קרא את התיאור הרשמי

ברוכים באי אקדמית טיסת מרטינאייר

אקדמית טיסת מרטינאייר מקורו לפני 40 שנים והיא חלק מקבוצת אייר פראנס / קלמ. האקדמיה היא הוותיקה בהולנד שיוצא כל מטוסי הדרכה מעשית מתוך שדה תעופה הולנדית. לכן אנו משתמשים צי מודרני וצעיר כי יש בסיס הבית שלה ב Lelystad Airport.

זה קורס משולב אינטנסיבי לוקח בערך 24 חודשים ומתחיל 3 פעמים בשנה. התאוריה ניתנת באמצעות מערכת מחשב מבוסס הדרכה, והוא משולבת באופן מלא עם שיעורי הטיסה המעשיים. משמעות הדבר היא כי התאוריה לסירוגין עם שיעורי טיסה מעשיים, בזאת התאוריה ניתן ליישם ישירות לפועל.

חודשי יש יום אוריינטציה באקדמיה טיסה, כאן אתה מקבל את כל המידע הדרוש לך כדי לחקור ולהבין את הספר לטיסה מרטינאייר. הבחירה יכולה להתחיל בכל עת והוא יכול להסתיים בתוך כ- 3 שבועות.

מרטינאייר טיסת האקדמיה גאה להכריז על הברית עם שתי חברות אחרות, Trener Kft ו FSC. החברה החדשה שתקום נקרא הספר לטיסה מרכז אירופה, CEFA.

לאחר הערכה יסודית הספר לטיסה המרכזי של אירופה נבחרה על ידי Wizz Air כפרטנר תכנית ההכשרה הייחודית פיילוט מורה רוחני.

מדוע הספר לטיסה מרטינאייר?

Martinair102

חשוב להרגיש בנוח עם הדרך של חינוך אשר הספר 'שלך' מציע לכם.

אחת הסיבות החשובות ביותר לבחור עבור הספר לטיסת מרטינאייר הוא בקנה המידה הקטנה שלה. לכל היותר 36 תלמידים להתחיל להתאמן ATPL שלהם בכל שנה וכיתות לא יעלה על מספר 12 תלמידים. התוצאה היא גישה אישית מאוד שבה הפרט הוא מרכזי.

בשעה מתחיל עף בפועל הספר לטיסה מרטינאייר רק לאחר ארבעה שבועות של אימונים בבית הספר הקרקע. טיסת הסולו הראשונה שלך מתקיים כחודשיים לאחר תחילת אימון הטיסה. משמעות הדבר היא כי התאוריה בשילוב עם אימון טיסה מעשי במהלך השנה הראשונה. ב המעופף המקביל בפועל עם הצי הצעיר ומודרני מודגש.

בשנה הראשונה, תאורית ATPL כולו תטופל באמצעות CBT (מחשב מבוסס הדרכה), אשר נתמכה על ידי כל מורי התאוריה העגולים הקבועים, אשר עשוי לתת הוראת טיסה עצמם והם מסוגלים בקלות ליצור קישור בין התאוריה והפרקטיקה.

בשנה זו תוכל גם לקבל את הרישיון הראשון שלך, רישיון הטייס הפרטי. זה מאפשר לך להטיס את המספר הדרוש של שעות עבור ניווט ATPL עם בחור סטודנט, אז אתה מקבל הרבה ניסיון ביחד. כמו כן תוכלו לבצע טיסות אל מנחתי זרים מרוחקים יותר, כי ביחד אתה צריך להכפיל את מספר השעות הפנויות.

בניגוד לכמה בתי ספר טיסות אחרים, אימון טיסה המלא בבית הספר לטיסה, מרטינאייר יהיה בצע במקום אחד, במקרה שלנו זה Lelystad Airport.

מבט לעתיד

Martinair103

מרטינאייר טיסה האקדמיה היא חברה בת בבעלות מלאה של NV מרטינאייר הולנד NV מרטינאייר הולנד נמצאת בבעלות KLM, כך דה MFA הוא גם חלק אייר פראנס / קלמ קבוצה. משמעות הדבר הוא שאם החברות בתוך קבוצה זו, כגון KLM, טךנסוויה מרטינאייר, צריכים טייסים הם יוכלו לגייס בתי ספר לטיסה שלהם. באופן קונקרטי, זה אומר כי הספר לטיסה KLM מספק את KLM ו מרטינאייר הספר לטיסה הוא "ספק מועדף" עבור טךנסוויה מרטינאייר הולנד. אם הספר לטיסה KLM לא יכולים לספק טייסים מספיק כדי KLM, סטודנט-טייסי הספר לטיסה מרטינאייר יהיה להניח.

הסטודנטים שלנו לטוס עם חברות תעופה שונות, בתוך ומחוץ לאירופה. בין חברות התעופה הללו תוכלו למצוא ספקים מקומיים ודגל, נישאים אזורית ומפעיל עסקים. סטודנטים, שעדיין מחכים עבודה, יתקיימו ביום רגיל על ידי אקדמית טיסת מרטינאייר ידי האימון שנקרא חוזרות. אימונים חודשיים אלה ניתנים על ידי צוות של קפטני חברת תעופה, אשר הרוויחו העקבות שלהם בעמדות מנהיגות תעופה מסחרית (MD-11, B767, B747).

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית
  • הוֹלַנדִי

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורס

Martinair Flight Academy

עם הקורס המשולב תוכל לקבל רישיון טייס מסחרי, מנוע רב, דירוג Instrument ו ATPL קפוא. ... [+]

ההבדל בין ATPL ו CPL בקצרה:

CPL - רישיון טייס מסחרי

ATPL - רישיון טייס תובלה Airline / 1500 שעות של חוויה

הקורס המשולב מציע את ההזדמנות כדי לקבל את הרישיונות (דירוגים) ב 24 חודשים. בתי ספר הקרקע יינתנו בכיתות, אך למידה מרחוק באמצעות אינטרנט תשמש תאורית ATPL. ההדרכה מחולקת מודולים ובחלק מודולים האימון ניתן לשלב עם פעילויות אחרות של מועמד לעבודה לדוגמא / טיסות סולו.

מפרטים:

כדי להשתתף ... [-]
הולנד Lelystad
ספטמבר 2019
אנגלית,הוֹלַנדִי
תכנית מלאה
23 - 24 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Martinair Flight Academy

ההדרכה עבור מדריך טיסה (= מדריך הטיסה FI) וכן ההכשרה כמדריך טיס מכשיר (מדריך דירוג Instrument = IRI ו Multi מנוע מדריכה = MEI) הן הדרכות מיוחדות. ... [+]

ההדרכה עבור מדריך טיסה (= מדריך הטיסה FI) וכן ההכשרה כמדריך טיס מכשיר (מדריך דירוג Instrument = IRI ו Multi מנוע מדריכה = MEI) הן הדרכות מיוחדות.

FI - מדריך טיסה ההדרכה עבור מדריך טיסה (טירונות) כבר חלק של אקדמית טיסת מרטינאייר במשך שנים רבות. הדרישות להתחלת האימונים הם CPL תקף עם הדירוג בכיתה ספטמבר (רישיון EASA). מינימום של 5 שעות צריך להיות מועף ב 6 motnhs האחרון שלפני תחילת הקורס בחינת כניסה יש עבר. בדיקה זו היא חובה.... [-]

הולנד Lelystad
ספטמבר 2019
אנגלית,הוֹלַנדִי
תכנית מלאה
תכנית חלקית
6 - 12 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Martinair Flight Academy

PPL (רישיון טייס פרטי) הוא רישיון EASA, שבי כמעט כל המטוסים הקטנים אפשר להטיס תחת VFR, ללא ההגבלה של גבולות אירופיים. ברגע שאתה יש לך רישיון PPL אתה יכול להשיג דירוגים יו ... [+]

PPL (רישיון טייס פרטי) הוא רישיון EASA (האירופית תעופה בטיחות הסוכנות), שבה כמעט כל מטוסי החד-מנועי אפשר להטיס. רישיון PPL יכול להתארך עם מספר הכישורים. לדוגמא עף הסמכה עיוורת (דירוג Instrument), אשר היא הכרחי עבור מכשיר מעופף.

במהלך הקורס תלמד איך להטיס מטוס ובהדרגה לחקור את היכולות של המטוס. כל הטכניקות בטיסה הבסיסיות נדונות. זה כרוך להמריא, נחיתה, טיפוס, בטיסה אופקית, פונה, דוכנים, ירידות, עף מעגל, נהלי חירום, וכו '... [-]

הולנד Lelystad
ספטמבר 2019
אנגלית,הוֹלַנדִי
תכנית חלקית
12 - 16 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית