קרא את התיאור הרשמי

דן פרימן / Unsplash

Avicenna International College (AIC) היא מכון חינוכי עצמאי שהוקם במקור בשנת 1995 בבודפשט, הונגריה. מאז 1995 AIC צמחה להיות ספק ידוע של חינוך איכותי באירופה. AIC פיתחה כל העת תוכניות חדשות ופתחה את שעריה לסטודנטים בינלאומיים יותר בקמפוסים אירופיים שונים.

AIC מציעה תוכניות ללימודי תיכון בינלאומיים, תכניות יסוד לאחר תיכון להכנה לאוניברסיטאות אירופאיות. AIC מציעה גם תוכניות BS, MS ו- DBA של FEDE לקראת תארים אירופאים.

משימה

Avicenna International College מכינה ומחנכת את הסטודנטים שלה להיות אזרחים אחראיים, ליהנות מלמידה, להתפתח אקדמית ולמידה להשכלה גבוהה מצליחה. התשוקה לידע ולמידה לכל החיים היא חלק בלתי נפרד מהחינוך שלנו.

Avicenna היא קהילה אכפתית, בטוחה ואקדמית ביותר, המתמקדת ב"גישה הוליסטית "," פתרון בעיות "ו"לימוד אינטראקטיבי".

אביסנה מקדמת כבוד הדדי לעצמי ואחרים ומעורבת סטודנטים בבניית בית הרחק מביתם.

Avicenna International College , העוסקת בגישה וסגנון אופקי משלה, מציעה קורסים לתארים וללא תאר תוך ייעוץ לסטודנטים והעברת אותם מעבר לתפיסת ה"גשר "שלה.

חינוך / הכשרה ללא תואר, הרחבת לימודי שפות עולם, הכשרה באמנות וקריירה, פרסום ספרים וחומרים חוץ כיתתיים, פיתוח תכני אינטרנט ומולטימדיה הם מהמשימות של AIC.

אנו לומדים ומכירים באופן רציף את הצרכים האקדמיים והמדעיים של הלומדים שלנו, מעצבים ומפתחים מוצרים ושירותים מודרניים לצרכים אלה. המוצרים והשירותים שלנו יהיו זמינים לכל הלומדים שלנו.

Avicenna International College מוקדשת להיות שותפה להצלחת הסטודנטים שלה בכל רחבי העולם.

הזדמנויות עתידיות לסטודנטים ב- AIC

עם סיום הלימודים ב- AIC, מרבית התלמידים שלנו מצטרפים למיטב האוניברסיטאות באירופה, בריטניה ואמריקה כדי להשלים את לימודיהם. אוניברסיטאות רבות מחפשות כעת באופן פעיל לקבל סטודנטים ל- AIC בזכות האיכות הגבוהה של החינוך ב- AIC.

בוגרי AIC אחרים שסיימו את תכניות הבסיס בסיעוד, IT, תיירות וניהול בתי מלון או תחומים אחרים, שמחים למצוא עבודה ולקבל שכר טוב בשוק האירופי.

אוניברסיטת העתיד שלך

אוניברסיטאות רבות באירופה, בריטניה וצפון אמריקה מודות לסטודנטים לתארים מתקדמים שלנו. ללימודי רפואה, בוגרינו מדורגים בין הטובים באוניברסיטאות כמו אוניברסיטת סמאל (הונגריה), אוניברסיטת סגד (הונגריה), אוניברסיטת צ'רלס (צ'כיה), אוניברסיטת קומניוס (סלובקיה), כמה אוניברסיטאות נוספות באיטליה, ספרד, סרביה, סלובניה, טורקיה, ומדינות אחרות.

הסטודנטים המסיימים את תוכנית הקרן של NCUK יכולים להמשיך את השנה הבינלאומית הראשונה שלהם ב- AIC ואז לעבור לאוניברסיטה השותפת בבריטניה כדי להשלים את התואר הראשון שלהם.

האוניברסיטאות הבאות בבריטניה מובטחות וקבלה לסטודנטים שלנו החזקים באנגלית ובמדעים:

 • אוניברסיטת אסטון
 • אוניברסיטת בירמינגהם
 • אוניברסיטת ברדפורד
 • אוניברסיטת בריסטול
 • אוניברסיטת האדרספילד
 • אוניברסיטת קנט
 • קינגסטון אוניברסיטת לונדון
 • אוניברסיטת לידס
 • אוניברסיטת ליד בקט
 • ליברפול אוניברסיטת ג'ון מורס
 • אוניברסיטת מנצ'סטר
 • אוניברסיטת מנצ 'סטר מטרופולין
 • המלכה מרי אוניברסיטת לונדון
 • אוניברסיטת סלפורד, מנצ'סטר
 • אוניברסיטת שפילד
 • אוניברסיטת שפילד הלאם
התוכניות מועברות ב:
 • הוּנגָרִי
 • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Foundation Year

Avicenna International College

NCUK הוא קונסורציום מוכר ברחבי העולם של אוניברסיטאות מובילות בבריטניה המספק שירותי חינוך ברמה גבוהה עבור בריטניה וסטודנטים בינלאומיים להכין עצמם לבריטניה ולאוניברסיטאות א ... [+]

חינוכי דירוג גבוה

NCUK הוא קונסורציום מוכר ברחבי העולם של אוניברסיטאות מובילות בבריטניה המספק שירותי חינוך ברמה גבוהה עבור בריטניה וסטודנטים בינלאומיים להכין עצמם לבריטניה ולאוניברסיטאות אחרות. שנת הקרן הבינלאומית (NCUK - IFY) מיועדת לסטודנטים בינלאומיים להבטיח כניסה לאוניברסיטה שותפה ולהעניק את הכישורים הדרושים ללימודים מצליחים בשנה א 'ו -2. התוכנית נלמדת מעל שנה ונבחנת באמצעות בחינות פנימיות וחיצוניות. ועבודות לימוד. תוכנית אקדמית חזקה (EAP) בנויה בתוכנית קרן זו.... [-]

הונגריה בודפשט
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Avicenna International College

NCUK - IFY Business Stream היא תוכנית מעולה לשנת יסוד, שמכינה את סטודנטים ב- AIC לקראת קבלה מובטחת לאוניברסיטה בפרטנר בבריטניה או ללימודים באוניברסיטה יוקרתית אחרת באירופ ... [+]

תכנית שנת קרן מעולה

NCUK - IFY Business Stream היא תוכנית מעולה לשנת יסוד, שמכינה את סטודנטים ב- AIC לקראת קבלה מובטחת לאוניברסיטה בפרטנר בבריטניה או ללימודים באוניברסיטה יוקרתית אחרת באירופה, אוסטרליה או ארה"ב. הסטודנטים יקבלו השכלה חזקה בכלל ואנגלית אקדמית במהלך קורס שנה זו. כן יינתנו נושאים מיוחדים הקשורים ללימודיהם באוניברסיטה בעתיד. בחינות הגמר והגמר מאורגנות על ידי NCUK. סטודנטים מצליחים יזכו בתעודה בעלת ערך רב של NCUK.... [-]

הונגריה בודפשט
אפריל 2020
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Avicenna International College

תוכנית הקרן הגרמנית (GFP) באוויסנה מיועדת לאותם סטודנטים שסיימו את לימודיהם התיכוניים ומתכננים להמשיך את לימודיהם באוניברסיטה בגרמניה, אוסטריה או שוויצרית שבה שפת ההוראה ... [+]

GFP מתמקד בפיתוח כישורי שפה גרמנית

תוכנית הקרן הגרמנית (GFP) באוויסנה מיועדת לאותם סטודנטים שסיימו את לימודיהם התיכוניים ומתכננים להמשיך את לימודיהם באוניברסיטה בגרמניה, אוסטריה או שוויצרית שבה שפת ההוראה תהיה גרמנית. GFP מתמקד בפיתוח מיומנויות השפה הגרמנית של התלמידים. כל התלמידים הזכאים יכולים להגיש מועמדות לקורס זה, אך ידע קודם בגרמנית אינו דרישה.

כדי להגיש בקשה לכל תוכנית AIC Foundation, תעבור על פי הצעדים הבאים:הגש את טופס הבקשה המלא עבור אחת מתכניות AIC Foundationמכתב קבלההכינו את מסמכי הבקשה והרישוםהעבירו את שכר הלימוד ואת דמי הביטוח ל- AICמערכת אימיילים ותקשורת AICויזת שנגן הונגריתהסדר נסיעות... [-]
הונגריה בודפשט
אפריל 2020
גֶרמָנִיָת
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Avicenna International College

תוכנית הקרן העסקית של אביסנה (BFP) מיועדת לאותם סטודנטים בינלאומיים שסיימו את בית הספר התיכון ורוצים להמשיך את לימודיהם באירופה באוניברסיטה מבוססת השפה האנגלית. BFP יספק ... [+]

BFP יספק בסיס חזק באנגלית כללית ואקדמית

תוכנית הקרן העסקית של אביסנה (BFP) מיועדת לאותם סטודנטים בינלאומיים שסיימו את בית הספר התיכון ורוצים להמשיך את לימודיהם באירופה באוניברסיטה מבוססת השפה האנגלית. BFP יספק בסיס חזק באנגלית כללית ואקדמית לסטודנטים וכן יציע הבנה מסוימת בנושאים בסיסיים הקשורים לעסקים. בוגרינו יכולים להגיש מועמדות לכל אוניברסיטה אירופאית או צפון אמריקאית.

מינהל עסקים, כלכלה, בנקאות, שיווק, יחסים בינלאומיים, משפטים ו- IT בשיווק הם בין תחומי הלימוד בהם יכולים בוגרי תוכנית הקרן העסקית (BFP) לבחור להמשיך את לימודיהם באחת האוניברסיטאות האירופיות בשפה האנגלית.... [-]

הונגריה בודפשט
אפריל 2020
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Interview with Alireza Ebrahimi

Interview with Amirreza Khodaparast