזן ידע מעשי נדרש החיוני העבודה בפועל להצלחה מקצועית.

עם היישום של תוכניות פיתוח צוות, עובדי הוראה להישאר על הדופק של התפתחויות בענף. תלמידים יכולים ללמוד מהמורים שלהם הידע עַדכָּנִי ביותר להיות מצוידים במיומנויות לפיתוח העתידי שלהם.

רשת תעשייה חזקה IVE שואפת ליצור שיתוף פעולה בין תעשייה לטווח ארוכה בתמיכת התכנון כמובן שלנו ותכנון תוכניות לימודים. תמיכת תעשייה גם לובשת צורה של פעילויות למידה אינטראקטיביות, הזדמנויות עבור התקשרות תעשיית מיקומי עבודה.

הסטודנטים שלנו בעקביות לקבל פרסים ומלגות רבים, עדות למצוינות האקדמיות שלהם הישגים יוצאי דופן. למעלה מ -300 מלגות מסופקות על ידי תאגידים, גופים מקצועיים וחובבים.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Advanced Diploma

Hong Kong Institute of Vocational Education

כדי להתמודד עם ההתפתחות המהירה של תעשיית הבידור הדיגיטלי בהונג קונג ואסיה, תוכנית זו שואפת לצייד תלמידים עם ידע מעשי ומיומנות כדי להפוך לאנשי מקצוע לעיצוב ופיתוח של משחק ... [+]

מטרות התוכנית

כדי להתמודד עם ההתפתחות המהירה של תעשיית הבידור הדיגיטלי בהונג קונג ואסיה, תוכנית זו שואפת לצייד תלמידים עם ידע מעשי ומיומנות כדי להפוך לאנשי מקצוע לעיצוב ופיתוח של משחק מחשב, אנימציה במחשב, ואפקטים חזותיים. זוהי גם תוכנית ייחודית שבה התלמידים יוכלו לגשת למערכות מחשוב ותוכנות חדישות כדי לממש את הרעיונות היצירתיים שלהם לייצור מוצרי בידור דיגיטליים.

משחק מחשב זרם תוכנן עם מודולים לפתח את הכישורים של בוגרי ביישום טכניקות תכנות גרפיקה במחשב בפיתוח יישומים אינטראקטיביים סימולציה המשחק אינטראקציה.... [-]

הונג קונג Hong Kong
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Hong Kong Institute of Vocational Education

תוכנית זו נועדה לאפשר לסטודנטים להמשיך קריירות במפעלים רב לאומיים העוסקים בעסקים בינלאומיים ומסחר. היא מדגישה הכשרה מעשית ומכסה שפות עסקיות (יפנית / קוריאנית / ספרדית), מ ... [+]

מטרות התוכנית

תוכנית זו נועדה לאפשר לסטודנטים להמשיך קריירה במפעלים רב לאומיים העוסקים בעסקים בינלאומיים ומסחר. היא מדגישה הכשרה מעשית ומכסה שפות עסקיות (יפנית / קוריאנית / ספרדית), מיומנויות אקדמיות, טכניות וניהוליות בסביבה עסקית בינלאומית, היבטים משפטיים וכלכליים, שיווק אלקטרוני, מיומנויות ניהול בין-תרבותיות, ניהול תערוכות מעשיות וניהול איכות.

תוכנית זו מיועדת עם דגש על הכשרה כללית ושפה, פיתוח של כל אדם וניסיון בעבודה כדי לצייד תלמידים טוב יותר ללימודים נוספים ותעסוקה לאחר סיום הלימודים.... [-]

הונג קונג Hong Kong
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Hong Kong Institute of Vocational Education

תוכנית זו נועדה להכשיר את התלמידים עם הידע המקצועי והכישורים הדרושים כדי להמשיך את הקריירה שלהם במלון קייטרינג בתעשייה. התכנית מתמקדת הן בתיאוריה והן בהכשרה מעשית. באמצעו ... [+]

מטרות התוכנית

תוכנית זו נועדה להכשיר את התלמידים עם הידע המקצועי והכישורים הדרושים כדי להמשיך את הקריירה שלהם במלון קייטרינג בתעשייה. התכנית מתמקדת הן בתיאוריה והן בהכשרה מעשית. באמצעות סביבות עבודה מדומות והתקשרות תעשייתית, התלמידים יכולים לרכוש יכולת טכנית רלוונטית וידע מקצועי של התעשייה.

תוכנית זו מיועדת עם דגש על הכשרה גנריות ועל שפה, פיתוח של כל אדם וניסיון בעבודה כדי להכין טוב יותר תלמידים למחקרים נוספים ותעסוקה לאחר סיום הלימודים.... [-]

הונג קונג Hong Kong
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

VTC International Student Section (ISS) - Study in Amazing Hong Kong

כתובת מיקום
VTC International Development Office
14/F, VTC Tower, 27 Wood Road,
Wan Chai

Hong Kong, HK