Schouten Global

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

החברה שלנו

שותף גלובלי, נוכחות גלובלית

להיות "ברמה עולמית" כבר לא מספיק; זה עכשיו פשוט המינימום הנדרש לשחק בשוק של היום. Schouten גלובל עומד לבדו ביכולתו למזג משאבים אסטרטגיים פיתוח רחב עם המומחיות של מעל 700 מאמנים מקצועיים ומאמנים הממוקם ברחבי העולם.

עובדות ומספרים

 • נוסדה בשנת 1980
 • ניסיון משלוח בלמעלה מ 60 מדינות
 • הזוכה בפרס על שביעות רצון הלקוחות ומצוינות תפעולית
 • הספק המועדף על חברות רב לאומיות מוצלחות
 • 100% תשומת לב
 • הבעלים של Thema. Thema הוא בית הוצאה לאור מודרני ומתמחה המתמקד בשיפור התפקוד האישי של אנשים, במיוחד אנשים במקום העבודה.השירותים שלנו

Schouten גלובל מציעה חבילה מקיפה של שירותי למידה, שנועדו לשפר את הכישורים של הצוות שלך ולשפר את הביצועים שלהם. מובילות לבריאות ארגונית טובה יותר וביצועים עסקיים משופרים. בנוסף לפורטפוליו שלנו, אנו מציעים פתרונות מותאמים אישית לצרכים הספציפיים שלך, (Executive) אימון וייעוץ לפיתוח ארגוני.

רשת גלובלית

Schouten Global משתפת פעולה עם המנחים הטובים ביותר בכיתה, שנבחרו בקפידה והוקרנו על ידי מחלקת הפקולטה לניהול ופיתוח. בהתאם לדרישות הלקוח, אנו מתאימים בקפידה את המנחים עם הלקוחות, בהתבסס על הפרופיל הנכון, נושאים של הכשרה (תוכן), היבטים ארגוניים ותרבותיים ודרישות שפה.

מרשת המנצחים העולמית שלנו, אתה יכול לצפות:

 • הוכחה מצוינות במיומנויות מנחה, נבדק באמצעות עמיתים ו / או הפניות הלקוח
 • ניסיון רלוונטי בהכשרת מיומנויות מנהיגות חיוניות כגון השפעה על מיומנויות, מיומנויות תקשורת, ניהול פרויקטים ועוד.
 • יותר מ -10 שנות ניסיון בסביבה עסקית
 • ניסיון של יותר מ -10 שנות ניסיון בנושא הכשרה בסביבה רב-תרבותית
 • מומחיות בנושא
 • חשיבה גלובלית
 • שוטפות באנגלית ולפחות שפה מקומית אחת

יש לנו ניסיון משלוח בלמעלה מ -40 מדינות. עבור אותן מדינות שאין לנו מועמדים במסד הנתונים שלנו, אנו מחפשים מנחים חדשים באמצעות רשת השותפים הקיימת שלנו. גישה זו הוכיחה להיות יעיל מאוד ויעיל בשנים האחרונות.

משימה וחזון

המשימה: לשחרר וליישר את הפוטנציאל של יחידים, צוותים וארגונים.

חזון: "ספינה היא רק חזקה כמו הצוות שלה".

היחס בין הצלחת הארגון להתנהגותו האישית ולרווחת עובדיה הקסים אותנו תמיד. כוחו של היחיד הוכח כגורם מכריע בהצלחתו של הארגון - וכי ההכשרה ההתנהגותית תרמה תרומה חיובית לעניין זה. לקוחותינו חוו כי השקעה לטווח ארוך בכישורים רכים, ביצועי צוות ומנהיגות מסייעת לשפר את התוצאות העסקיות. כיום אנו חולקים את הידע והניסיון שלנו על בסיס עולמי, עוזרים לארגונים ליצור "משולש הזהב" שלהם של תוצאות משופרות, חדשנות מואצת ושיפור המוטיבציה האישית, שביעות רצון ואושר.

קורסים פתוחים

Schouten גלובל מציעה פורטפוליו של קורסי הכשרה פתוחה.

Co-Active אימון (CTI)

שינוי אנשים, שינוי חייהם: פותח על ידי מנהיג CTI בתעשייה (מאמנים הדרכה המכון), Co-Active אימון מוכר באופן נרחב כמו אימון מאמן קפדנית ביותר תוכנית הסמכה בענף.

ארגון וקשרי מערכות אימון (CRR גלובל)

מערכת הארגון והמערכות ™ Coaching ™ (ORSC ™) היא מודל פורץ דרך לאימון מערכות יחסים בארגונים ובקבוצות, צוותים, שותפויות וזוגות. בין אם ההתמחות שלך היא בעבודה ארגונית, שותפויות או יחסים אישיים, זה מערכות מערכות היחסים הוא היסוד שלך לעבודה.

מעגל המנהיגות פרופיל הסמכה (TLCPC)

הולך מעבר יכולות מנהיגות: כמאמן אתה רוצה את התוצאות הטובות ביותר עבור coachee שלך. המעגל מנהיגות פרופיל ™ הוא כלי רב עוצמה 360 מעלות המציע יותר תובנה רק מיומנויות למידה. זה גם נותן תובנה מעמיקה המניעים של השוטר שלך, הערכים הבסיסיים והנחות, אשר הוא תחילתו של שינוי לאפקטיביות מנהיגות.

הכשרה למאמנים

להאיץ את הקריירה שלך: במהלך אימון מאמנים תלמד את המיומנות הנדרשת כדי לפתח את מיומנויות רכות של אחרים.

מיקומים

זלטבומל

כתובת
Schouten & Nelissen
Van Heemstraweg West 5

5301 זלטבומל, חלדרלנד, הולנד